Altus Servis Muş

  • Teknik ServisAltus Servis Muş
  • AdresMUŞ
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis MUŞ

Altus Servis Muş

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Dokunmatik yüzeyli bir mikrodalga fırında yüzey kontrolü ve ayar kontrolü yapılmalıdır. Mikrodalga fırın kullanımı sırasında aşırı akım oluşması nedeniyle de fırın iç aksanlarında hasar meydana gelir ve fırın çalışmaz.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bıçak uçlarına ve içerisine sıkışan yabancı cisimlerde bıçakların hareket etmesini zorlaştıracaktır. Mikserin toplam gücünü zorlayacak hacimde olan yiyecekler için cihazınızın zorlanması normaldir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Tüm bu problemlere yönelik çözüm yöntemlerini ise sizler için derledik. Bunun yanı sıra saç ve kıl gibi unsurların birikmesi sonucu da yanık kokusu gelebilir.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Gerekli düzenlemeleri yaparak tekrardan gaz akışını sağlayabilirsiniz. Genel olarak otomatik çalışma düzenine ve çakmak sistemine sahip olarak çalışır.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihaza elektrik gelmeme durumunda da cihaz çalışmaz ve ısıtma yapmaz. Su ısıtıcı aşırı sesli çalışma arızası rezistans kaynaklı bir sorun olabilmektedir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablo kullanımı yapılmadan kullanılan süpürgelerde toz haznesinin ışığının yanması cihaz içinde bulunan tozların temizlenmesi ve boşaltılması anlamına gelmektedir. Aynı zamanda aşırı yükte süpürgenizin kapanmasına neden olabilir.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

İlk olarak cihazı kapatıp yeniden açın. Teknik servisi arayarak gerekli işlemlerin yapılmasını bekleyin.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Rezistans kaynaklı bir arıza oluşma durumlarında da az ısıtma yada hiç ısıtma yapmaz. Tost makinesi az ısıtma yapma sorunu ürünün doğru bir şekilde ayarının yapılmamasından ve kapağının tam olarak kapatılmamasından kaynaklı sorunlar arasında yer almaktadır.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender Çalışmıyor Eğer çalışıyor ise diğer prizde bir arıza ve hat temassızlığı durumu oluşmuş demektir.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı ünlem işareti yanma sorunu uzun süreli kullanımlarda kapakların açık unutulmasından da kaynaklanan arızalardır. Buzdolabı motoru devreye girmiyor arızası nedenleri arasında buzdolabının iç soğukluğunun aşırı olması ve buzlanma oluşması motorun devreye girmemesine neden olacaktır. Buzdolabının bulunduğu ortam içerisinde nem oranının fazla olması ve kapaklarının açılması sırasında nemin içeri girmesi buzlanmaya neden olmaktadır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Özellikle evlerde sıklıkla kullanılan çamaşır makinelerinde kalite ve verim alınması için temizliğine dikkat edilmesi gerekir. Makine Alınan Suyu Hemen BoşaltıyorÇamaşır Makinesi Çalışırken Durma Sorunu

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Bu durumda demliğin değiştirilmesi gerekebilir.Bir parçanın yerine tam oturması cihazın çalışmamasına neden olacaktır.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Tamiri yapılması önerilmez. Bu düğmenin yenisi ile değişimi sağlanabilir.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Açma kapama tuşuna basarak ekranda yeşil ışık yanıncaya kadar tuşlara basmaya devam etmeniz gerekecektir. Android Led TV Ekranı Çizik Çizik OluyorAndroid Led TV sürekli açılıp kapanma sorunu sık görülen arızalar arasındadır.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Aşırı su koyma durumunda ütünün bağlantı noktalarından ufak damlamalar oluşacaktır. Ütü tabanları genel olarak kayan ve yapışmayan bir tabana sahiptir.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Ses Yapıyor Arızanın sürekli devam etmesi durumunda mutlaka zaman kaybı olmadan bir servis çağırılmalıdır.Yabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Kısa süreli elektrik kesintilerinde fırın fanı çalışmayı durdurur. Soğuması beklenecek bir bez yardımı ile içerde oluşan su alınmalıdır.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesi Kahveleri Çok Hızlı Dağıtma Yapıyor Hortum temizliği, bakımı ve kontrolünü sağlayın .

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Lif Birikme ArızasıTemizlenmeme durumunda düzenli ve kaliteli çalışma sağlanmaz.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Motorun devreye girmeme nedenleri arasında en sık karşılaşılan ve çözümü kolay arızalardan biridir. Yanan bir fanın kontrollerinin yapılması ve ürünün cihaz içinden alınarak yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. Havanın ortama uygun bir soğuk hava derecesine gelmesinde bu parça büyük önem taşımaktadır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++MUŞ Altus Buzdolabı ServisiMUŞ Altus Derin Dondurucu ServisiMUŞ Altus Çamaşır Makinesi ServisiMUŞ Altus Bulaşık Makinesi ServisiMUŞ Altus Kurutma Makinesi ServisiMUŞ Altus Fırın ServisiMUŞ Altus Set Üstü Ocak ServisiMUŞ Altus Mikrodalga Fırın ServisiMUŞ Altus Klima ServisiMUŞ Altus Termosifon ServisiMUŞ Altus Radyotör ServisiMUŞ Altus Vantilatör ServisiMUŞ Altus Televizyon ServisiMUŞ Altus Türk Kahve Makinesi ServisiMUŞ Altus Çay Makinesi ServisiMUŞ Altus Su Isıtıcı ServisiMUŞ Altus Mikser ServisiMUŞ Altus Blender ServisiMUŞ Altus Doğrayıcı ServisiMUŞ Altus Tost Makinesi ServisiMUŞ Altus Mini Tost Makinesi ServisiMUŞ Altus Buharlı Ütü ServisiMUŞ Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiMUŞ Altus Elektrikli Süpürge ServisiMUŞ Altus Şarjlı Süpürge ServisiMUŞ Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiMUŞ Altus Tartı ServisiMUŞ Altus Su Sebili ServisiMUŞ Altus Ankastre Ocak ServisiMUŞ Altus Ankastre Fırın ServisiMUŞ Altus Ankastre Davlumbaz ServisiMUŞ Altus Ankastre Aspiratör ServisiMUŞ Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.