Altus Servis Osmaniye

  • Teknik ServisAltus Servis Osmaniye
  • AdresOSMANİYE
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis OSMANİYE

Altus Servis Osmaniye

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Arızalı parça teşhisi için servisten yardım alınmalıdır. Konu ile ilgili bilgi sahibi olmayan kişilerin ürün üzerinde işlem yapmamaları gerekir.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Öncelikle kolu çıkarıp tekrar yerine iyice oturtun. Motor kontrolü yapılmalıdır.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Fişe takılı ise elektrik gelmeme durumu görülür. İçeride biriken toz ve kıl gibi unsurlar yüksek sıcaklığa maruz kaldıklarında kötü koku yayar.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak gözünün kapağı tam oturmamışsa tam olarak oturtun. Ocak alevinin mavi olması normaldir tam olarak yandığını gösterir.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Su Isıtıcı Kireçlenme Sorunu Çatlak söz konusuysa çeşitli yapıştırıcılar ile tamir yapılmamalıdır çünkü bu yapıştırıcılar yakın zamanda tekrar sızıntı yaratabilir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu yüzden bir yeri süpürmeden önce zeminin kuru olduğundan emin olun. Tüm bu noktalara kontrol edildikten sonra probleminiz ortadan kalkacaktır.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Aşırı ısınma cihazın uzun süreli kullanımlarda oluşan arızalardır. Ancak bazı durumlarda termostatlar hasar görebilir ve bozulabilir.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Düğme çalışmadığında makine hiç çalışmayabilir veya ısı ayarı yapmak güç olabilir. Arızalanan bir parçada kısa devre yapmasına neden olmaktadır.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Böyle bir durumda iç kısımdaki parçanın değiştirilmesi ve bıçağın yuvasına tam olarak oturtulması gerekmektedir. Priz kaynaklı bir sorun olabilmektedir.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Dondurucu buzdolabının uzun süreli yiyecek saklanılmasına yardımcı olan alanlarıdır. Buzdolabı çalışmama arızası, belirli durumlarda ortaya çıkmaktadır.Oluşan buzlar temizlenmelidir.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Katlanma oluşmuş ise suyun makineye girmesini engelleyecektir. Makine içinden koku gelmesi sorunu nedenleri arasında makinanın doğru program ile çalıştırılması gelmektedir. Alanında uzman bir beyaz eşya servis elemanı tarafından çamaşır makinesi kontrolü yapılmalıdır.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Isınmıyor Cihaza elektrik geldiğinden emin olunuz.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Servis müdahale edinceye kadar elektrikten çekişmeli ve elektrik gelmesi engellenmelidir.Derin dondurucu ayarı yapılmaması arızası cihaz üzerinde rakamlar yazan ayar düğmesine gerekli olan soğutma aylarının yapılmaması sonrasında ortaya çıkmaktadır.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Mod açık ise kapalı konuma getirin. Televizyon panellerinde arızalanması ve hasar alma durumlarında kart değişimi ve panel değişimine gidilmesi gerekir. Televizyonun normal açılma süresinden daha uzun sürede açılması elektrolitik kondansatörlerde arıza oluşma durumunda TV çok geç açılma yapacaktır.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Evlerde olması gereken malzemelerin başında gelmektedir. İlk olarak ütü tabanını temizleyin.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinem Çalışmıyor Yabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır. Bulaşık makinesi su alması ve elektrik gitmemesi sorunu makine motorunda meydana gelen arızalardan kaynaklanmaktadır.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Fırın Pişirme Sırasında Çok Fazla Buhar YapıyorFırın fan arızası fan motorunda meydana gelen tıkanma ve kir nedeniyle oluşan arızalardır.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Açma kapama sonrasında buhar çıkışı ve çalışma ışığının yandığını kontrol ediniz. Kahve Makinesinin Altında İnce Su Sızıntısı

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Yanlış ayar yapılması kazanın dönmemesi e ve makinenin aynı ayarda kalmasına neden olacaktır. Cihazı kontrol ediniz.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klima hava filtresinde yaşanan tıkanıklar da ortamın yeteri kadar soğumamasına neden olmaktadır. Fan motoru kontrolü yapılır ve sesin kaynağı öğrenilerek ses giderilir. Klimayı besleyen kablolar içerisinde bir arıza oluşması durumlarında klima sigorta attırmaktadır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++OSMANİYE Altus Buzdolabı ServisiOSMANİYE Altus Derin Dondurucu ServisiOSMANİYE Altus Çamaşır Makinesi ServisiOSMANİYE Altus Bulaşık Makinesi ServisiOSMANİYE Altus Kurutma Makinesi ServisiOSMANİYE Altus Fırın ServisiOSMANİYE Altus Set Üstü Ocak ServisiOSMANİYE Altus Mikrodalga Fırın ServisiOSMANİYE Altus Klima ServisiOSMANİYE Altus Termosifon ServisiOSMANİYE Altus Radyotör ServisiOSMANİYE Altus Vantilatör ServisiOSMANİYE Altus Televizyon ServisiOSMANİYE Altus Türk Kahve Makinesi ServisiOSMANİYE Altus Çay Makinesi ServisiOSMANİYE Altus Su Isıtıcı ServisiOSMANİYE Altus Mikser ServisiOSMANİYE Altus Blender ServisiOSMANİYE Altus Doğrayıcı ServisiOSMANİYE Altus Tost Makinesi ServisiOSMANİYE Altus Mini Tost Makinesi ServisiOSMANİYE Altus Buharlı Ütü ServisiOSMANİYE Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiOSMANİYE Altus Elektrikli Süpürge ServisiOSMANİYE Altus Şarjlı Süpürge ServisiOSMANİYE Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiOSMANİYE Altus Tartı ServisiOSMANİYE Altus Su Sebili ServisiOSMANİYE Altus Ankastre Ocak ServisiOSMANİYE Altus Ankastre Fırın ServisiOSMANİYE Altus Ankastre Davlumbaz ServisiOSMANİYE Altus Ankastre Aspiratör ServisiOSMANİYE Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.