Altus Servis Patnos Ağrı

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Patnos Ağrı
  • AdresAğrı, Patnos
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Patnos Ağrı

Altus Servis Patnos Ağrı

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga Fırın İçinde Kıvılcımlar OluşuyorMikrodalga fırınları genel olarak tezgah üzerinde kullanılmaktadır.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Cihazın besleme girişlerindeki güç ölçümü yapılmalıdır. Bıçaklarda oluşan arızalar cihazın çalışma esnasında bıçaklarının hareket etmemesine neden olacaktır.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bu problemin önüne geçebilmek için cihaz her kullanıldığında temizlenmelidir. Saç düzleştiricisinin yanık koku çıkarmasının da nedeni kirli olmasından kaynaklanır.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak alev renkleri tehlike durumlarını gösterir. Ocak gözleri yerinden çıkarılarak kuru bir bezle sil inmeli ve yerine yerleştirilmelidir.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihaz içinde kireç oluşumu cihazın aşırı sesli çalışmasına neden olacaktır. Küçük arızalardan cihazın çalışmamasına yol açabilecek büyük sorunlara kadar çeşitli sorunlar yaşanabilir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu problemden kurtulmak için süpürgenizin iç kısmını yıkayıp kurutmanız ve süpürge başını da aynı şekilde yıkayıp kurutmanız yeterli gelecektir. Hemen hemen herkesin başına gelen süpürgeni çalışırken kokması durumunu çözmek sanıldığının aksine oldukça kolaydır.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Termosifonlar da tıpkı şofbenler gibi termostat yardımıyla gelen suyu ısıtır ve kullanıcıya aktarır. Eğer termosifonunuzdan gelen sıcak su kahverengi ise ve metal tadı veriyorsa su ısıtıcınızın değiştirilmesi gerek.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Termostat sayesinde gerekli olan ısı cihaza verilmektedir. Elektrikli ev aletlerinde meydana gelen bozulmaların birçoğu kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır. Soğuma sonrasında da alet çalışmıyorsa motorunda kalıcı hasar meydana gelmiş olabilir, teknik servis desteği almalısınız.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı arızası evlerde en çok kullanılan belli başlı ürünler arasında arıza oluşumları nedenleri çok çeşitlidir. Dondurucu Yeteri Kadar SoğutmuyorAşırı ısınma görülmesi durumunda fişten çekerek buzdolabına elektrik gitmesi önerilir.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Tuş takımı aşırı kullanım sırasında zamanla işlevini yitirerek çalışmamaya ve ayar yapmamaya başlar. Makinede yıkamaya neden olan bir bez ve yabancı cisimlerin olması da kokuya neden olur. Makinelerin kullanım sırasında birçok farklı arıza oluşmaktadır.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Cihaz kabloları ve bağlantı noktaları kontrol edilmelidir. Rezistansta meydana gelen arızalarda sigorta attırmaktadır.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucudan koku gelmesi sorunu dondurucuya konulan ürünlerin ağızlarının kapalı ve iyi bir saklama koşulu yaratılmaması sonucunda oluşan hatalardan biridir. Derin dondurucu ayarı yapılmaması arızası cihaz üzerinde rakamlar yazan ayar düğmesine gerekli olan soğutma aylarının yapılmaması sonrasında ortaya çıkmaktadır.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Sorun devam ediyor ise TV tuner girişinden kaynaklı bir sorun oluşmuş olabilir. Ekranda ufak bir kırılma durumunda çizik çizik renkler ve izler çıkmaya başlar. Televizyon ekranında sinyal yok yazısının çıkması sorunu en yaygın Led TV arızalarından biridir.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Arıza çeşitlerine göre gerekli destek ve yardım da alınmalıdır. Buharlı ütülerde şok buharı adı verilen yüksek buhar seviyesi bulunmaktadır.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bir diğer nedeni ise motorda yanma meydana gelmesidir. Ardından sorun devam ediyor ise servis ile iletişime geçiniz.Bu su keçelerinin zamanla kuruması motorun çalışmasını engeller.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Servis tarafından ürün kontrolü yapılmalıdır.Elektrikli ürünlerde patlama ve yanmaya neden olabilir.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Arıza nedenleri farklılık gösterebilmektedir. Suda bir sorun olmaması karşısında kahvenin öğütme ayarının çok ince yapılması sorun oluşumuna neden olacaktır.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Sigorta AttırıyorSigorta kontrolü yapınız.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klima gazının istenilen oranda olmaması durumlarında klima motoru çalışma yapmamaktadır. Suyun yeteri kadar boşalmasının mümkün olmadığı durumlarda da fan çalışmamaktadır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Ağrı Patnos Altus Buzdolabı ServisiAğrı Patnos Altus Derin Dondurucu ServisiAğrı Patnos Altus Çamaşır Makinesi ServisiAğrı Patnos Altus Bulaşık Makinesi ServisiAğrı Patnos Altus Kurutma Makinesi ServisiAğrı Patnos Altus Fırın ServisiAğrı Patnos Altus Set Üstü Ocak ServisiAğrı Patnos Altus Mikrodalga Fırın ServisiAğrı Patnos Altus Klima ServisiAğrı Patnos Altus Termosifon ServisiAğrı Patnos Altus Radyotör ServisiAğrı Patnos Altus Vantilatör ServisiAğrı Patnos Altus Televizyon ServisiAğrı Patnos Altus Türk Kahve Makinesi ServisiAğrı Patnos Altus Çay Makinesi ServisiAğrı Patnos Altus Su Isıtıcı ServisiAğrı Patnos Altus Mikser ServisiAğrı Patnos Altus Blender ServisiAğrı Patnos Altus Doğrayıcı ServisiAğrı Patnos Altus Tost Makinesi ServisiAğrı Patnos Altus Mini Tost Makinesi ServisiAğrı Patnos Altus Buharlı Ütü ServisiAğrı Patnos Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiAğrı Patnos Altus Elektrikli Süpürge ServisiAğrı Patnos Altus Şarjlı Süpürge ServisiAğrı Patnos Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiAğrı Patnos Altus Tartı ServisiAğrı Patnos Altus Su Sebili ServisiAğrı Patnos Altus Ankastre Ocak ServisiAğrı Patnos Altus Ankastre Fırın ServisiAğrı Patnos Altus Ankastre Davlumbaz ServisiAğrı Patnos Altus Ankastre Aspiratör ServisiAğrı Patnos Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Tutak, Köyler

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.