Altus Servis Menteşe Muğla

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Menteşe Muğla
  • AdresMuğla, Menteşe
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Menteşe Muğla

Altus Servis Menteşe Muğla

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın çalışma sırasında sürekli durma arızası nedenleri arasında kapı anahtarında yaşanan sorunlar nedeniyle sürekli durmak zorunda kalır. Bu anahtarlarda sorunlar aşırı ısınma ve yanma sonucunda anlaşılmaktadır.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser Çalışma Yapmıyor Mikser Kullanımı Sırasında Donuyor

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bu yüzden şafta takılı olan kıl vb unsurlar temizlenerek makineniz eski performansınıza kavuşabilir. Düzleştirici kablosunun kadar alması da çalışmaya engel bir durumdur.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocağın aniden sönme sorunu sık görülen arızalar dan biridir. Bunun dışında gaz borusu da hasar görmüş ya da kıvrılmış olabilir.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Normalde ısıtıcı, suyun kaynama noktasına ulaşmasından sonra kapanma moduna geçmelidir. Kireçlenmeyi temizlemek genel bakımı ve aynı zamanda sıvı sağlığı açısından yararlıdır.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Böylelikle gücü yükselterek çekim gücünü de arttırabilirsiniz. Kablo ve şarj aletinin değişimi yapılmalıdır.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Sigortanın açık konumda olduğundan emin olduktan sonra termosifonunuzu çalıştırın. Isı ayarı yaptıktan sonra bir süre bekleyin.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Diğer ürünün çalışmaması çıkış hatlarında sorun olduğunu göstermektedir. Tost makinesi termostat arızası sık olarak görülen arıza türlerinden biridir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Bıçakların keskin olma işlevini kaybetmesi de istenilen verimin alınmamasına neden olur. Blender Bıçağı Boşa Dönüyor

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabının ışığı yanıyor be yeteri kadar soğutmuyor sorunu( kapak açılma sırasında karşılaşılan sorunlardan biridir. Buzluk diğer adı ile dondurucu kısmından çıt sesinin ara ara gelmesi normaldir. Buzdolabı soğutma ayarı yapılmaması sorunu tuşlar ve soğutmaya yardımcı olan atar düğmelerine arızalanma durumlarında oluşmaktadır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Servis çağırılarak tuş ve ayar düğmelerinin değişimi sağlanmalıdır.Motorum çalışma esnasında kısa devre yapması sigortanın sürekli atmasına neden olacaktır. Düzenli bakım ve makine içinin temizliği yapılmalıdır.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi basınç göstergesi sorunu göstergenin değişmesi gerektiğine işaret etmektedir. Cihaz kabloları ve bağlantı noktaları kontrol edilmelidir.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Her arızanın farklı çözüm teknikleri vardır. Sürekli açık bırakılması durumunda dondurucu aşırı ısınmaya geçebilir.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Televizyonun güç kablosunu takılı olup olmadığını kontrol ediniz. Servis çağırarak gerekli yardımı alınız.Yeşil ışık yanmadı sonrası da televizyon ilk olarak yeniden kurulum yapmaya başlayacaktır.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütüm Kumaşa YapışıyorKullanılan su konusunda dikkatli olunması ve içme suyu kullanılması önerilir.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Ses Yapıyor Bulaşık makinesi ses yapma sorunu nedenleri arasında yıkama sırasında bulaşık makinesine su girişini engelleyen yabancı bir cismin varlığı bu tür arızalara neden olmaktadır. Makine birkaç saniye ile kapalı kalacak şekilde bırakın ve ardında tekrar açma düğmesine basarak makineye güç gelmesini sağlayın.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Fırının İçine Su DöküldüSorun sürekli devam ediyor ise zaman kaybı olmadan servis ile görüşme sağlayarak sorunu ve desteğini isteyin.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kişilerin makinede oluşan arızalar karşısında bir bilgisi yok ise hemen servis aranmalıdır. Damlama tepsinin altı kontrol edilmelidir.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Uygun sıcaklık ayarında cihazı ayarlayın. Kurutma makinesi kazan dönmeme sorunu parçalı arızalardan meydana gelebilmektedir.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klima İyi Bir Şekilde Soğutma Yapmıyor Ekovat parçasına da bakılması gerekebilir.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Muğla Menteşe Altus Buzdolabı ServisiMuğla Menteşe Altus Derin Dondurucu ServisiMuğla Menteşe Altus Çamaşır Makinesi ServisiMuğla Menteşe Altus Bulaşık Makinesi ServisiMuğla Menteşe Altus Kurutma Makinesi ServisiMuğla Menteşe Altus Fırın ServisiMuğla Menteşe Altus Set Üstü Ocak ServisiMuğla Menteşe Altus Mikrodalga Fırın ServisiMuğla Menteşe Altus Klima ServisiMuğla Menteşe Altus Termosifon ServisiMuğla Menteşe Altus Radyotör ServisiMuğla Menteşe Altus Vantilatör ServisiMuğla Menteşe Altus Televizyon ServisiMuğla Menteşe Altus Türk Kahve Makinesi ServisiMuğla Menteşe Altus Çay Makinesi ServisiMuğla Menteşe Altus Su Isıtıcı ServisiMuğla Menteşe Altus Mikser ServisiMuğla Menteşe Altus Blender ServisiMuğla Menteşe Altus Doğrayıcı ServisiMuğla Menteşe Altus Tost Makinesi ServisiMuğla Menteşe Altus Mini Tost Makinesi ServisiMuğla Menteşe Altus Buharlı Ütü ServisiMuğla Menteşe Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiMuğla Menteşe Altus Elektrikli Süpürge ServisiMuğla Menteşe Altus Şarjlı Süpürge ServisiMuğla Menteşe Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiMuğla Menteşe Altus Tartı ServisiMuğla Menteşe Altus Su Sebili ServisiMuğla Menteşe Altus Ankastre Ocak ServisiMuğla Menteşe Altus Ankastre Fırın ServisiMuğla Menteşe Altus Ankastre Davlumbaz ServisiMuğla Menteşe Altus Ankastre Aspiratör ServisiMuğla Menteşe Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.