Altus Servis Ordu

  • Teknik ServisAltus Servis Ordu
  • AdresORDU
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis ORDU

Altus Servis Ordu

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Diğer fırınlar ile aynı özelliklere sahip ürünlerdir. Elektriklerin kısa süreli gitmesi ve fırının tekrar ısınma süresini ayarlaması gibi etkenlerde yiyeceklerin yeteri kadar ısınmamasına neden olur.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikserden kötü koku gelmesi çalışma esnasında cihazın çok fazla zorlandığı ve buna bağlı olarak da ısınmasından kaynaklıdır. Mikser çalışma yapmama sorunu yaygın sorunlardan biridir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Filtre tıkanıklığı sonrasında da bu tür arıza oluşmaktadır. Bakım ve onarımlar elektronik ürünlerin sağlıklı çalışması için önemlidir.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bir saç kurutma makinesi kullanımı ile sıcak fön yardımı ile çakmak kurutulmalıdır. Özellikle hor kullanılmış, gerekli temizlik yapılmamış ve emektar diye tabir ettiğimiz eski ocaklarda sıklıkla kullanıcıların karşısına çıkar.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Rezistanslar arızalanan ve değiştirilmesi gereken parçalardır. Bu durumda da herhangi bir büyük sorun olmaması adına cihaz kendisini kapatmaktadır.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgeniz çalışırken kendiliğinden kapanıyorsa kontrol etmeniz gereken ilk yer toz haznesi ile beraber filtrelerdir. Süpürgenin şarj olma süresi yaklaşık 4 saattir.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Nadirde olsa bazı termosifonların su sızdırabildiği de bir gerçektir. Termosifon elektrik kaçakları olması sorunu binada ve dairede topraklama olmaması sonucu ortaya çıkan arızalardan biridir.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Makine sadece belirli ısı kademe ayarlarında sigortayı etkileyebilir ya da açılır açılmaz sorun yaratabilir. Tost makinesi az ısıtma yapma sorunu ürünün doğru bir şekilde ayarının yapılmamasından ve kapağının tam olarak kapatılmamasından kaynaklı sorunlar arasında yer almaktadır.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Başlık değişimi ve kapak değişimi yapılmalıdır. Blender çalışma sırasında titriyorsa bu durumda fazla sert yiyecekleri parçalamaya çalışıyor olabilirsiniz.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabına giden elektrik hatlarında ve kablolarında temassızlık sorunun oluşup oluşmadığına bakılmalıdır. Düzenli olarak dondurucu kısmı kontrol edilmeli ve temizlenmelidir. Buzdolabı evlerin en çok kullanılan ürünleridir.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır Makinesi Sıkma Sırasında Çok SarsılıyorDeterjan alımında konulan ürünlerim oranına göre bir deterjan miktarı konulmalıdır. Makine Altından Su Geliyor

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Servisten destek alınız. Çay Makinesi Hata Veriyor

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Arızalı düğmenin değişimi servis tarafından yapılmalıdır.Fan motorunun temizliğinin yapılması uzun ömürlü çalışmasını sağlayacaktır.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Ayarlarda bozulma olmaması için basit kullanım modunu harekete geçirin. Android Led TV Çok Yavaş AçılıyorEkranı zarar gören Led Tv için servis çağrılması gerekecektir.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Gözeneklerin tıkanması sonrasında buharlı ütüden istenilen buhar seviyesi oluşmaz. Buharlı Ütüm Kumaşa Yapışıyor

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi arızası elektronik ev aletleri arasında en çok kullanım oranına sahip ürünlerde meydana gelen arızalar parça ve elektrik kaynaklı oluşmaktadır. Sorun devam ediyor ise mutlaka servis çağırın.Bulaşık Makinesi Kapalı Olduğu Halde Ses Yapıyor

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Fırın kapağı kapanmama sorunu elektrikle çalışan fırınlarda çok sık oluşmaktadır. Aşırı buhar oluşumu ise soğutma fanını istenilen düzeyde çalışmaması sonucu ortaya çıkmaktadır.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi kahveyi vermeme sorunu temel nedenleri arasında baristanın kahveyi aşırı miktarda alması durumu vardır. Kahve Makinesi Buhar Olmama Sorunu

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Arıza giderilecektir.Tüm kontrolleri yapın ve arıza devam ediyor ise mutlaka servisten teknik destek sağlayın.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klima Çalışıyor ve Isıtma Yapmıyor Topraklama olmayan yapılarda kısa süre içerisinde klimanın sürekli şalteri atmaktadır. Fan motorunda kısa devre oluşma durumları karşısında da klima sigortası sürekli atmaktadır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++ORDU Altus Buzdolabı ServisiORDU Altus Derin Dondurucu ServisiORDU Altus Çamaşır Makinesi ServisiORDU Altus Bulaşık Makinesi ServisiORDU Altus Kurutma Makinesi ServisiORDU Altus Fırın ServisiORDU Altus Set Üstü Ocak ServisiORDU Altus Mikrodalga Fırın ServisiORDU Altus Klima ServisiORDU Altus Termosifon ServisiORDU Altus Radyotör ServisiORDU Altus Vantilatör ServisiORDU Altus Televizyon ServisiORDU Altus Türk Kahve Makinesi ServisiORDU Altus Çay Makinesi ServisiORDU Altus Su Isıtıcı ServisiORDU Altus Mikser ServisiORDU Altus Blender ServisiORDU Altus Doğrayıcı ServisiORDU Altus Tost Makinesi ServisiORDU Altus Mini Tost Makinesi ServisiORDU Altus Buharlı Ütü ServisiORDU Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiORDU Altus Elektrikli Süpürge ServisiORDU Altus Şarjlı Süpürge ServisiORDU Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiORDU Altus Tartı ServisiORDU Altus Su Sebili ServisiORDU Altus Ankastre Ocak ServisiORDU Altus Ankastre Fırın ServisiORDU Altus Ankastre Davlumbaz ServisiORDU Altus Ankastre Aspiratör ServisiORDU Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.