Altus Servis Mersin

  • Teknik ServisAltus Servis Mersin
  • AdresMERSİN
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis MERSİN

Altus Servis Mersin

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın arızası elektrikli çalışarak yemek pişirmede kullanılan mutfak aletlerinde görülen arızalanma durumlarıdır. Üçüncü neden ise magretronun bozulmasıdır.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser kullanımı sırasında donma sorunu sürekli yaşanıyor ise bir parça kaynaklı sorun olabilmektedir. Elektronik kartın ısınması ve patlaması sonrasında cihazdan yanık kokusu gelecektir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç Kurutma Makinesi ve Düzleştirici Aşırı IsınıyorSaç Kurutma Makinesi Kendiliğinden Kapanıyor

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocağın bağlı olduğu tüpü kontrol ediniz.Genel olarak otomatik çalışma düzenine ve çakmak sistemine sahip olarak çalışır.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Rezistans üzerinde meydana gelen aşırı oranda kireçlenme sorunu da ısıtmamaya neden olabilir. Su Isıtıcı Rezistansı Sürekli Yanıyor

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

İlk olarak ıslak bir zemini süpürdüyseniz makineniz bir süre sonra kokmaya başlayacaktır. Genel olarak süpürge başlıkları altında havanın girmesini sağlayan delikler bulunmaktadır.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Suyun ısınmaya başladığını gösteren bir işarettir. Banyoda kullanılan termosifonlar gelen suyu ısıtarak sıcak su yapma özelliğine sahiptir.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ısınmıyor sorunu en yaygın görülen arızaların başında gelmektedir. Tost makinesi ayar düğmesi cihazın yanında veya üst tarafında olabilir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Bıçakların keskin olma işlevini kaybetmesi de istenilen verimin alınmamasına neden olur. Aksi durumda cihazın motorunda daha büyük sorun meydana gelebilir.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Dondurucu kısmında ayar yapılması önerilir. Buzdolabı ayarı kontrol edilmelidir. Cihazın dinlenme sırasında oluşan buzlar erimeye başlayarak oluk kanalının tıkalı olması durumunda su akıtmaya başlar.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine alınan suyu hemen boşaltıyor sorunu çamaşır makinelerinde çok sık meydana gelmektedir. Belirli bir yükseklik içerisine tahliye hortumu alınmalıdır. Kapının çalışma öncesinde sıkıca anması gerekir.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Bu durumda demliğin değiştirilmesi gerekebilir.Bu arızanın giderilmesi için rezistans ayarlarının yapılması gerekmektedir.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Arızadan çıkmama durumu devam ettiği takdirde hemen servis aranmalıdır.Dondurucudan ses gelmesi arızası çalışma sırasında meydana gelmektedir.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Başka bir priz üzerinde de TV elektrik kablosunu yakarak kontrol ediniz. Televizyonun güç kablosunu takılı olup olmadığını kontrol ediniz. Android Led TV sürekli açılıp kapanma sorunu sık görülen arızalar arasındadır.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü içinde yer alan borularda yırtılma oluşmuş olabilir. Buharlı Ütüm Şok Buhar Vermiyor

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Ardından sorun devam ediyor ise servis ile iletişime geçiniz. Ev ortamındaki sigortanın kontrolü yapılmalıdır. Aşırı ses gelmedi durumunda makinenin çalışması durdurulmalıdır.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Fırın Kapağı KapanmıyorFırını fişten çekiniz ve servisin gelmesini bekleyin.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve oranı kontrol edilmelidir. Barista sürekli olarak bayat kahve kullanımı sonrasında eklenen yeni kahveyi öğütme ve almada başarısız olacaktır.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi kullanımları da düzenli bakım ve temizlik yapılması gerekir. Elektrik süpürgesi yardımı ile lif yuvasında biriken lifleri süpürün.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

İlk olarak yapılması gereken işlem termostat ayarının değiştirilmesi ve sıcaklık ayarının düşürülmesi gerekmektedir. Bir diğer neden ise buharlaştırıcı ürünün temizlenmesinin gerekli olması ve aşırı kir birikmesi durumlarında cihaz aynı arızayı tekrar edecektir.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++MERSİN Altus Buzdolabı ServisiMERSİN Altus Derin Dondurucu ServisiMERSİN Altus Çamaşır Makinesi ServisiMERSİN Altus Bulaşık Makinesi ServisiMERSİN Altus Kurutma Makinesi ServisiMERSİN Altus Fırın ServisiMERSİN Altus Set Üstü Ocak ServisiMERSİN Altus Mikrodalga Fırın ServisiMERSİN Altus Klima ServisiMERSİN Altus Termosifon ServisiMERSİN Altus Radyotör ServisiMERSİN Altus Vantilatör ServisiMERSİN Altus Televizyon ServisiMERSİN Altus Türk Kahve Makinesi ServisiMERSİN Altus Çay Makinesi ServisiMERSİN Altus Su Isıtıcı ServisiMERSİN Altus Mikser ServisiMERSİN Altus Blender ServisiMERSİN Altus Doğrayıcı ServisiMERSİN Altus Tost Makinesi ServisiMERSİN Altus Mini Tost Makinesi ServisiMERSİN Altus Buharlı Ütü ServisiMERSİN Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiMERSİN Altus Elektrikli Süpürge ServisiMERSİN Altus Şarjlı Süpürge ServisiMERSİN Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiMERSİN Altus Tartı ServisiMERSİN Altus Su Sebili ServisiMERSİN Altus Ankastre Ocak ServisiMERSİN Altus Ankastre Fırın ServisiMERSİN Altus Ankastre Davlumbaz ServisiMERSİN Altus Ankastre Aspiratör ServisiMERSİN Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Kızılmurat, Kavaklı, Altaylılar, Anıt, Caminur, Bahçe, 82 Evler, Beydeğirmeni, Akşemsettin, Eskiömerli, Köyler, Atalar, Bahşiş, Yeşiltepe, Yenice

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.