Altus Servis Manisa

  • Teknik ServisAltus Servis Manisa
  • AdresMANİSA
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis MANİSA

Altus Servis Manisa

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Düğmelerin çalışmaması kontrol panelinde arızaların oluşması ile ortaya çıkmaktadır. Mikrodalga Fırın İçinde Kıvılcımlar Oluşuyor

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bıçaklarda kırılma olup olmadığı kontrol edilmelidir. Öncelikle kolu çıkarıp tekrar yerine iyice oturtun.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makinelerinin düzenli olarak her kullanım sonrasında temizlenmesi gerekir. Saç kurutma makineleri ile saç düzleştiricileri özellikle kadınlar tarafından sıklıkla kullanılır.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak alevinin mavi olması normaldir tam olarak yandığını gösterir. Ocaklarda görülen bir numaralı problem budur.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Küçük arızalardan cihazın çalışmamasına yol açabilecek büyük sorunlara kadar çeşitli sorunlar yaşanabilir. İçme ve filtre suları kullanımı tercih edilmelidir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgelerin her kullanımdan sonra temizlenmesi tıkanma ve kir kalıntılarının makineye zarar vermemesi için önemlidir. Toz Haznesi Yanıp Sönüyor

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Böylelikle termosifonlar görevini yapamaz ve suyu ısıtamaz. Doğru sıcaklık programı ve ayarının yapıldığını kontrol ediniz.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Az Isıtma YapıyorTost makinesi çalışmama sorunu güç kaynaklı arızalardan biridir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Cihazı açarak yeniden çalıştırma ile sesin geldiği noktanın tespit edilmesi gerekir. Eğer bıçaktan geliyor ise blenderde bulunan kasenin çıkarılarak kontrol edilmesi gerekir.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı ayarı kontrol edilmelidir. Servis ile iletişime geçilerek sorunun giderilmesi sağlanmalıdır. Buzdolabı çalışma sırasında ses çıkartıyor sorunu en sık karşılaşılan sorunlardan biridir.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinelerinin hortum filtresinde tıkanma oluşabilir. Elektrik hatlarında meydana gelen ar ve düzensizlikler sigorta üzerinde etkili olmaktadır. Belirli bir yükseklik içerisine tahliye hortumu alınmalıdır.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Demlik kısmı yerine tam oturmalıdır. Çay makinesi sürekli su ısıtma arızası makinelerde görülen yaygın bir arıza türüdür.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucu kapağının tam olarak kapanmasına dikkat edilmelidir. Fan dondurucunun verimli ve düzenli olarak çalışmasını sağlayan bir parçadır.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Ekranı zarar gören Led Tv için servis çağrılması gerekecektir. Ekran kartından yada ekranın kendiliğinden yapma durumu çok yüksektir. İlk olarak televizyonu sıfırlayın.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü kıyafetlerde leke bırakma sorunu ütülerde karşılaşılan en temel sorunlardan biri olmaktadır. Maksimum su dolum çizgisine kadar su koyunuz.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Makinede bulunan pompa parçasına sert ve yabancı bir cisim kaçmadı durumunda da kapalı olduğu halde makineden ses gelmektedir. Evlerin yardımcı ürünleri arasında ye alan makinelerde çeşitli arızalar uzun kullanımlar sonrasında oluşmaktadır.Bu su keçelerinin zamanla kuruması motorun çalışmasını engeller.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Servis tarafından ürün kontrolü yapılmalıdır.Sesli çalışmaya devam edilmesi cihazın ömrünü kısaltacak ve zamanla daha şiddetli ses gelmesi ile soğumamasına neden olacaktır.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesinde bayat kahve kullanımı yapılmamalıdır. Evlerde, iş yerlerinde ve ofis ortamları içerisinde kahve makineleri kısa zaman içinde kahve yapımı için önemli ürünlerdir.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi arızası ıslak ürünlerin kısa sürede kuruması için kullanımı yapılan elektronik ürünlerdir. Çok soğuk oda içinde kurutma makinesi doğru şekilde çalışma yapmaz.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klima İyi Bir Şekilde Soğutma Yapmıyor İlk olarak yapılması gereken işlem termostat ayarının değiştirilmesi ve sıcaklık ayarının düşürülmesi gerekmektedir.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++MANİSA Altus Buzdolabı ServisiMANİSA Altus Derin Dondurucu ServisiMANİSA Altus Çamaşır Makinesi ServisiMANİSA Altus Bulaşık Makinesi ServisiMANİSA Altus Kurutma Makinesi ServisiMANİSA Altus Fırın ServisiMANİSA Altus Set Üstü Ocak ServisiMANİSA Altus Mikrodalga Fırın ServisiMANİSA Altus Klima ServisiMANİSA Altus Termosifon ServisiMANİSA Altus Radyotör ServisiMANİSA Altus Vantilatör ServisiMANİSA Altus Televizyon ServisiMANİSA Altus Türk Kahve Makinesi ServisiMANİSA Altus Çay Makinesi ServisiMANİSA Altus Su Isıtıcı ServisiMANİSA Altus Mikser ServisiMANİSA Altus Blender ServisiMANİSA Altus Doğrayıcı ServisiMANİSA Altus Tost Makinesi ServisiMANİSA Altus Mini Tost Makinesi ServisiMANİSA Altus Buharlı Ütü ServisiMANİSA Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiMANİSA Altus Elektrikli Süpürge ServisiMANİSA Altus Şarjlı Süpürge ServisiMANİSA Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiMANİSA Altus Tartı ServisiMANİSA Altus Su Sebili ServisiMANİSA Altus Ankastre Ocak ServisiMANİSA Altus Ankastre Fırın ServisiMANİSA Altus Ankastre Davlumbaz ServisiMANİSA Altus Ankastre Aspiratör ServisiMANİSA Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.