Altus Servis Merkez Kars

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Merkez Kars
  • AdresKars, Merkez
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Merkez Kars

Altus Servis Merkez Kars

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Dokunmatik yüzeyli fırınlarda yüzey üzerinin sürekli temizlenmesi de düğmelerin temassızlık yaşaması ve çalışmaması üzerinde etkili olmaktadır. Yanlış ürün kullanımı fırınların ömrünün de azalmasına neden olacaktır.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikserden kötü koku gelmesi çalışma esnasında cihazın çok fazla zorlandığı ve buna bağlı olarak da ısınmasından kaynaklıdır. Kişilerin elektronik ürünlere bilgileri dışında dokunmaları ve tamir etmeleri tehlikeli sonuçların oluşmasına neden olacaktır.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Cihazın fişe takılı olup olmadığını kontrol ediniz. Bu yüzden şafta takılı olan kıl vb unsurlar temizlenerek makineniz eski performansınıza kavuşabilir.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Doğalgaz vanasından gaz geldiğinin kontrolü yapılmalıdır. İlk olarak elektriğinizi ve ilgili prizin elektrik akımını kontrol edin.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihazda kireç oluşumu söz konusuysa yine cihaz çalışmayabilir. Su ısıtıcı su kaçırıyor arızası ısıtıcının ana yapısında meydana gelen çatlak veya deformeden dolayı oluşabilir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgeniz çalışırken kendiliğinden kapanıyorsa kontrol etmeniz gereken ilk yer toz haznesi ile beraber filtrelerdir. Kablosuz süpürge kullanıyorsanız, süpürgenizin şarjı azalmış olabilir.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Buna rağmen su ısınmıyorsa termostat zarar görmüş olabilir. Termosifon şofben gibi elektrik ile çalışır ve sıcak su üretir.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Bu düğme ile makinenin hangi seviyede ısıtma yapılacağı ayarlanır. Kontaklarda aşırı yıpranma söz konusu ise bu durumda kontaklar değiştirilmeli ve yenileri ile kullanılmalıdır.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender başlığının yerine tam oturmaması cihazın kullanılmamasına neden olur. Eğer çalışıyor ise diğer prizde bir arıza ve hat temassızlığı durumu oluşmuş demektir.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Uzun kullanımlar sonucunda fan üzerinde tıkanıklık ve toz birikmesi fanın çalışmasını engelleyerek alt kısmında kalmasına neden olacaktır. Buzdolabı çalışmama arızası, belirli durumlarda ortaya çıkmaktadır.Dondurucu un buzlanmaya başlaması sonrasında içerde bulunan buzları kırılma sesi olarak çıt çıt ses çıkmaktadır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesi sigorta attırma sorunu motor ve elektrik kaynaklı arıza türleri arasında yer almaktadır. Özellikle evlerde sıklıkla kullanılan çamaşır makinelerinde kalite ve verim alınması için temizliğine dikkat edilmesi gerekir. Yabancı cisim hortum içerisinde tıkanıklığa neden olabilir.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Termostatın arızalanması suyun sürekli olarak ısınmasına neden olacaktır. Çay makinesi sigortayı arttırıyor sorunu cihazda kısa devre olduğunu göstermektedir.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucuya dışardan hava sızımının olmaması gerekir. Servisten teknik destek alın.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Konu hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmayan kullanıcıların bir servis çağırması tavsiye edilir. Televizyon ekranında sinyal yok yazısının çıkması sorunu en yaygın Led TV arızalarından biridir. Android Led TV ekranının çizik çizik olması sorunu ekran yüzeyinin hasar alması sonucunda oluşan arızalar dan biridir.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütüleme sırasında kullanılan sularda bulunan mineral kaynaklı tıkanmalar oluşmaktadır. Ütü içinde yer alan borularda yırtılma oluşmuş olabilir.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır. Makine birkaç saniye ile kapalı kalacak şekilde bırakın ve ardında tekrar açma düğmesine basarak makineye güç gelmesini sağlayın. Sorun devam ediyor ise mutlaka servis çağırın.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Fırın Fan ArızasıBu parçalarda arıza oluşması verimli çalışmamasına ve fırının çalışma esnasında ses çıkarmasına neden olur.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesinde bayat kahve kullanımı yapılmamalıdır. Kahve Makinesi Kahveleri Çok Hızlı Dağıtma Yapıyor

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Islak ve nemli kıyafetlerin kurutulma işlemleri sonrasında lif yuvasında kıyafetlerden lifler birikir. Topraklama yapımı önemlidir.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Ortam büyüklüğüne göre en uygun klima seçimi yapılmalıdır. Bir diğer fan çalışmama nedenleri arasında suyun boşaltma işlemleri sırasında kısıtlamanın oluşmasıdır. Kişi fan değişimini yapamama durumlarında teknik bir servisten yardım alabilmektedir.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Kars Merkez Altus Buzdolabı ServisiKars Merkez Altus Derin Dondurucu ServisiKars Merkez Altus Çamaşır Makinesi ServisiKars Merkez Altus Bulaşık Makinesi ServisiKars Merkez Altus Kurutma Makinesi ServisiKars Merkez Altus Fırın ServisiKars Merkez Altus Set Üstü Ocak ServisiKars Merkez Altus Mikrodalga Fırın ServisiKars Merkez Altus Klima ServisiKars Merkez Altus Termosifon ServisiKars Merkez Altus Radyotör ServisiKars Merkez Altus Vantilatör ServisiKars Merkez Altus Televizyon ServisiKars Merkez Altus Türk Kahve Makinesi ServisiKars Merkez Altus Çay Makinesi ServisiKars Merkez Altus Su Isıtıcı ServisiKars Merkez Altus Mikser ServisiKars Merkez Altus Blender ServisiKars Merkez Altus Doğrayıcı ServisiKars Merkez Altus Tost Makinesi ServisiKars Merkez Altus Mini Tost Makinesi ServisiKars Merkez Altus Buharlı Ütü ServisiKars Merkez Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKars Merkez Altus Elektrikli Süpürge ServisiKars Merkez Altus Şarjlı Süpürge ServisiKars Merkez Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiKars Merkez Altus Tartı ServisiKars Merkez Altus Su Sebili ServisiKars Merkez Altus Ankastre Ocak ServisiKars Merkez Altus Ankastre Fırın ServisiKars Merkez Altus Ankastre Davlumbaz ServisiKars Merkez Altus Ankastre Aspiratör ServisiKars Merkez Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.