Altus Servis Özalp Van

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Özalp Van
  • AdresVan, Özalp
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Özalp Van

Altus Servis Özalp Van

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Elektriklerin kısa süreli gitmesi ve fırının tekrar ısınma süresini ayarlaması gibi etkenlerde yiyeceklerin yeteri kadar ısınmamasına neden olur. Ağ gücü artırılmalı ve tek priz yerine iki ürün için iki priz kullanımı yapılmalıdır.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Eğer kolay çevrilebilecek yiyecekler için mikseri kullanıyorsanız ve aynı hatayla karşılaşıyorsanız mikser aşırı ısınma sorunu gösterebilir. Mikser Kullanımı Sırasında Donuyor

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Kabloyu kontrol ediniz.Kademe ayarında sıkıntı ve sorun oluşabilir.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bunun dışında ilgili prizin sigorta kutusundaki karşılığını bulun ve kontrol edin. Set üstü ocak kullanımı yoğunluğundan dolayı ortaya farklı arızalarda çıkabiliyor.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Su Isıtıcı Rezistansı Sürekli Yanıyor Su ısıtıcı arızaları kullanıma bağlı olarak görülebileceği gibi aynı zamanda teknik parçalarda yaşanan sorunlar yüzünden de görülebilir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgeyi şarj eden kablonun şarj etme özelliğine sahip olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. Torba dolduğu zaman süpürgenizin çekim gücü de ciddi oranda düşer.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

İlk olarak cihazı kapatıp yeniden açın. Termosifon çalışmama sorunu elektrikle çalışan ısıtıcı ürünlerde çok sık sorulan sorulardan biridir.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi arızası günümüzde her ev içerisinde bulunan kullanışlı ürünlerden olan makinelerde arızalanma ve bozulma durumlarının görülmesi oldukça yaygın bir sorundur. Bu sorun oluştuğunda termostatın kendisinde veya bağlı kablolarda sorun meydana gelmiş olabilir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender arızası mutfak aletleri arasında en çok kullanılan ve arızalanan ürünlerdir. Blender Başlığı Yerine Tam Oturmuyor

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı Soğutma Ayarı Yapılamıyor Kapakların kapalı olduğundan emin olun. Sigortaların kontrolü sağlanmalıdır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Yükün makine kapasitesinde çok daha az oranda konulması da başarılı bir şekilde su boşaltım işleminin yapılmamasına neden olur. Ana kartta meydana gelen arızalar çalışma esnasında makinenin durmasına ve tekrar çalışmamasına neden olur. Çamaşır makinesi sigorta attırma sorunu motor ve elektrik kaynaklı arıza türleri arasında yer almaktadır.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Arıza kodları arızaların belirlenmesi açısından ve hemen çözümü açısından önem taşır. Bu durumda demliğin değiştirilmesi gerekebilir.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Evde elektrik kesintisi kısa süreli de olsa yaşanmadığından emin olun. Belirli dönemlerde aşırı kullanımından kaynaklanan sorunlar meydana gelebilmektedir.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Eğer arıza devam ediyorsa muhtemelen cihazda teknik bir arıza meydana gelmiştir. Başka bir priz üzerinde de TV elektrik kablosunu yakarak kontrol ediniz. Ekranın ciddi hasar alması ve yenilemede geç kalınması TV ye zarar verecektir.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Bu damlacıklar kıyafetlere düşerek ütü sırasında kıyafetlerde leke oluşumuna neden olacaktır. Buharlı ütü gözenekler tıkanma sorunu en yaygın arıza türlerinden biri olmaktadır.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Yıkama Sırasında Uğultu Yapıyor Bulaşık Makinem Su Alıyor Ama Elektrik GirmiyorEv ortamındaki sigortanın kontrolü yapılmalıdır.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Elektrikli ürünlerde patlama ve yanmaya neden olabilir.Fırın Saat Ayarı Sorunu

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Tahliye kontrol edilmelidir. Kahve makinesi kahveleri çok hızlı dağıtma yapma sorunu nedenleri arasında öğütme ayarının istenilen seviyede olmaması bu arızanın oluşmasına neden olmaktadır.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Arıza sürekli devam etmesi durumunda zaman kaybı olmadan servis çağırın.Kurutma makinesi ısınma yapmama sorunu program ayarları sonucu oluşan arızalar arasında yer alır.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Ortam içerisinde havanın soğuma işlemlerinin yapılması soğutucu akışkan ile olmaktadır. Fan motorunda bulunan burç ve rulmanların arızalanma durumlarının oluşması klimanın sesli çalışmasına neden olmaktadır. Klimayı besleyen kablolar içerisinde bir arıza oluşması durumlarında klima sigorta attırmaktadır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Van Özalp Altus Buzdolabı ServisiVan Özalp Altus Derin Dondurucu ServisiVan Özalp Altus Çamaşır Makinesi ServisiVan Özalp Altus Bulaşık Makinesi ServisiVan Özalp Altus Kurutma Makinesi ServisiVan Özalp Altus Fırın ServisiVan Özalp Altus Set Üstü Ocak ServisiVan Özalp Altus Mikrodalga Fırın ServisiVan Özalp Altus Klima ServisiVan Özalp Altus Termosifon ServisiVan Özalp Altus Radyotör ServisiVan Özalp Altus Vantilatör ServisiVan Özalp Altus Televizyon ServisiVan Özalp Altus Türk Kahve Makinesi ServisiVan Özalp Altus Çay Makinesi ServisiVan Özalp Altus Su Isıtıcı ServisiVan Özalp Altus Mikser ServisiVan Özalp Altus Blender ServisiVan Özalp Altus Doğrayıcı ServisiVan Özalp Altus Tost Makinesi ServisiVan Özalp Altus Mini Tost Makinesi ServisiVan Özalp Altus Buharlı Ütü ServisiVan Özalp Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiVan Özalp Altus Elektrikli Süpürge ServisiVan Özalp Altus Şarjlı Süpürge ServisiVan Özalp Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiVan Özalp Altus Tartı ServisiVan Özalp Altus Su Sebili ServisiVan Özalp Altus Ankastre Ocak ServisiVan Özalp Altus Ankastre Fırın ServisiVan Özalp Altus Ankastre Davlumbaz ServisiVan Özalp Altus Ankastre Aspiratör ServisiVan Özalp Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Özalp, Köyler, Sağmalı, Dorutay

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.