Altus Servis Merkez Bayburt

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Merkez Bayburt
  • AdresBayburt, Merkez
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Merkez Bayburt

Altus Servis Merkez Bayburt

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

İlki fırın içerisinde bulunan ve diyot adı verilen parçada bozulmaların olmasıdır. Bir ohmmetre yardımı ile parçanın hasar alıp almadığı öğrenilir.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bıçaklarda oluşan arızalar cihazın çalışma esnasında bıçaklarının hareket etmemesine neden olacaktır. Motorunun kontrol edilmesi gerekir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç Kurutma Makinesi Hızlı ÇalışmıyorEkranda arıza kodlarına ve durumlarına göre makine için servis çağırılmalıdır.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocağın çalışmamasının farklı nedenleri olabilir. Yemek pişirme konusunda evlerin yardımcı ürünleri arasında bulunur.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihaz için servis çağırılması önerilir. Su Isıtıcı Suyu Çok Geç Isıtıyor

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bunun dışında toz torbalı süpürge kullanıyorsanız, torbanın dolması durumunda süpürgeniz kötü kokmaya başlayacaktır. Bu süpürgeler şarjlı olduklarından ötürü kolayca tek seferde evi süpürmenizi sağlar.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Kazanda yer alan delinme ve yırtılmalar sonucunda da su akıtmaya devam edecektir. Termosifon şofben gibi elektrik ile çalışır ve sıcak su üretir.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi termostat arızası sık olarak görülen arıza türlerinden biridir. Bunun yanında ise ısıtıcı tabakaların kirlenmesi, yağlanması veya doğru yerleştirilmemesi de bu sorunları beraberinde getirebilir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender hız kontrol düğmeleri çalışmıyor sorunu istenilen hız seviyesinde cihazın kullanılmamasına neden olur. Blender Çalışırken Çok Titriyor

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı çalışma sırasında ses çıkartıyor sorunu en sık karşılaşılan sorunlardan biridir. Buzdolabına derin dondurucu kısmında oluşan buzlanmalar sonrasında da kapak buza yapılarak kapağın açılması engellenir. Bu ısının el yakmaması gerekir.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Bu parça makinenin ses özelliğinde etkili bir parçadır. Çamaşır Makinası Su AlmıyorMakine çalışması esnasında yıkama sırasında su alımı gerçekleştirmektedir.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Bazı durumlarda suyun azalması karşısında makine arızaya geçmektedir. Çay Makinesi Demleme Kısmına Su Aktarmıyor

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Arızalı düğmenin değişimi servis tarafından yapılmalıdır.Dondurucunun dilinin takılı olduğunu kontrol ediniz.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Ekranı Çizik Çizik Oluyor Televizyonun normal açılma süresinden daha uzun sürede açılması elektrolitik kondansatörlerde arıza oluşma durumunda TV çok geç açılma yapacaktır. Açma kapama tuşuna basarak ekranda yeşil ışık yanıncaya kadar tuşlara basmaya devam etmeniz gerekecektir.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü arızası en çok kullanılan ürünlerden biri olan ütülerde görülen arızaların oluşum nedenleri farklılık göstermektedir. Arıza çeşitlerine göre gerekli destek ve yardım da alınmalıdır.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Kapalı Olduğu Halde Ses Yapıyor Aşırı ses çıkmadı durumunda makinede bulunan pompanın kontrolü sağlanmalıdır. Bulaşık Makinesi Yıkama Yapmıyor

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Kısa süreli elektrik kesintilerinde fırın fanı çalışmayı durdurur. Fırını fişten çekiniz ve servisin gelmesini bekleyin.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Tahliye hortumunun sıkışması ve bükülmesi de tıkanma sorununa neden olacaktır. Kahve makinesi arızası çözümleri kişi tarafından ve servis tarafından yapılmalıdır.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Islak ve nemli kıyafetlerin kurutulma işlemleri sonrasında lif yuvasında kıyafetlerden lifler birikir. Kurulum sırasında topraklama kontrolü yapılması önemlidir.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Suyun yeteri kadar boşalmasının mümkün olmadığı durumlarda da fan çalışmamaktadır. Ortam içerisinde havanın soğuma işlemlerinin yapılması soğutucu akışkan ile olmaktadır. Klima Açılınca Sigorta Attırıyor

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Bayburt Merkez Altus Buzdolabı ServisiBayburt Merkez Altus Derin Dondurucu ServisiBayburt Merkez Altus Çamaşır Makinesi ServisiBayburt Merkez Altus Bulaşık Makinesi ServisiBayburt Merkez Altus Kurutma Makinesi ServisiBayburt Merkez Altus Fırın ServisiBayburt Merkez Altus Set Üstü Ocak ServisiBayburt Merkez Altus Mikrodalga Fırın ServisiBayburt Merkez Altus Klima ServisiBayburt Merkez Altus Termosifon ServisiBayburt Merkez Altus Radyotör ServisiBayburt Merkez Altus Vantilatör ServisiBayburt Merkez Altus Televizyon ServisiBayburt Merkez Altus Türk Kahve Makinesi ServisiBayburt Merkez Altus Çay Makinesi ServisiBayburt Merkez Altus Su Isıtıcı ServisiBayburt Merkez Altus Mikser ServisiBayburt Merkez Altus Blender ServisiBayburt Merkez Altus Doğrayıcı ServisiBayburt Merkez Altus Tost Makinesi ServisiBayburt Merkez Altus Mini Tost Makinesi ServisiBayburt Merkez Altus Buharlı Ütü ServisiBayburt Merkez Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiBayburt Merkez Altus Elektrikli Süpürge ServisiBayburt Merkez Altus Şarjlı Süpürge ServisiBayburt Merkez Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiBayburt Merkez Altus Tartı ServisiBayburt Merkez Altus Su Sebili ServisiBayburt Merkez Altus Ankastre Ocak ServisiBayburt Merkez Altus Ankastre Fırın ServisiBayburt Merkez Altus Ankastre Davlumbaz ServisiBayburt Merkez Altus Ankastre Aspiratör ServisiBayburt Merkez Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.