Altus Servis Merkez Çankırı

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Merkez Çankırı
  • AdresÇankırı, Merkez
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Merkez Çankırı

Altus Servis Merkez Çankırı

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırının çalışması normaldir ancak ısıtma sorunu oluşur. Mikrodalga fırın arızası elektrikli çalışarak yemek pişirmede kullanılan mutfak aletlerinde görülen arızalanma durumlarıdır.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser üzerinde çatlak kontrolü yapılır. Mikser çalışma yapmama sorunu yaygın sorunlardan biridir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bu problemleri aşmak için bir teknik servisten destek alınması gerekir. Bir başka priz üzerinden tekrar aynı şeyi deneyin.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bunun dışında gaz borusu da hasar görmüş ya da kıvrılmış olabilir. Ocağınıza gaz gelmiyorsa kontrol etmeniz gereken birkaç nokta var.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Oldukça pratik, hızlı ve kullanışlı ürünlerdir. Su Isıtıcı Isıtmıyor

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürge çalışmaya başlayamama sorunu kablosuz olarak kullanılan süpürgelerde görülen bir durumdur. Toz haznesinin düzenli olarak temizliğinin ve bakımının yapılması gerekir.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Kimi durumlarda termosifonlarla alakalı sıklıkla arızalar meydana gelebilmektedir. Buna rağmen termosifonunuz çalışmıyorsa elektriksel problemler yaşanmış olabilir.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Termostat ürünlerin ısınması konusunda yardımcı olan temel parçalardan biridir. Tost Makinesi Kısa Devre Yapıyor

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Bıçaklarda donukluk oluşması arızalanmalara neden olmaktadır. Bir ürünün çalışmaması ürün kaynaklı yada elektrik kaynaklı olabilmektedir.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı Su Akıtıyor İçecekler soğuk yemekler sıcak ise buzdolabına konulan yiyeceklerin soğuk olarak konulması gerekir. Servis ile iletişime geçilerek sorunun giderilmesi sağlanmalıdır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır Makinesi Ayar Düğmeleri ÇalışmıyorSu giriş vana kontrolleri yapılmalıdır.Çamaşır makineleri belirli yük ve deterjan ile çalışmaktadır.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Teknik servis veya elektrik hizmeti veren yerler sorunu giderebilir.Ancak bu hatalar şu sebeplerden oluşur; kazan yerinde değil veya yerine tam oturmamış, demlik yerine oturmamış, demlik haznes koyulmamış, kazan içinde su kalmamış anlamına gelmektedir.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu motoru aşırı ısınma yapması sorunu çalışma sırasında dondurucunun üst ve yan kısımlarına dokunulmasa ile kendini belli eden arızadır. Derin dondurucu arızası farklı birçok neden sonrasında oluşmaktadır.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Yeşil ışık yanmadı sonrası da televizyon ilk olarak yeniden kurulum yapmaya başlayacaktır. Android Led TV ekranının çizik çizik olması sorunu ekran yüzeyinin hasar alması sonucunda oluşan arızalar dan biridir. Konu hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmayan kullanıcıların bir servis çağırması tavsiye edilir.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü iç aksanlarının kontrolü ve arızalı parçaların değişimi gerekir. Ütü içinde yer alan borularda yırtılma oluşmuş olabilir.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi ses yapma sorunu nedenleri arasında yıkama sırasında bulaşık makinesine su girişini engelleyen yabancı bir cismin varlığı bu tür arızalara neden olmaktadır. Hava sirkülasyonu ve su girişimi önleyecek kadar yük konulmaması gerekmektedir. İlk olarak pompa filtresi çıkartılarak temizlenmeli bakımı yapılmalıdır.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Ntc kontrolü yapılmalıdır. Bir yemek pişerken buhar oluşumu normaldir.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi kahveleri çok hızlı dağıtma yapma sorunu nedenleri arasında öğütme ayarının istenilen seviyede olmaması bu arızanın oluşmasına neden olmaktadır. Kahve makinesi kırmızı ışık arızası kahvelerin pişirme yuvalarında görülen bir arıza türüdür.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Arıza oluşması durumunda kurutma makineleri için servis aranmalı ve sorunun çözümü için destek alınması gerekmektedir. Çok soğuk oda içinde kurutma makinesi doğru şekilde çalışma yapmaz.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klima açılınca sigorta attırma arızası klima kullanıcılarının yaygın olarak karşılaştıkları arıza türleri arasındadır. Hava filtresi kontrolü yapılarak tıkanıklık durumlarında filtre temizlenmelidir.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Çankırı Merkez Altus Buzdolabı ServisiÇankırı Merkez Altus Derin Dondurucu ServisiÇankırı Merkez Altus Çamaşır Makinesi ServisiÇankırı Merkez Altus Bulaşık Makinesi ServisiÇankırı Merkez Altus Kurutma Makinesi ServisiÇankırı Merkez Altus Fırın ServisiÇankırı Merkez Altus Set Üstü Ocak ServisiÇankırı Merkez Altus Mikrodalga Fırın ServisiÇankırı Merkez Altus Klima ServisiÇankırı Merkez Altus Termosifon ServisiÇankırı Merkez Altus Radyotör ServisiÇankırı Merkez Altus Vantilatör ServisiÇankırı Merkez Altus Televizyon ServisiÇankırı Merkez Altus Türk Kahve Makinesi ServisiÇankırı Merkez Altus Çay Makinesi ServisiÇankırı Merkez Altus Su Isıtıcı ServisiÇankırı Merkez Altus Mikser ServisiÇankırı Merkez Altus Blender ServisiÇankırı Merkez Altus Doğrayıcı ServisiÇankırı Merkez Altus Tost Makinesi ServisiÇankırı Merkez Altus Mini Tost Makinesi ServisiÇankırı Merkez Altus Buharlı Ütü ServisiÇankırı Merkez Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiÇankırı Merkez Altus Elektrikli Süpürge ServisiÇankırı Merkez Altus Şarjlı Süpürge ServisiÇankırı Merkez Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiÇankırı Merkez Altus Tartı ServisiÇankırı Merkez Altus Su Sebili ServisiÇankırı Merkez Altus Ankastre Ocak ServisiÇankırı Merkez Altus Ankastre Fırın ServisiÇankırı Merkez Altus Ankastre Davlumbaz ServisiÇankırı Merkez Altus Ankastre Aspiratör ServisiÇankırı Merkez Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.