Altus Servis Merkez Muş

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Merkez Muş
  • AdresMuş, Merkez
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Merkez Muş

Altus Servis Merkez Muş

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Cihazı sıfırlamayı deneyin. Bazı durumlarda sigorta atmaktadır.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bu sorunların bir kısmı kullanıma bağlı olarak görülebileceği gibi bir kısmı da elektronik parçalardan dolayı oluşabilir. Cihazın besleme girişlerindeki güç ölçümü yapılmalıdır.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Makinelerin düzenli olarak bakımlarının ve temizliklerinin yapılması cihazların arıza ver memesini sağlayacaktır. Bu problemleri aşmak için bir teknik servisten destek alınması gerekir.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Kullanıcılarında rahat bir şekilde çözebileceği arızaları sizler için derledik. Ocak gözünün tam olarak yerine oturmasına dikkat edin.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı arızası evlerde ve birçok ortamda kullanılan pratik su ısıtma cihazlarında arızaların oluşması kullanım sırasında oluşan hatalardan kaynaklı olabilmektedir. Cihazın içinde kireç birikimi söz konusuysa çeşitli kireç çözücüler ile kireç çözme işlemi yaparsanız kaynatmadan kapanma durumunu engelleyebilirsiniz.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgelerde meydana gelen arızaların pek çoğu kullanıcılar tarafından kolay bir şekilde halledilebilmektedir. Kablosuz Süpürgem Çalışmaya Başlayamıyor

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Suyun ısınmaya başladığını gösteren bir işarettir. İlk olarak termosifonların ısı derecelerini kontrol edin.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ısıtma yapıyor ancak pişirme sağlayacak kadar ısıtma yapmıyorsa bu durumda rezistansta sorun olabilir. Tost makinesi az ısıtma yapma sorunu ürünün doğru bir şekilde ayarının yapılmamasından ve kapağının tam olarak kapatılmamasından kaynaklı sorunlar arasında yer almaktadır.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Bu durumda sert cisimleri parçalamaya çalışıyorsanız bucak hareket etmemektedir. Teknik servisten destek alınmalıdır.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı kapağı çok sık açılmamalıdır. Uzun süreli elektrik kesintileri de arıza oluşumlarına neden olur. Bip sesinin kısa ve uzun süreli olmadı arıza oluşumunu belirlemektedir.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Yabancı cisim hortum içerisinde tıkanıklığa neden olabilir.Deterjan gözünün su çekme ve alma sırasında tam kapalı olduğundan emin olunuz. Makine içinden koku gelmesi sorunu nedenleri arasında makinanın doğru program ile çalıştırılması gelmektedir.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Bir parçanın yerine tam oturması cihazın çalışmamasına neden olacaktır. Cihaz kabloları ve bağlantı noktaları kontrol edilmelidir.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Çalıştırma rölesinde yanık oluşması durumunda hemen müdahale edilip değiştirilmesi gerekir.En sık sorulan sorular ve karşılaşılan arızalar arasında derin dondurucunun yan kısımlarının aşırı ısınması sorunu oluşmaktadır.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Sürekli Açılıp Kapanıyor Televizyon ekranında sinyal yok yazısının çıkması sorunu en yaygın Led TV arızalarından biridir. Led TV de bu sorunun sıklıkla yaşanması devam ediyorsa zaman kaybetmeden teknik servisle iletişime geçmeniz önerilir.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Su seviyesini kontrol ediniz. Buharlı Ütüm Şok Buhar Vermiyor

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi arızası elektronik ev aletleri arasında en çok kullanım oranına sahip ürünlerde meydana gelen arızalar parça ve elektrik kaynaklı oluşmaktadır. Bulaşık makinesi kurutma yapmama sorunu için ilk olarak bulaşık makinesinin yerleştirme düzenini kontrol ediniz. Parlatıcı kullanımı ürünlerin daha hızlı kurumasını sağlayacaktır.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Yemeklerin belirli süre içinde pişirilmesinde avantaj sağlayan fırınlarda oluşan arızaların giderilmez süreci değişmektedir.İlk olarak fırına elektrik gelmesini engelleyin.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Buhar koluna bir başka kablo ve bağlantı noktasının temas etmesi de buhar vermeme sorununa neden olacaktır. Kahve makinesi kahveyi vermeme sorunu temel nedenleri arasında baristanın kahveyi aşırı miktarda alması durumu vardır.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Arıza oluşması durumunda kurutma makineleri için servis aranmalı ve sorunun çözümü için destek alınması gerekmektedir. Kurutma Makinesi Lif Birikme Arızası

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klima iç ve dış ünitelerinin temizliği yapılmalıdır. Ekovat arızalı olması durumunda klimada ses yükselmesi sorunu yaşanmaktadır. Yanan bir fanın kontrollerinin yapılması ve ürünün cihaz içinden alınarak yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Muş Merkez Altus Buzdolabı ServisiMuş Merkez Altus Derin Dondurucu ServisiMuş Merkez Altus Çamaşır Makinesi ServisiMuş Merkez Altus Bulaşık Makinesi ServisiMuş Merkez Altus Kurutma Makinesi ServisiMuş Merkez Altus Fırın ServisiMuş Merkez Altus Set Üstü Ocak ServisiMuş Merkez Altus Mikrodalga Fırın ServisiMuş Merkez Altus Klima ServisiMuş Merkez Altus Termosifon ServisiMuş Merkez Altus Radyotör ServisiMuş Merkez Altus Vantilatör ServisiMuş Merkez Altus Televizyon ServisiMuş Merkez Altus Türk Kahve Makinesi ServisiMuş Merkez Altus Çay Makinesi ServisiMuş Merkez Altus Su Isıtıcı ServisiMuş Merkez Altus Mikser ServisiMuş Merkez Altus Blender ServisiMuş Merkez Altus Doğrayıcı ServisiMuş Merkez Altus Tost Makinesi ServisiMuş Merkez Altus Mini Tost Makinesi ServisiMuş Merkez Altus Buharlı Ütü ServisiMuş Merkez Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiMuş Merkez Altus Elektrikli Süpürge ServisiMuş Merkez Altus Şarjlı Süpürge ServisiMuş Merkez Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiMuş Merkez Altus Tartı ServisiMuş Merkez Altus Su Sebili ServisiMuş Merkez Altus Ankastre Ocak ServisiMuş Merkez Altus Ankastre Fırın ServisiMuş Merkez Altus Ankastre Davlumbaz ServisiMuş Merkez Altus Ankastre Aspiratör ServisiMuş Merkez Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.