Altus Servis Mardin

  • Teknik ServisAltus Servis Mardin
  • AdresMARDİN
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis MARDİN

Altus Servis Mardin

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Sorunun çözümü için parça değişimine gidilmesi gerekir. Cihazı sıfırlamayı deneyin.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Transistörün aşırı ısınmaya geçmesi de çalışmama sorununa neden olmaktadır. Cihazda bir hasar oluşması durumunda cihaz çalışmaz.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

En belirgin nedeni ise düzleştirici üzerinde bulunan gövdenin erimesinden kaynaklı arızalar oluşmaktadır. Bunun yanı sıra saç ve kıl gibi unsurların birikmesi sonucu da yanık kokusu gelebilir.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set Üstü Ocak Gözleri Az YanıyorSet üstü ocak çakmağı sürekli çakma sorunu çalmak alanına su gelmesi durumunda takılma yapmasına ve çakmağın takılı halde kalmasına neden olacaktır.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihazda kireç oluşumu söz konusuysa yine cihaz çalışmayabilir. Küçük arızalardan cihazın çalışmamasına yol açabilecek büyük sorunlara kadar çeşitli sorunlar yaşanabilir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablolu süpürgelere kıyasla günümüzde en çok şarjlı yani kablosuz süpürgeler talep görmektedir. Genel olarak süpürge başlıkları altında havanın girmesini sağlayan delikler bulunmaktadır.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Faz ve nötr temasından kaynaklı elektrik çarpmaları bu tür ürünlerde yaygın olarak görülmektedir. Ancak bazı durumlarda termostatlar hasar görebilir ve bozulabilir.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Isıtıcı tabakaların yerine doğru yerleştirildiğinden emin olunuz. Cihaz iç aksanlarında ve güç kaynaklarında arıza oluştuğunu göstermektedir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır. Blender Ürünleri Doğramıyor

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı çalışma sırasında ses çıkartıyor sorunu en sık karşılaşılan sorunlardan biridir. Defrost sensörünün arızalanarak ölümlerin yanlış yapılması da ay akıtma sorunlarına neden olmaktadır. Aşırı soğutma ve aylarının normalden çok olması buz oluşumlarına neden olacaktır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Ürünlerin uzun süreli kullanımı ve devamlı kullanımı sonrasında makineden yeteri kadar verim alamama durumları oluşabilir.Makine Alınan Suyu Hemen BoşaltıyorÇamaşır makineleri belirli yük ve deterjan ile çalışmaktadır.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Basınç Göstergesi ÇalışmıyorÇay makinesi demliği sızıntı yapıyorsa çatlama meydana gelmiş olabilir.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Çalıştırma rölesinde yanık oluşması durumunda hemen müdahale edilip değiştirilmesi gerekir.Dondurucu kapağının tam olarak kapanmasına dikkat edilmelidir.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Televizyon ekranında sinyal yok yazısının çıkması sorunu en yaygın Led TV arızalarından biridir. Mod açık ise kapalı konuma getirin. Android Led TV çalışma sonrasında hemen kapanma sorunu belirli süre boyunca açık tutma ve kapanma modunun aktifleştirilmesi ile oluşur.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Kullanılan su konusunda dikkatli olunması ve içme suyu kullanılması önerilir. Su gözeneklerinin açık olduğundan emin olun.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Cihazın boşaltma hortumun da sıkışma ve bükülme durumunda da yıkamaya başlama yapmaz. Aşırı ses gelmedi durumunda makinenin çalışması durdurulmalıdır. Parlatıcı kullanımı ürünlerin daha hızlı kurumasını sağlayacaktır.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Pano üzerinden ayar yapılma sorunu sık olarak yaşanmaktadır. Fırın İçinden Ses Geliyor

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Tahliye hortumunun sıkışması ve bükülmesi de tıkanma sorununa neden olacaktır. Tıkanma durumunda filtre ve tahliye bağlantıları temizlenmelidir.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Sensör ArızasıTopraklama yapımı önemlidir.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klimayı besleyen kablolar içerisinde bir arıza oluşması durumlarında klima sigorta attırmaktadır. Yanan bir fanın kontrollerinin yapılması ve ürünün cihaz içinden alınarak yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. Klima Hava Üflememe Sorunu

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++MARDİN Altus Buzdolabı ServisiMARDİN Altus Derin Dondurucu ServisiMARDİN Altus Çamaşır Makinesi ServisiMARDİN Altus Bulaşık Makinesi ServisiMARDİN Altus Kurutma Makinesi ServisiMARDİN Altus Fırın ServisiMARDİN Altus Set Üstü Ocak ServisiMARDİN Altus Mikrodalga Fırın ServisiMARDİN Altus Klima ServisiMARDİN Altus Termosifon ServisiMARDİN Altus Radyotör ServisiMARDİN Altus Vantilatör ServisiMARDİN Altus Televizyon ServisiMARDİN Altus Türk Kahve Makinesi ServisiMARDİN Altus Çay Makinesi ServisiMARDİN Altus Su Isıtıcı ServisiMARDİN Altus Mikser ServisiMARDİN Altus Blender ServisiMARDİN Altus Doğrayıcı ServisiMARDİN Altus Tost Makinesi ServisiMARDİN Altus Mini Tost Makinesi ServisiMARDİN Altus Buharlı Ütü ServisiMARDİN Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiMARDİN Altus Elektrikli Süpürge ServisiMARDİN Altus Şarjlı Süpürge ServisiMARDİN Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiMARDİN Altus Tartı ServisiMARDİN Altus Su Sebili ServisiMARDİN Altus Ankastre Ocak ServisiMARDİN Altus Ankastre Fırın ServisiMARDİN Altus Ankastre Davlumbaz ServisiMARDİN Altus Ankastre Aspiratör ServisiMARDİN Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Kızıltepe, Köyler, Şenyurt, Dikmen, Gökçe, Yüceli

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.