Altus Servis Mezitli Mersin

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Mezitli Mersin
  • AdresMersin, Mezitli
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Mezitli Mersin

Altus Servis Mezitli Mersin

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın yiyecekleri ısıtmama sorunu şebeke voltajlarında meydana gelen düşüklük sonucunda oluşabilmektedir. Mikrodalga fırın kullanımı sırasında aşırı akım oluşması nedeniyle de fırın iç aksanlarında hasar meydana gelir ve fırın çalışmaz.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Kartın yanması cihazın çalışmamasına neden olacaktır. Mikser birkaç kez çalıştıktan sonra duruyorsa öncelikle karışım yapılan yiyeceklerin sertliğini kontrol ediniz.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Kullanıcının bu noktada yapabileceği pek bir işlem yoktur. Bunun en büyük nedeni ise yeterli hava akışının sağlanamıyor olmasıdır.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocaklarda görülen bir numaralı problem budur. Özellikle son zamanlarda yapılan yeni lüks konutlarda daha çok elektrikli ocaklar tercih ediliyor.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Su Isıtıcı Isıtmıyor Su ısıtıcı suyu çok geç ısıtma sorunu nedenlerinden biri ısıtıcıya gelen gerilimin düşük olması yeterince ısı sağlanamamasına neden olmaktadır.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Torba dolduğu zaman süpürgenizin çekim gücü de ciddi oranda düşer. Sadece kırmızı ışık yanması süpürgenin ana hatlarında bir arıza oluştuğunu göstermektedir.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

En sık karşılaşılan termosifon arızalarının başında su ısıtmama sorunu geliyor. Rezistansta bulunan flanşın arızalanması bu arızasının tekrarlanmasına neden olur.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Düğme bağlantılarının değiştirilmesi gerekir. Makine temizliğine önem verilmemesi ve yanlış kullanım gibi durumlarda tost makineleri arıza vermeye başlar.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender bıçağı boşa dönmesi sorunu bıçak kısmındaki tutucu parçanın gevşemesi, çatlaması veya deforme olmasından kaynaklanabilir.Blender bıçağı dönmüyor sorununda alet temel işlevini yerine getiremeyecektir.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı buz tutma sorunu oluşum nedenleri arasında buzdolabının derecesinin ve aylarının yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. Buzdolabının bulunduğu ortam içerisinde nem oranının fazla olması ve kapaklarının açılması sırasında nemin içeri girmesi buzlanmaya neden olmaktadır. Buzdolabı ünlem işareti yanma sorunu uzun süreli kullanımlarda kapakların açık unutulmasından da kaynaklanan arızalardır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesi arızası oluşum nedenlerine göre farklılık göstermektedir.İlk olarak makinede bulunan suyun tahliyesi yapılmalıdır.Motorum çalışma esnasında kısa devre yapması sigortanın sürekli atmasına neden olacaktır.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Rezistans parçaları arızalanması durumunda makine ısıtma yapmayacaktır. Rezistansta meydana gelen arızalarda sigorta attırmaktadır.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Hızlı soğutma özelliklerine sahip olan derin dondurucular oldukça kullanışlı ürünlerdir. Derin dondurucu ayarı yapılmaması arızası cihaz üzerinde rakamlar yazan ayar düğmesine gerekli olan soğutma aylarının yapılmaması sonrasında ortaya çıkmaktadır.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Çalışmıyor Sorun devam etmesi durumunda cihaz devrelerinde aşırı ısınma sorunu da arızaya neden olabilir. Android Led TV Çok Yavaş Açılıyor

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Arıza çeşitlerine göre gerekli destek ve yardım da alınmalıdır. Maksimum su dolum çizgisine kadar su koyunuz.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

İlk olarak pompa filtresi çıkartılarak temizlenmeli bakımı yapılmalıdır. Bulaşık makinesi su alması ve elektrik gitmemesi sorunu makine motorunda meydana gelen arızalardan kaynaklanmaktadır. Ardından sorun devam ediyor ise servis ile iletişime geçiniz.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Cihazı çalıştırmadan önce servisi arayın.Erken arıza tespitinde parça değişimi gerekli görülürse değişimi yapılmalıdır.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Suyun çalışma sırasında düzgün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir. Kahve Makinesi Buhar Olmama Sorunu

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Yanlış ayar yapılması kazanın dönmemesi e ve makinenin aynı ayarda kalmasına neden olacaktır. Arıza giderilecektir.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klima Sesli ÇalışıyorKlima Açılınca Sigorta Attırıyor Klima Çalışıyor ve Isıtma Yapmıyor

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Mersin Mezitli Altus Buzdolabı ServisiMersin Mezitli Altus Derin Dondurucu ServisiMersin Mezitli Altus Çamaşır Makinesi ServisiMersin Mezitli Altus Bulaşık Makinesi ServisiMersin Mezitli Altus Kurutma Makinesi ServisiMersin Mezitli Altus Fırın ServisiMersin Mezitli Altus Set Üstü Ocak ServisiMersin Mezitli Altus Mikrodalga Fırın ServisiMersin Mezitli Altus Klima ServisiMersin Mezitli Altus Termosifon ServisiMersin Mezitli Altus Radyotör ServisiMersin Mezitli Altus Vantilatör ServisiMersin Mezitli Altus Televizyon ServisiMersin Mezitli Altus Türk Kahve Makinesi ServisiMersin Mezitli Altus Çay Makinesi ServisiMersin Mezitli Altus Su Isıtıcı ServisiMersin Mezitli Altus Mikser ServisiMersin Mezitli Altus Blender ServisiMersin Mezitli Altus Doğrayıcı ServisiMersin Mezitli Altus Tost Makinesi ServisiMersin Mezitli Altus Mini Tost Makinesi ServisiMersin Mezitli Altus Buharlı Ütü ServisiMersin Mezitli Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiMersin Mezitli Altus Elektrikli Süpürge ServisiMersin Mezitli Altus Şarjlı Süpürge ServisiMersin Mezitli Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiMersin Mezitli Altus Tartı ServisiMersin Mezitli Altus Su Sebili ServisiMersin Mezitli Altus Ankastre Ocak ServisiMersin Mezitli Altus Ankastre Fırın ServisiMersin Mezitli Altus Ankastre Davlumbaz ServisiMersin Mezitli Altus Ankastre Aspiratör ServisiMersin Mezitli Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Mezitli, Davultepe, Tece, Kuyuluk, Dorukkent, Köyler, Tepeköy, Fındıkpınarı

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.