Altus Servis Merkez Zonguldak

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Merkez Zonguldak
  • AdresZonguldak, Merkez
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Merkez Zonguldak

Altus Servis Merkez Zonguldak

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın arızası elektrikli çalışarak yemek pişirmede kullanılan mutfak aletlerinde görülen arızalanma durumlarıdır. Mikrodalga fırın çalışmama sorunu elektrikle çalışan ürünlerden biri olan fırınlarda yaygın olarak görülen sorunlardır.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Eğer kolay çevrilebilecek yiyecekler için mikseri kullanıyorsanız ve aynı hatayla karşılaşıyorsanız mikser aşırı ısınma sorunu gösterebilir. Mikser Çalışma Sırasında Bıçakları Hareket Etmiyor

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Kurutma makinelerinde çalışma hızının düşmesi candan dolayı zayıf bir akışın oluşmasına neden olmaktadır. Filtre tıkanıklığı sonrasında da bu tür arıza oluşmaktadır.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocaklarda çakmak çakıyor ancak alev alma oluşmuyorsa ocak başlıklarını yerlerinden çıkartarak bir fön yardımı ile kısık ayarda kurutun. Eğer tüp kullanıyorsanız tüpünüzün doluluk oranını da kontrol edin.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Regülatör kontrolü yapınız. Rezistans telinin kopması da arıza oluşumunu destekler.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu süpürgeler şarjlı olduklarından ötürü kolayca tek seferde evi süpürmenizi sağlar. Süpürgeniz çalışırken kendiliğinden kapanıyorsa kontrol etmeniz gereken ilk yer toz haznesi ile beraber filtrelerdir.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Teknik servisi arayarak gerekli işlemlerin yapılmasını bekleyin. Tank dışında termosifon bağlantılarını ve basınç valflerini de kontrol etmelisiniz.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Makinenin pişirme yüzeylerinin tam olarak kapanması gerekir. Tost makinesi ısıtma yapıyor ancak pişirme sağlayacak kadar ısıtma yapmıyorsa bu durumda rezistansta sorun olabilir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender bıçağı boşa dönmesi sorunu bıçak kısmındaki tutucu parçanın gevşemesi, çatlaması veya deforme olmasından kaynaklanabilir.Blender çalışma sırasında titriyorsa bu durumda fazla sert yiyecekleri parçalamaya çalışıyor olabilirsiniz.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Sigortaların kontrolü sağlanmalıdır. Uzun kullanımlar sonucunda fan üzerinde tıkanıklık ve toz birikmesi fanın çalışmasını engelleyerek alt kısmında kalmasına neden olacaktır. Arızanın ve hatanın sürekli oluşması durumunda servis aranarak detaylı bilgi verilmelidir.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Yükün makine kapasitesinde çok daha az oranda konulması da başarılı bir şekilde su boşaltım işleminin yapılmamasına neden olur. Ayar düğmeleri ve tuşlar üzerinde değişim olmadığı sürece arıza tekrar etmeye devam edecektir. Ayak dengesinin ayarlanması ve kontrol edilmesi gerekir.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Suyun ısınmaması rezistans ile ilgili olup teknik servis desteği alınması gerekmektedir. Öncelikle fişinin prize takılı olduğundan emin olun.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucunun Yan Kısımları Çok IsınıyorDerin Dondurucu Yeşil Enerji Lambası Sönüyor

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Ekranın ciddi hasar alması ve yenilemede geç kalınması TV ye zarar verecektir. Android Led TV Çok Yavaş AçılıyorAndroid Led TV Çalışmıyor

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütüler evlerde en çok kullanımı yapılan elektronik ürünlerin başında gelmektedir. şok buhar pompalarında meydana gelen bozulmalar karşısında pompanın değişimi gerekir.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Cihazın boşaltma hortumun da sıkışma ve bükülme durumunda da yıkamaya başlama yapmaz. Bulaşık makinesi yıkama yapmama sorunu elektronik bir parça arızası kaynaklı olabilir. Bulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Soğuması beklenecek bir bez yardımı ile içerde oluşan su alınmalıdır. Ürünü aldığınız yeri arayarak s istemeli ve yedek parçaların servis tarafından değişimi sağlanmalıdır.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesinde bayat kahve kullanımı yapılmamalıdır. Kahve makinesi buhar olmama arızası karşısında ilk olarak kahve makinesini tekrar açıp kapatmayı deneyiniz.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi arızası ıslak ürünlerin kısa sürede kuruması için kullanımı yapılan elektronik ürünlerdir. Uygun sıcaklık ayarında cihazı ayarlayın.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Fan motorunda bulunan burç ve rulmanların arızalanma durumlarının oluşması klimanın sesli çalışmasına neden olmaktadır. Bir diğer neden ise buharlaştırıcı ürünün temizlenmesinin gerekli olması ve aşırı kir birikmesi durumlarında cihaz aynı arızayı tekrar edecektir. Fan motoru kontrolü yapılır ve sesin kaynağı öğrenilerek ses giderilir.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Zonguldak Merkez Altus Buzdolabı ServisiZonguldak Merkez Altus Derin Dondurucu ServisiZonguldak Merkez Altus Çamaşır Makinesi ServisiZonguldak Merkez Altus Bulaşık Makinesi ServisiZonguldak Merkez Altus Kurutma Makinesi ServisiZonguldak Merkez Altus Fırın ServisiZonguldak Merkez Altus Set Üstü Ocak ServisiZonguldak Merkez Altus Mikrodalga Fırın ServisiZonguldak Merkez Altus Klima ServisiZonguldak Merkez Altus Termosifon ServisiZonguldak Merkez Altus Radyotör ServisiZonguldak Merkez Altus Vantilatör ServisiZonguldak Merkez Altus Televizyon ServisiZonguldak Merkez Altus Türk Kahve Makinesi ServisiZonguldak Merkez Altus Çay Makinesi ServisiZonguldak Merkez Altus Su Isıtıcı ServisiZonguldak Merkez Altus Mikser ServisiZonguldak Merkez Altus Blender ServisiZonguldak Merkez Altus Doğrayıcı ServisiZonguldak Merkez Altus Tost Makinesi ServisiZonguldak Merkez Altus Mini Tost Makinesi ServisiZonguldak Merkez Altus Buharlı Ütü ServisiZonguldak Merkez Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiZonguldak Merkez Altus Elektrikli Süpürge ServisiZonguldak Merkez Altus Şarjlı Süpürge ServisiZonguldak Merkez Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiZonguldak Merkez Altus Tartı ServisiZonguldak Merkez Altus Su Sebili ServisiZonguldak Merkez Altus Ankastre Ocak ServisiZonguldak Merkez Altus Ankastre Fırın ServisiZonguldak Merkez Altus Ankastre Davlumbaz ServisiZonguldak Merkez Altus Ankastre Aspiratör ServisiZonguldak Merkez Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.