Altus Servis Merkez Kırklareli

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Merkez Kırklareli
  • AdresKırklareli, Merkez
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Merkez Kırklareli

Altus Servis Merkez Kırklareli

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Sorunun çözümü için parça değişimine gidilmesi gerekir. Bu anahtarlarda sorunlar aşırı ısınma ve yanma sonucunda anlaşılmaktadır.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikserden kötü koku gelmesi çalışma esnasında cihazın çok fazla zorlandığı ve buna bağlı olarak da ısınmasından kaynaklıdır. Bu tür arızalarının ne kadar sıklıkla oluştuğunun bilinmesi önemlidir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makineleri bazı durumlarda tam randımanlı çalışmaz ve yeterli sıcak havayı yansıtmaz. Bir başka priz üzerinden tekrar aynı şeyi deneyin.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocağın çalışmamasının farklı nedenleri olabilir. Arıza olması durumunda set üstü ocak hakkında uzman bir servisten destek alınmalıdır.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihazın içinde kireç birikimi söz konusuysa çeşitli kireç çözücüler ile kireç çözme işlemi yaparsanız kaynatmadan kapanma durumunu engelleyebilirsiniz. Cihaza elektrik gelmeme durumunda da cihaz çalışmaz ve ısıtma yapmaz.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgeniz tam randımanlı çalıştığı halde istenilen temizliği sizlere sunmuyorsa bazı noktaları kontrol etmeniz yeterlidir. Toz Haznesi Yanıp Sönüyor

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Buna rağmen termosifonunuz çalışmıyorsa elektriksel problemler yaşanmış olabilir. Sigorta kutusundan da açık konumda olduğuna dikkat ediniz.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Cihaza güç gelip gelmediğine bakılmalıdır. Düğme çalışmadığında makine hiç çalışmayabilir veya ısı ayarı yapmak güç olabilir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender Çalışırken Birden DurduBlenderın gücüne ve yapısına uygun yiyecekler için kesme işlemi yapılmalıdır.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı evlerin en çok kullanılan ürünleridir. Buzdolabından Çıt Sesi GelmesiBuzluk diğer adı ile dondurucu kısmından çıt sesinin ara ara gelmesi normaldir.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makinenin birkaç kez su alıp boşaltması sağlanmalıdır. Çamaşır makinelerinde oluşan kireçlenme ve küflenme zamanla makinenin koku yaymasına neden olacaktır. Ürünlerin uzun süreli kullanımı ve devamlı kullanımı sonrasında makineden yeteri kadar verim alamama durumları oluşabilir.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Isınmıyor Teknik servis veya elektrik hizmeti veren yerler sorunu giderebilir.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Ağızları açık bir kap içerisinde ve poşet içerisinde saklama yapılmamalıdır.Elektrik geldiğinden emin olunuz.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV arızası günümüzde hemen herkesin yaygın olarak karşılaştığı sorunlar arasında yer almaktadır. Yapmanız gereken televizyonun ayarlar veya özellikler kısmından kapanma saati ayarlarının kontrolünğ yapınız. Android Led TV Çok Yavaş Açılıyor

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Su seviyesini kontrol ediniz. Arıza çeşitlerine göre gerekli destek ve yardım da alınmalıdır.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

İlk olarak pompa filtresi çıkartılarak temizlenmeli bakımı yapılmalıdır. Aniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir. Doğru program ve sıcaklık ayarları ile makine çalıştırılmalıdır.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

İlk olarak fırına elektrik gelmesini engelleyin. Fırın içinden uğultu ve cızırtı sesi geliyorsa soğutma sistemi ve parçaları arızalanmış demektir.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Suyun çalışma sırasında düzgün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir. Kahve Makinesi Kahveyi Vermiyor

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Yanlış ayar yapılması kazanın dönmemesi e ve makinenin aynı ayarda kalmasına neden olacaktır. Servis desteği alınız.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Bir diğer fan çalışmama nedenleri arasında suyun boşaltma işlemleri sırasında kısıtlamanın oluşmasıdır. Fan motorunda kısa devre oluşma durumları karşısında da klima sigortası sürekli atmaktadır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Kırklareli Merkez Altus Buzdolabı ServisiKırklareli Merkez Altus Derin Dondurucu ServisiKırklareli Merkez Altus Çamaşır Makinesi ServisiKırklareli Merkez Altus Bulaşık Makinesi ServisiKırklareli Merkez Altus Kurutma Makinesi ServisiKırklareli Merkez Altus Fırın ServisiKırklareli Merkez Altus Set Üstü Ocak ServisiKırklareli Merkez Altus Mikrodalga Fırın ServisiKırklareli Merkez Altus Klima ServisiKırklareli Merkez Altus Termosifon ServisiKırklareli Merkez Altus Radyotör ServisiKırklareli Merkez Altus Vantilatör ServisiKırklareli Merkez Altus Televizyon ServisiKırklareli Merkez Altus Türk Kahve Makinesi ServisiKırklareli Merkez Altus Çay Makinesi ServisiKırklareli Merkez Altus Su Isıtıcı ServisiKırklareli Merkez Altus Mikser ServisiKırklareli Merkez Altus Blender ServisiKırklareli Merkez Altus Doğrayıcı ServisiKırklareli Merkez Altus Tost Makinesi ServisiKırklareli Merkez Altus Mini Tost Makinesi ServisiKırklareli Merkez Altus Buharlı Ütü ServisiKırklareli Merkez Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKırklareli Merkez Altus Elektrikli Süpürge ServisiKırklareli Merkez Altus Şarjlı Süpürge ServisiKırklareli Merkez Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiKırklareli Merkez Altus Tartı ServisiKırklareli Merkez Altus Su Sebili ServisiKırklareli Merkez Altus Ankastre Ocak ServisiKırklareli Merkez Altus Ankastre Fırın ServisiKırklareli Merkez Altus Ankastre Davlumbaz ServisiKırklareli Merkez Altus Ankastre Aspiratör ServisiKırklareli Merkez Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.