Altus Servis Merkez Hakkari

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Merkez Hakkari
  • AdresHakkari, Merkez
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Merkez Hakkari

Altus Servis Merkez Hakkari

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Bu oran altında mikrodalga fırınlar ısıtma sorunu yaşayabilir. Mikrodalga fırın magnetron arızası yiyeceklerin tam olarak pişirilmemesi ve fırının yeteri kadar ısınmaması durumunda oluşan arıza türleridir.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Kolu doğru açı ile taktığınızdan emin olun. Konu ile ilgili bilgisi olmayan kişilerin cihaza ciddi bir zarar vermemesi açısından servis tarafından yardım alınarak arıza giderilmelidir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Düzleştirici kablosunun kadar alması da çalışmaya engel bir durumdur. Saç kurutma makinesi hızlı çalışmama sorunu nedenleri arasında makine içerisinde yer alan fanın yetersiz dönüş yapması yer alır.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bujinin de yerimden çıkartılarak kurtulması gerekir. Ocak gözleri yerinden çıkarılarak kuru bir bezle sil inmeli ve yerine yerleştirilmelidir.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı su kaçırıyor arızası ısıtıcının ana yapısında meydana gelen çatlak veya deformeden dolayı oluşabilir. Su ısıtıcı rezistansı sürekli yanma sorunu ısıtıcının kullanımı sırasında oluşan arızalardan biridir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürge şarj olmama sorunu cihaz yada elektrik hatları ile ilgili bir sorundan kaynaklanmaktadır. Sıklıkla karşılaşılan arızaları ve bu arızaların çözümlerini sizler için derledik.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Servis ile iletişime geçiniz. Termosifon Suyu Isıtmıyor

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Arızalanması durumunda parça değişimine gidilmelidir. Tost makinesi ısıtma yapıyor ancak pişirme sağlayacak kadar ısıtma yapmıyorsa bu durumda rezistansta sorun olabilir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Bıçakların keskin olma işlevini kaybetmesi de istenilen verimin alınmamasına neden olur. Blender bıçağı boşa dönmesi sorunu bıçak kısmındaki tutucu parçanın gevşemesi, çatlaması veya deforme olmasından kaynaklanabilir.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

İçecekler soğuk yemekler sıcak ise buzdolabına konulan yiyeceklerin soğuk olarak konulması gerekir. Buzdolabı Buz TutuyorBuzdolabının arkasının ısınması sorunu genellikle bobin kaynaklı arızaların oluşmasına neden olmaktadır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Katlanma oluşmuş ise suyun makineye girmesini engelleyecektir. Çamaşır makinesinin konulduğu alanın kontrolü yapılmalıdır. Makinelerin kullanım sırasında birçok farklı arıza oluşmaktadır.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi arızaları keyifli anlar yaşanmasını engelleyebilir. Bu arızanın giderilmesi için rezistans ayarlarının yapılması gerekmektedir.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

En sık sorulan sorular ve karşılaşılan arızalar arasında derin dondurucunun yan kısımlarının aşırı ısınması sorunu oluşmaktadır.Bu düğmenin yenisi ile değişimi sağlanabilir.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Android Led Tv çok yavaş açılma sorunu genellikle akıllı ve LCD televizyonlarda en çok görülen sorunlardan biridir. Televizyonun güç kablosunu takılı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer arıza devam ediyorsa muhtemelen cihazda teknik bir arıza meydana gelmiştir.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Aşırı su koyma durumunda ütünün bağlantı noktalarından ufak damlamalar oluşacaktır. Buharlı Ütü Gözenekleri Tıkandı

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi ses yapma sorunu nedenleri arasında yıkama sırasında bulaşık makinesine su girişini engelleyen yabancı bir cismin varlığı bu tür arızalara neden olmaktadır. Başka ve yeni bir şarj ürünü makineye takılarak kontrolü sağlanır. Eğer sorun devam ediyorsa makinede yer alan termostat ve ısıtma ayarlarında bir sorun olma durumu söz konusudur.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Parça değişimine gidilmelidir. Fırın Kapağı Kapanmıyor

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Damlama tepsinin altı kontrol edilmelidir. Bir hacim tuşuna basarak kahvenin çıkış süresini kontrol ediniz.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Arıza oluşması durumunda kurutma makineleri için servis aranmalı ve sorunun çözümü için destek alınması gerekmektedir. Kurutma makinesi arızası ıslak ürünlerin kısa sürede kuruması için kullanımı yapılan elektronik ürünlerdir.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Gaz kaçaklarının sistem üzerinde olması durumlarında ısıtma ve soğutma yeteri kadar tamamlanmamaktadır. Klima gazının tamamlanması gerekmektedir. Elektronik cihazlar arasında yerini alan klimalar yaz ve kış dönemlerinde kullanılan önemli ürünlerdir.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Hakkari Merkez Altus Buzdolabı ServisiHakkari Merkez Altus Derin Dondurucu ServisiHakkari Merkez Altus Çamaşır Makinesi ServisiHakkari Merkez Altus Bulaşık Makinesi ServisiHakkari Merkez Altus Kurutma Makinesi ServisiHakkari Merkez Altus Fırın ServisiHakkari Merkez Altus Set Üstü Ocak ServisiHakkari Merkez Altus Mikrodalga Fırın ServisiHakkari Merkez Altus Klima ServisiHakkari Merkez Altus Termosifon ServisiHakkari Merkez Altus Radyotör ServisiHakkari Merkez Altus Vantilatör ServisiHakkari Merkez Altus Televizyon ServisiHakkari Merkez Altus Türk Kahve Makinesi ServisiHakkari Merkez Altus Çay Makinesi ServisiHakkari Merkez Altus Su Isıtıcı ServisiHakkari Merkez Altus Mikser ServisiHakkari Merkez Altus Blender ServisiHakkari Merkez Altus Doğrayıcı ServisiHakkari Merkez Altus Tost Makinesi ServisiHakkari Merkez Altus Mini Tost Makinesi ServisiHakkari Merkez Altus Buharlı Ütü ServisiHakkari Merkez Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiHakkari Merkez Altus Elektrikli Süpürge ServisiHakkari Merkez Altus Şarjlı Süpürge ServisiHakkari Merkez Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiHakkari Merkez Altus Tartı ServisiHakkari Merkez Altus Su Sebili ServisiHakkari Merkez Altus Ankastre Ocak ServisiHakkari Merkez Altus Ankastre Fırın ServisiHakkari Merkez Altus Ankastre Davlumbaz ServisiHakkari Merkez Altus Ankastre Aspiratör ServisiHakkari Merkez Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.