Altus Servis Merkez Burdur

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Merkez Burdur
  • AdresBurdur, Merkez
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Merkez Burdur

Altus Servis Merkez Burdur

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Sürekli durma sorunun giderilmesi için kapı anahtarının başarılı bir şekilde çalışması için yenisi ile değiştirilmesi gerekir. Aynı anda iki farklı cihazın tek bir fiş üzerinden çalıştırılması da cihazın çalışma sürekli ısınmayı engellemesine neden olacaktır.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Kolu doğru açı ile taktığınızdan emin olun. Motorunun kontrol edilmesi gerekir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makinelerinin düzenli olarak her kullanım sonrasında temizlenmesi gerekir. Düzleştirici ısınma yapmama sorunu bu tür rezistans ile çalışan elektrikle kullanılan cihazlarda sık olarak karşılaşılan arızalardır.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set Üstü Ocak Çakmağı Yanmıyor Özellikle hor kullanılmış, gerekli temizlik yapılmamış ve emektar diye tabir ettiğimiz eski ocaklarda sıklıkla kullanıcıların karşısına çıkar.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Ancak ısı algılayıcısında sorun oluştuğunda su kaynamamış olarak görünür ve sürekli olarak kaynatma devam eder. Teknik servise danışılması gerekmektedir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bunun dışında toz torbalı süpürge kullanıyorsanız, torbanın dolması durumunda süpürgeniz kötü kokmaya başlayacaktır. Kablosuz süpürge şarj olmama sorunu cihaz yada elektrik hatları ile ilgili bir sorundan kaynaklanmaktadır.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Elektrik hattını kontrol ediniz. Termosifonlar özellikle tatil bölgelerinde daha çok kullanılan su ısıtıcılarıdır.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ısıtma yapıyor ancak pişirme sağlayacak kadar ısıtma yapmıyorsa bu durumda rezistansta sorun olabilir. Bunun yanında ise ısıtıcı tabakaların kirlenmesi, yağlanması veya doğru yerleştirilmemesi de bu sorunları beraberinde getirebilir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Ürünün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir. Blender Motorundan Yanık Kokusu Geliyor

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabının bulunduğu ortam içerisinde nem oranının fazla olması ve kapaklarının açılması sırasında nemin içeri girmesi buzlanmaya neden olmaktadır. Dondurucu Yeteri Kadar SoğutmuyorServis ile iletişime geçilerek sorunun giderilmesi sağlanmalıdır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine içinde yer alan ve yük konulan kazan delinmiş ve eskimiş olabilmektedir. Servis çağırılarak sigorta atmasına neden olan sorunun çözümü en kısa sürede yapılmalıdır. Çamaşır Makinesi Deterjan Gözünden Köpük Geliyor

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Demleme Kısmına Su Aktarmıyor Çay makinesi ısınmama sorunu nedenlerinden biri rezistans kaynaklı arızalardır.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu soğutmuyor arızası dondurucularda yaşanan arızalar arasında çok sık görülen arıza türlerinden biridir. Kompresör içinde bulunan çalışma rölesinin kontrolü sağlanmalıdır.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Ekranı Çizik Çizik Oluyor Servis çağırmadan önce birkaç adımı takip etmeniz gerekecektir. Ekran kartından yada ekranın kendiliğinden yapma durumu çok yüksektir.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Aşırı su koyma durumunda ütünün bağlantı noktalarından ufak damlamalar oluşacaktır. Damıtılan ve filtrelenen suların kullanımı buhar gözeneklerinin tıkanmaması açısından gereklidir.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Uğultu nedenleri arasında suyu boşaltma sırasında uğultu yapabilmektedir. Bulaşık Makinem Su Alıyor Ama Elektrik GirmiyorBulaşık Makinesi Kapalı Olduğu Halde Ses Yapıyor

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Fırın fan arızası fan motorunda meydana gelen tıkanma ve kir nedeniyle oluşan arızalardır.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi kahveleri çok hızlı dağıtma yapma sorunu nedenleri arasında öğütme ayarının istenilen seviyede olmaması bu arızanın oluşmasına neden olmaktadır. Kahve makinesi kırmızı ışık arızası kahvelerin pişirme yuvalarında görülen bir arıza türüdür.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Uygun sıcaklık ayarında cihazı ayarlayın. Kurutma makineleri hassas cihazlar arasında yer almaktadır.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Fan motorunda kısa devre oluşma durumları karşısında da klima sigortası sürekli atmaktadır. Klima Sürekli Açılıp Kapanıyor Klima iç ve dış ünitelerinin temizliği yapılmalıdır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Burdur Merkez Altus Buzdolabı ServisiBurdur Merkez Altus Derin Dondurucu ServisiBurdur Merkez Altus Çamaşır Makinesi ServisiBurdur Merkez Altus Bulaşık Makinesi ServisiBurdur Merkez Altus Kurutma Makinesi ServisiBurdur Merkez Altus Fırın ServisiBurdur Merkez Altus Set Üstü Ocak ServisiBurdur Merkez Altus Mikrodalga Fırın ServisiBurdur Merkez Altus Klima ServisiBurdur Merkez Altus Termosifon ServisiBurdur Merkez Altus Radyotör ServisiBurdur Merkez Altus Vantilatör ServisiBurdur Merkez Altus Televizyon ServisiBurdur Merkez Altus Türk Kahve Makinesi ServisiBurdur Merkez Altus Çay Makinesi ServisiBurdur Merkez Altus Su Isıtıcı ServisiBurdur Merkez Altus Mikser ServisiBurdur Merkez Altus Blender ServisiBurdur Merkez Altus Doğrayıcı ServisiBurdur Merkez Altus Tost Makinesi ServisiBurdur Merkez Altus Mini Tost Makinesi ServisiBurdur Merkez Altus Buharlı Ütü ServisiBurdur Merkez Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiBurdur Merkez Altus Elektrikli Süpürge ServisiBurdur Merkez Altus Şarjlı Süpürge ServisiBurdur Merkez Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiBurdur Merkez Altus Tartı ServisiBurdur Merkez Altus Su Sebili ServisiBurdur Merkez Altus Ankastre Ocak ServisiBurdur Merkez Altus Ankastre Fırın ServisiBurdur Merkez Altus Ankastre Davlumbaz ServisiBurdur Merkez Altus Ankastre Aspiratör ServisiBurdur Merkez Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.