Altus Servis Merkez Karaman

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Merkez Karaman
  • AdresKaraman, Merkez
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Merkez Karaman

Altus Servis Merkez Karaman

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın magnetron arızası yiyeceklerin tam olarak pişirilmemesi ve fırının yeteri kadar ısınmaması durumunda oluşan arıza türleridir. Yanlış ürün kullanımı fırınların ömrünün de azalmasına neden olacaktır.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser Elektronik Kartı Yandı Cihazın besleme girişlerindeki güç ölçümü yapılmalıdır.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bunun nedeni ise saç ve kıl gibi unsurların motor şaftının dönmesini engellemesidir. Bazı durumlarda ürün çok kullanıldığında aşırı ısınır ve cihaz kendini korumaya alarak kapatır.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocağınızın çalışmamasını bu şekilde basit kontroller yaparak halledebilirsiniz. Eğer tüp kullanıyorsanız tüpünüzün doluluk oranını da kontrol edin.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Bu türden sorunun giderilmesi için teknik servise başvurulması gerekmektedir. Su Isıtıcı Suyu Çok Geç Isıtıyor

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Tüm bu noktalara baktığınız zaman problemi de ortadan kaldırmış olacaksınız. Bunun yanı sıra süpürgenizin borusu tıkanmış olabilir.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Böylelikle termosifonlar görevini yapamaz ve suyu ısıtamaz. Termosifonların ilk kurulumları sırasında topraklama hattının yanlış bağlanması sonucu da cihaz üzerinden kaçaklar meydana gelecektir.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi arızaları lezzetli yiyecekler hazırlamanızı engelleyebilir. Aynı zamanda temizlik yaparak tekrar kullanınız.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Haznedeki yiyeceklerin hacmini düşürün veya daha geniş bir kap içerisinde blenderi kullanın.Blender bıçağı kesmiyor sorunu uygun olmayan yiyecekleri parçalama sırasında görülür.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Sorunun devam etmesi durumunda servisten destek alınmalıdır. Üzerinde herhangi bir eşya konulmamalıdır.Buz oluşumu sonrasında gerekli temizleme ve buz kırma işlemleri dikkatli yapılmalıdır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Servis çağırılarak sigorta atmasına neden olan sorunun çözümü en kısa sürede yapılmalıdır. Çamaşır makinesi titreşim yaparak çalışma sorunu makine ayaklarında yere tam basmam ve zeminin eğimli olmasından kaynaklanıyor olabilir. Motorum çalışma esnasında kısa devre yapması sigortanın sürekli atmasına neden olacaktır.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi çalışmıyor ise ilk olarak elektrik akışında bir sorun meydana gelmiş olabilir. Genel olarak ekranda çıkan hataların kodu markaya göre değişebilir.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Hassas bir ürün olması nedeniyle orijinal parça kullanımı ve değişimi servis tarafından yapılmalıdır.Prizde yaşanan sorunlarda dondurucuya güç gelmemesine neden olur.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Bir Kısmı Karanlık Gösteriyor Açma kapama tuşuna basarak ekranda yeşil ışık yanıncaya kadar tuşlara basmaya devam etmeniz gerekecektir. Servis çağırarak gerekli yardımı alınız.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Kıyafetlerin şekil kazanması için önemli birer ev aletleridir. Su seviyesini kontrol ediniz.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Doğru program ve sıcaklık ayarları ile makine çalıştırılmalıdır. Bir diğer nedeni ise motorda yanma meydana gelmesidir. Hava sirkülasyonu ve su girişimi önleyecek kadar yük konulmaması gerekmektedir.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Fırın İçinden Ses GeliyorServis desteği sağlanarak parça yenisi ile değiştirilmelidir.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve oranı kontrol edilmelidir. Kahve makinesi kahveleri çok hızlı dağıtma yapma sorunu nedenleri arasında öğütme ayarının istenilen seviyede olmaması bu arızanın oluşmasına neden olmaktadır.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makineleri hassas cihazlar arasında yer almaktadır. Kurutma Makinesi Kazan Dönmüyor

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klima hava üflemiyor sorunu klimalarda karşılaşılan yaygın problemlerden bir tanesidir. Ortam içerisinde havanın soğuma işlemlerinin yapılması soğutucu akışkan ile olmaktadır. Cihazın çalıştığından emin olunduktan sonra hava üflememe sorunu yaşanıyorsa klimada yer alan soğutucu seviyelerinin kontrolü yapılmalıdır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Karaman Merkez Altus Buzdolabı ServisiKaraman Merkez Altus Derin Dondurucu ServisiKaraman Merkez Altus Çamaşır Makinesi ServisiKaraman Merkez Altus Bulaşık Makinesi ServisiKaraman Merkez Altus Kurutma Makinesi ServisiKaraman Merkez Altus Fırın ServisiKaraman Merkez Altus Set Üstü Ocak ServisiKaraman Merkez Altus Mikrodalga Fırın ServisiKaraman Merkez Altus Klima ServisiKaraman Merkez Altus Termosifon ServisiKaraman Merkez Altus Radyotör ServisiKaraman Merkez Altus Vantilatör ServisiKaraman Merkez Altus Televizyon ServisiKaraman Merkez Altus Türk Kahve Makinesi ServisiKaraman Merkez Altus Çay Makinesi ServisiKaraman Merkez Altus Su Isıtıcı ServisiKaraman Merkez Altus Mikser ServisiKaraman Merkez Altus Blender ServisiKaraman Merkez Altus Doğrayıcı ServisiKaraman Merkez Altus Tost Makinesi ServisiKaraman Merkez Altus Mini Tost Makinesi ServisiKaraman Merkez Altus Buharlı Ütü ServisiKaraman Merkez Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKaraman Merkez Altus Elektrikli Süpürge ServisiKaraman Merkez Altus Şarjlı Süpürge ServisiKaraman Merkez Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiKaraman Merkez Altus Tartı ServisiKaraman Merkez Altus Su Sebili ServisiKaraman Merkez Altus Ankastre Ocak ServisiKaraman Merkez Altus Ankastre Fırın ServisiKaraman Merkez Altus Ankastre Davlumbaz ServisiKaraman Merkez Altus Ankastre Aspiratör ServisiKaraman Merkez Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.