Altus Servis Marmaris Muğla

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Marmaris Muğla
  • AdresMuğla, Marmaris
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Marmaris Muğla

Altus Servis Marmaris Muğla

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın yiyecekleri ısıtmama sorunu şebeke voltajlarında meydana gelen düşüklük sonucunda oluşabilmektedir. Sürekli durma sorunun giderilmesi için kapı anahtarının başarılı bir şekilde çalışması için yenisi ile değiştirilmesi gerekir.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Öncelikle fişi ve priz bağlantısını kontrol etmelisiniz. Bıçaklarda kırılma olup olmadığı kontrol edilmelidir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Aşırı ısınma ancak cihazların termik ve ısı parçalarında kir, toz ve saç gibi kalıntıların kalması sonucunda arıza oluşmaktadır. Elektrik geriliminin uygun olmaması durumlarında da makine açılmaz ve çalışmaz.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak gözleri yerinden çıkarılarak kuru bir bezle sil inmeli ve yerine yerleştirilmelidir. Set Üstü Ocak Sarı Renkte Yanıyor

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihaz içinde kireç oluşumu cihazın aşırı sesli çalışmasına neden olacaktır. Su ısıtıcı rezistansı sürekli yanma sorunu ısıtıcının kullanımı sırasında oluşan arızalardan biridir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürge çalışmaya başlayamama sorunu kablosuz olarak kullanılan süpürgelerde görülen bir durumdur. Son olarak zeminde kötü kokuya sebep olabilecek herhangi bir unsurun üzerinden süpürgeyle geçtiyseniz aynı şekilde süpürgeniz etrafa kötü koku saçacaktır.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

İlk olarak cihazı kapatıp yeniden açın. Termosifon Su Akıtıyor

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Tam kapanmayan yüzeylerin teması olmayacağı içi ısıtma yapmaz. Tost makinesi ısıtma yapıyor ancak pişirme sağlayacak kadar ısıtma yapmıyorsa bu durumda rezistansta sorun olabilir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır. Bir ürünün çalışmaması ürün kaynaklı yada elektrik kaynaklı olabilmektedir.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Cihaz nem ve ayarı düzenlenmelidir. Dondurucunun yeteri kadar soğuk olmasına dikkat edilmelidir. Üzerinde herhangi bir eşya konulmamalıdır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makinenin kıyafetleri sıkma aşamasında sert bir duvara dayanması saklanmasına ve titremesine neden olur. Deterjan alımında konulan ürünlerim oranına göre bir deterjan miktarı konulmalıdır. Bu parça makinenin ses özelliğinde etkili bir parçadır.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Arıza kodları arızaların belirlenmesi açısından ve hemen çözümü açısından önem taşır. Çay Makinesi Çalışmıyor

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucunun fazla soğutmaya başlaması ile birlikte dondurucu üzerinde arıza işareti yanıp sönmemesi durumunda dondurucunun ayarları kontrol edilmelidir. Düğme ve sıcaklık ayarları kontrol edilmelidir.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Akıllı TV olarak da kullanımı yaygın olan Android TV özellik bakımından son derece gelişmiş Led Tv’dir. Servis arayarak destek isteyiniz.Android Led TV Çalışma Sonrası Hemen Kapanıyor

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

şok buhar pompalarında meydana gelen bozulmalar karşısında pompanın değişimi gerekir. Buharlı Ütü Ön Tarafa Su Püskürtmüyor

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Hava sirkülasyonu ve su girişimi önleyecek kadar yük konulmaması gerekmektedir. Bulaşık Makinemin Tuşları ÇalışmıyorAniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Fırın Kısa Devre YapıyorPano üzerinden ayar yapılma sorunu sık olarak yaşanmaktadır.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi kahveyi vermeme sorunu temel nedenleri arasında baristanın kahveyi aşırı miktarda alması durumu vardır. Kahve makinesi kırmızı ışık arızası kahvelerin pişirme yuvalarında görülen bir arıza türüdür.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurulum sırasında topraklama kontrolü yapılması önemlidir. Temizlenmeme durumunda düzenli ve kaliteli çalışma sağlanmaz.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klima fan çalışmıyor arızası birkaç belirtisi bulunmaktadır. Klima Açılınca Sigorta Attırıyor Pislik, toz, kir ve tıkanıklık temizlenmelidir.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Muğla Marmaris Altus Buzdolabı ServisiMuğla Marmaris Altus Derin Dondurucu ServisiMuğla Marmaris Altus Çamaşır Makinesi ServisiMuğla Marmaris Altus Bulaşık Makinesi ServisiMuğla Marmaris Altus Kurutma Makinesi ServisiMuğla Marmaris Altus Fırın ServisiMuğla Marmaris Altus Set Üstü Ocak ServisiMuğla Marmaris Altus Mikrodalga Fırın ServisiMuğla Marmaris Altus Klima ServisiMuğla Marmaris Altus Termosifon ServisiMuğla Marmaris Altus Radyotör ServisiMuğla Marmaris Altus Vantilatör ServisiMuğla Marmaris Altus Televizyon ServisiMuğla Marmaris Altus Türk Kahve Makinesi ServisiMuğla Marmaris Altus Çay Makinesi ServisiMuğla Marmaris Altus Su Isıtıcı ServisiMuğla Marmaris Altus Mikser ServisiMuğla Marmaris Altus Blender ServisiMuğla Marmaris Altus Doğrayıcı ServisiMuğla Marmaris Altus Tost Makinesi ServisiMuğla Marmaris Altus Mini Tost Makinesi ServisiMuğla Marmaris Altus Buharlı Ütü ServisiMuğla Marmaris Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiMuğla Marmaris Altus Elektrikli Süpürge ServisiMuğla Marmaris Altus Şarjlı Süpürge ServisiMuğla Marmaris Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiMuğla Marmaris Altus Tartı ServisiMuğla Marmaris Altus Su Sebili ServisiMuğla Marmaris Altus Ankastre Ocak ServisiMuğla Marmaris Altus Ankastre Fırın ServisiMuğla Marmaris Altus Ankastre Davlumbaz ServisiMuğla Marmaris Altus Ankastre Aspiratör ServisiMuğla Marmaris Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Marmaris, Köyler, Armutalan, İçmeler, Bozburun, Beldibi

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.