Altus Servis Mustafakemalpaşa Bursa

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Mustafakemalpaşa Bursa
  • AdresBursa, Mustafakemalpaşa
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Mustafakemalpaşa Bursa

Altus Servis Mustafakemalpaşa Bursa

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga Fırın Isıtmayı Sürekli DurduruyorSorun düzelmez ve devam ederse güç kaynağını kontrol etmeyi deneyin.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser arızası elektronik ev aletleri arasında yaygın bir arızaya neden olan ürünlerden biridir. Elektrikle çalışan ürünler arasındadır.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Kabloyu kontrol ediniz. Saç düzleştiricisinin yanık koku çıkarmasının da nedeni kirli olmasından kaynaklanır.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocağınızın gözü yanmıyorsa öncelikle gözlerde yer alan parçaları temizleyin. Doğalgaz vanasından gaz geldiğinin kontrolü yapılmalıdır.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Isıtıcının içinde kireçlenme görülmesi durumunda ürünün temizliği dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Düzenli olarak ısıtıcı temizliği ve bakımı yapılmalıdır.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu yüzden torbanız tam dolmadan değiştirmeniz gerekmektedir. Kablosuz süpürge şarj olmama sorunu cihaz yada elektrik hatları ile ilgili bir sorundan kaynaklanmaktadır.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Su sızdırma genelde tankların hasar görmesinden dolayı olur. Eğer termosifonunuzdan gelen sıcak su kahverengi ise ve metal tadı veriyorsa su ısıtıcınızın değiştirilmesi gerek.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Ekmekleri Isıtmıyor Her durumda makinenin iç kısmının açılarak müdahale edilmesi gerektiğinden teknik destek almak gerekir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Priz kaynaklı bir sorun olabilmektedir. Bu sayede sıçramanın önüne geçilecektir.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Ağız kısmı kapalı olacak şekilde sıvı ürünlerin konulması sağlanmalıdır. Uzun süreli elektrik kesintileri de arıza oluşumlarına neden olur. Bip sesinin kısa ve uzun süreli olmadı arıza oluşumunu belirlemektedir.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Kapının çalışma öncesinde sıkıca anması gerekir. Bu şekilde cihaz kullanımı özellikle elektrikle çalışan cihazlarda tavsiye edilmemektedir.Bağlantı cıvatalarında gevşeme olması da sarsılarak çalışmasına neden olur.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinası arızası elektronik aletlerden evlerde ve iş yerlerinde yaygın olarak kullanılan ürünlerde oluşan arızalardır. Ancak bu hatalar şu sebeplerden oluşur; kazan yerinde değil veya yerine tam oturmamış, demlik yerine oturmamış, demlik haznes koyulmamış, kazan içinde su kalmamış anlamına gelmektedir.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurma kısmında meydana gelen aşırı buzlanma, dondurma aylarının yapılamaması, çok fazla yiyecek konulması, aylarının düşük tutulması ve parça arızaları çok çeşitli sorunlara neden olmaktadır. Dondurucunun dilinin takılı olduğunu kontrol ediniz.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Başka bir priz üzerinde de TV elektrik kablosunu yakarak kontrol ediniz. Ayarlarda bozulma olmaması için basit kullanım modunu harekete geçirin.Ekran kumandasından ayarlar kısmını bularak yeni kanal arama bölümü üzerinden deneme yapmalısınız.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Su gözeneklerinin açık olduğundan emin olun. Buharlı Ütüm Kumaşa Yapışıyor

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Yabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır. Ana yıkama motoru parçasında tıkanma ve sıkışma durumunda cihaz su alır ancak çalışmaya başlamaz. Bir diğer nedeni ise motorda yanma meydana gelmesidir.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Bu Harun pişirme sırasında enerjiden tasarruf sağlamak amacıyla oluştuğu bilinmektedir. İlk olarak fırın kapağının kapanmasına engel olacak kumaş ve farklı cisimlerin olup olmadığına bakın.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Açma kapama sonrasında buhar çıkışı ve çalışma ışığının yandığını kontrol ediniz. Kahve Makinesi Kahveyi Vermiyor

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Lif Birikme ArızasıElektrik kaynaklı arızalar bu tür cihazlarda yaygın olarak görülebilir.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klimada Fan Çalışmıyor Klimadan çıkan havanın yeteri kadar soğuk olmaması ve ortam ısının yükselmesinin birkaç nedeni bulunmaktadır. Cihazın çalıştığından emin olunduktan sonra hava üflememe sorunu yaşanıyorsa klimada yer alan soğutucu seviyelerinin kontrolü yapılmalıdır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Bursa Mustafakemalpaşa Altus Buzdolabı ServisiBursa Mustafakemalpaşa Altus Derin Dondurucu ServisiBursa Mustafakemalpaşa Altus Çamaşır Makinesi ServisiBursa Mustafakemalpaşa Altus Bulaşık Makinesi ServisiBursa Mustafakemalpaşa Altus Kurutma Makinesi ServisiBursa Mustafakemalpaşa Altus Fırın ServisiBursa Mustafakemalpaşa Altus Set Üstü Ocak ServisiBursa Mustafakemalpaşa Altus Mikrodalga Fırın ServisiBursa Mustafakemalpaşa Altus Klima ServisiBursa Mustafakemalpaşa Altus Termosifon ServisiBursa Mustafakemalpaşa Altus Radyotör ServisiBursa Mustafakemalpaşa Altus Vantilatör ServisiBursa Mustafakemalpaşa Altus Televizyon ServisiBursa Mustafakemalpaşa Altus Türk Kahve Makinesi ServisiBursa Mustafakemalpaşa Altus Çay Makinesi ServisiBursa Mustafakemalpaşa Altus Su Isıtıcı ServisiBursa Mustafakemalpaşa Altus Mikser ServisiBursa Mustafakemalpaşa Altus Blender ServisiBursa Mustafakemalpaşa Altus Doğrayıcı ServisiBursa Mustafakemalpaşa Altus Tost Makinesi ServisiBursa Mustafakemalpaşa Altus Mini Tost Makinesi ServisiBursa Mustafakemalpaşa Altus Buharlı Ütü ServisiBursa Mustafakemalpaşa Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiBursa Mustafakemalpaşa Altus Elektrikli Süpürge ServisiBursa Mustafakemalpaşa Altus Şarjlı Süpürge ServisiBursa Mustafakemalpaşa Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiBursa Mustafakemalpaşa Altus Tartı ServisiBursa Mustafakemalpaşa Altus Su Sebili ServisiBursa Mustafakemalpaşa Altus Ankastre Ocak ServisiBursa Mustafakemalpaşa Altus Ankastre Fırın ServisiBursa Mustafakemalpaşa Altus Ankastre Davlumbaz ServisiBursa Mustafakemalpaşa Altus Ankastre Aspiratör ServisiBursa Mustafakemalpaşa Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Mustafakemalpaşa, Köyler, Tatkavaklı, Tepecik, Çaltılıbölük, Devecikonağı, Söğütalan, Çeltikçi, Yeşilova, Yalıntaş

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.