Altus Servis Merzifon Amasya

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Merzifon Amasya
  • AdresAmasya, Merzifon
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Merzifon Amasya

Altus Servis Merzifon Amasya

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Sigorta kaynaklı arızalar sigorta değişim işlemimden sonra düzelebilmektedir. Sorunun çözümü için parça değişimine gidilmesi gerekir.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bunun yanında cihaza düşük voltaj da geliyor olabilir. Kişilerin elektronik ürünlere bilgileri dışında dokunmaları ve tamir etmeleri tehlikeli sonuçların oluşmasına neden olacaktır.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makinesi kendiliğinden kapanma sorunu cihaza güç gelmemesi ve yeteri kadar güç alamama durumunda ortaya çıkan arızalardır. Saç düzleştiriciniz yeterli ısıya gelmiyorsa rezistanslar zarar görmüş olabilir.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Daha sonra ocak gözlerini iyi bir şekilde kurutun. Set üstü ocağın aniden sönme sorunu sık görülen arızalar dan biridir.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı rezistansı sürekli yanma sorunu ısıtıcının kullanımı sırasında oluşan arızalardan biridir. Cihaz için bir servisten destek alınması önerilir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz Süpürgede Kırmızı ve Mavi Işık Yanıp SönüyorKablosuz süpürge çalışmaya başlayamama sorunu kablosuz olarak kullanılan süpürgelerde görülen bir durumdur.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Çünkü tankın içerisinde yer alan pastan dolayı su metal tadı verir ve rengi de kahverengi olur. Termosifon şofben gibi elektrik ile çalışır ve sıcak su üretir.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi termostat arızası sık olarak görülen arıza türlerinden biridir. Cihaz iç aksanlarında ve güç kaynaklarında arıza oluştuğunu göstermektedir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender hız kontrol düğmeleri çalışmıyor sorunu istenilen hız seviyesinde cihazın kullanılmamasına neden olur. Blender Ürünleri Doğramıyor

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Oluşan buzlar temizlenmelidir. Buzdolabı ünlem işareti yanma sorunu uzun süreli kullanımlarda kapakların açık unutulmasından da kaynaklanan arızalardır. Buzdolabının bulunduğu ortam içerisinde nem oranının fazla olması ve kapaklarının açılması sırasında nemin içeri girmesi buzlanmaya neden olmaktadır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Kapağın tam oturduğundan emin olunuz.Çamaşır makinelerinin kapakları tam oturmamaları durumlarında makina su alma işlemini yapamaz. Makineler için uygun olan deterjan kullanımı yapılmalıdır.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Termostatın arızalanması suyun sürekli olarak ısınmasına neden olacaktır. Çay makinası sigorta attırma sorunu genellikle elektrik hatlarında ve kablolarda bir sıkıntı olduğunu göstermektedir.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucunun dilinin takılı olduğunu kontrol ediniz. Tahliye kanalında su kalması dondurucudan koku gelmesine neden olmaktadır.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Çalışma Sonrası Hemen Kapanıyor İlk olarak Led TV için anten girişinden izleme yapılması durumunda anten kontrolü yapın. Eğer arıza devam ediyorsa muhtemelen cihazda teknik bir arıza meydana gelmiştir.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü tabanları genel olarak kayan ve yapışmayan bir tabana sahiptir. Su gözeneklerinin açık olduğundan emin olun.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

İlk olarak makineyi açma ve kapama düğmesi kullanılarak açıp kapatmayı deneyin. Bulaşık Makinesi Kapalı Olduğu Halde Ses YapıyorGerekli tüm kontrolleri yapın.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Elektrikli ürünlerde patlama ve yanmaya neden olabilir.Fırın arızası servis tarafından parça değişimi ve tamir işlemleri yapılmalıdır.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesi Buhar Olmama Sorunu Kahve Makinesi Kırmızı Işık Arızası

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Sensör arıza katında yeniden açma kapama yapınız. Sigorta kontrolü yapınız.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Fan motoru kontrol edilmelidir. Klima çalışıyor ve ısıtma yapmıyor sorunu özellikle kış aylarında ortaya çıkan bir sorun türüdür. Klimayı besleyen kablolar içerisinde bir arıza oluşması durumlarında klima sigorta attırmaktadır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Amasya Merzifon Altus Buzdolabı ServisiAmasya Merzifon Altus Derin Dondurucu ServisiAmasya Merzifon Altus Çamaşır Makinesi ServisiAmasya Merzifon Altus Bulaşık Makinesi ServisiAmasya Merzifon Altus Kurutma Makinesi ServisiAmasya Merzifon Altus Fırın ServisiAmasya Merzifon Altus Set Üstü Ocak ServisiAmasya Merzifon Altus Mikrodalga Fırın ServisiAmasya Merzifon Altus Klima ServisiAmasya Merzifon Altus Termosifon ServisiAmasya Merzifon Altus Radyotör ServisiAmasya Merzifon Altus Vantilatör ServisiAmasya Merzifon Altus Televizyon ServisiAmasya Merzifon Altus Türk Kahve Makinesi ServisiAmasya Merzifon Altus Çay Makinesi ServisiAmasya Merzifon Altus Su Isıtıcı ServisiAmasya Merzifon Altus Mikser ServisiAmasya Merzifon Altus Blender ServisiAmasya Merzifon Altus Doğrayıcı ServisiAmasya Merzifon Altus Tost Makinesi ServisiAmasya Merzifon Altus Mini Tost Makinesi ServisiAmasya Merzifon Altus Buharlı Ütü ServisiAmasya Merzifon Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiAmasya Merzifon Altus Elektrikli Süpürge ServisiAmasya Merzifon Altus Şarjlı Süpürge ServisiAmasya Merzifon Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiAmasya Merzifon Altus Tartı ServisiAmasya Merzifon Altus Su Sebili ServisiAmasya Merzifon Altus Ankastre Ocak ServisiAmasya Merzifon Altus Ankastre Fırın ServisiAmasya Merzifon Altus Ankastre Davlumbaz ServisiAmasya Merzifon Altus Ankastre Aspiratör ServisiAmasya Merzifon Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Merzifon, Köyler, Alıcık, Sarıbuğday

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.