Altus Servis Niğde

  • Teknik ServisAltus Servis Niğde
  • AdresNİĞDE
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis NİĞDE

Altus Servis Niğde

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Elektriklerin kısa süreli gitmesi ve fırının tekrar ısınma süresini ayarlaması gibi etkenlerde yiyeceklerin yeteri kadar ısınmamasına neden olur. Seramik kaplar, metal kaplar ve altın tozu ile yapılan kapların kullanımı doğru değildir.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Eğer kolay çevrilebilecek yiyecekler için mikseri kullanıyorsanız ve aynı hatayla karşılaşıyorsanız mikser aşırı ısınma sorunu gösterebilir. Öncelikle kolu çıkarıp tekrar yerine iyice oturtun.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Düzleştirici ısınma yapmama sorunu bu tür rezistans ile çalışan elektrikle kullanılan cihazlarda sık olarak karşılaşılan arızalardır. Fandaki yetersiz ormandaki hava akışı çalışma hızını yavaşlatacaktır.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocaklara gaz gelmemesi de alev oluşmamasına neden olacaktır. Gerekli düzenlemeleri yaparak tekrardan gaz akışını sağlayabilirsiniz.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Bu durumda da herhangi bir büyük sorun olmaması adına cihaz kendisini kapatmaktadır. Su ısıtıcı su kaçırıyor arızası ısıtıcının ana yapısında meydana gelen çatlak veya deformeden dolayı oluşabilir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Böylelikle gücü yükselterek çekim gücünü de arttırabilirsiniz. Özellikle son zamanlarda en çok talep gören süpürgeler ise kablosuz yani şarjlı süpürgeler oldu.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

İlk olarak termosifonların ısı derecelerini kontrol edin. Termosifon arızaları ile ilgili tüm arızalara yönelik çözümleri sizler için derledik.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Bu düğme ile makinenin hangi seviyede ısıtma yapılacağı ayarlanır. Makine üzerine gelen elektrik donanımda bir aksaklık oluşması cihazın çalışmamasına neden olmaktadır.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Patlamaya neden olabilecek durumlardan biri de ürüne tekrar elektrik gelmesidir. Soğuma sonrasında da alet çalışmıyorsa motorunda kalıcı hasar meydana gelmiş olabilir, teknik servis desteği almalısınız.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Uzun kullanımlar sonucunda fan üzerinde tıkanıklık ve toz birikmesi fanın çalışmasını engelleyerek alt kısmında kalmasına neden olacaktır. Arkasında belirli bir ısı olması normaldir. Buzdolabı Buz Tutuyor

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Alanında uzman bir beyaz eşya servis elemanı tarafından çamaşır makinesi kontrolü yapılmalıdır.Yabancı cisim hortum içerisinde tıkanıklığa neden olabilir.Çamaşır makinesi çalışırken durma sorunu elektronik ev aletleri ardında sıklıkla görülen ve hataya neden olan arızalardır.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Kazan su seviyesi standart seviyede olmalıdır. Çay makinesi hata verme sorunu karşısında hangi arızanın verildiği önemlidir.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucu Yeşil Enerji Lambası SönüyorSaklama özelliklerine göre ürünler çok sıcak ve soğuk olarak konulmamalıdır.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Ekranı zarar gören Led Tv için servis çağrılması gerekecektir. İlk olarak Led TV için anten girişinden izleme yapılması durumunda anten kontrolü yapın. Android Led TV ekranının çizik çizik olması sorunu ekran yüzeyinin hasar alması sonucunda oluşan arızalar dan biridir.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Su gözeneklerinin açık olduğundan emin olun. Ütü iç aksanlarının kontrolü ve arızalı parçaların değişimi gerekir.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Makine birkaç saniye ile kapalı kalacak şekilde bırakın ve ardında tekrar açma düğmesine basarak makineye güç gelmesini sağlayın. Başka ve yeni bir şarj ürünü makineye takılarak kontrolü sağlanır. Uğultu nedenleri arasında suyu boşaltma sırasında uğultu yapabilmektedir.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Çok fazla su dökülmesi durumunda elektrik hattından ayırın ve kurulana işlemine devam edin. Fırın saat ayarı sorunu ayar yapmada başarı sağlanamaması ve ayar düğmelerinin çalışmaması sonrasında oluşur.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Taze kahve kullanımı makine için önemlidir. Kahve Makinesi Buhar Olmama Sorunu

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Temizlenmeme durumunda düzenli ve kaliteli çalışma sağlanmaz. Cihazı kontrol ediniz.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Fanın çalışmama nedenleri arasında yanmış olma ihtimali yüksek bir üründür. Klima fan çalışmıyor arızası birkaç belirtisi bulunmaktadır. Klima hava filtresinde yaşanan tıkanıklar da ortamın yeteri kadar soğumamasına neden olmaktadır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++NİĞDE Altus Buzdolabı ServisiNİĞDE Altus Derin Dondurucu ServisiNİĞDE Altus Çamaşır Makinesi ServisiNİĞDE Altus Bulaşık Makinesi ServisiNİĞDE Altus Kurutma Makinesi ServisiNİĞDE Altus Fırın ServisiNİĞDE Altus Set Üstü Ocak ServisiNİĞDE Altus Mikrodalga Fırın ServisiNİĞDE Altus Klima ServisiNİĞDE Altus Termosifon ServisiNİĞDE Altus Radyotör ServisiNİĞDE Altus Vantilatör ServisiNİĞDE Altus Televizyon ServisiNİĞDE Altus Türk Kahve Makinesi ServisiNİĞDE Altus Çay Makinesi ServisiNİĞDE Altus Su Isıtıcı ServisiNİĞDE Altus Mikser ServisiNİĞDE Altus Blender ServisiNİĞDE Altus Doğrayıcı ServisiNİĞDE Altus Tost Makinesi ServisiNİĞDE Altus Mini Tost Makinesi ServisiNİĞDE Altus Buharlı Ütü ServisiNİĞDE Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiNİĞDE Altus Elektrikli Süpürge ServisiNİĞDE Altus Şarjlı Süpürge ServisiNİĞDE Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiNİĞDE Altus Tartı ServisiNİĞDE Altus Su Sebili ServisiNİĞDE Altus Ankastre Ocak ServisiNİĞDE Altus Ankastre Fırın ServisiNİĞDE Altus Ankastre Davlumbaz ServisiNİĞDE Altus Ankastre Aspiratör ServisiNİĞDE Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.