Altus Servis Polatlı Ankara

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Polatlı Ankara
  • AdresAnkara, Polatlı
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Polatlı Ankara

Altus Servis Polatlı Ankara

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Bir ohmmetre yardımı ile parçanın hasar alıp almadığı öğrenilir. Herkesin evinde mutlaka olması gereken yardımcı ürünlerdir.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Kolu doğru açı ile taktığınızdan emin olun. Mikser Elektronik Kartı Yandı

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Düzleştirici çalışmama ve açılmama sorunu çok fazla görülen arızalar arasında yer almaktadır. Saç kurutma makinesi kendiliğinden kapanma sorunu cihaza güç gelmemesi ve yeteri kadar güç alamama durumunda ortaya çıkan arızalardır.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bir saç kurutma makinesi kullanımı ile sıcak fön yardımı ile çakmak kurutulmalıdır.Yemek pişirme konusunda evlerin yardımcı ürünleri arasında bulunur.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Rezistans telinin kopması da arıza oluşumunu destekler. Böyle bir durumda özellikle cihaz elektrik ile çalıştığı için dikkatli olmalı ve teknik servis desteği alınmalıdır.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bunun dışında toz torbalı süpürge kullanıyorsanız, torbanın dolması durumunda süpürgeniz kötü kokmaya başlayacaktır. Süpürge başlıklarının altında bulunan boyun ve hava kısmını kontrol ediniz.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Sigortanın açık konumda olduğundan emin olduktan sonra termosifonunuzu çalıştırın. Buna rağmen su ısınmıyorsa termostat zarar görmüş olabilir.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Arızalanması durumunda parça değişimine gidilmelidir. Bu düğme ile makinenin hangi seviyede ısıtma yapılacağı ayarlanır.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır. Blender Çalışma Sırasında Vızıltı Sesi Geliyor

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Dondurucu ve alt kısımdan bu tür seslerin her gün devamlı olmadı arıza oluşumlarının gösterir. Dondurucu un buzlanmaya başlaması sonrasında içerde bulunan buzları kırılma sesi olarak çıt çıt ses çıkmaktadır. Yaz ve kış dönemlerinde dondurucu ayarlarının yenilenmesi önerilir.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine Alınan Suyu Hemen BoşaltıyorSu tahliye hortumunun ucu sıkışabilir ve yere düşebilir. Su tahliye hortumun yüksekliği kontrol edilmelidir.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Şebeke hatlarını kontrol ediniz. Çay makinesinde yer alan kablo grubuna bakım ve onarım yapılmalıdır.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Hızlı soğutma özelliklerine sahip olan derin dondurucular oldukça kullanışlı ürünlerdir. Dondurucu kapağının tam olarak kapanmasına dikkat edilmelidir.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Çok Yavaş Açılıyor Android Led TV Sürekli Açılıp KapanıyorAndroid Led TV Bir Kısmı Karanlık Gösteriyor

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütülerde şok buharı adı verilen yüksek buhar seviyesi bulunmaktadır. Kıyafetlerin şekil kazanması için önemli birer ev aletleridir.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Motor üzerinde su keçeleri bulunmaktadır. Arızanın sürekli devam etmesi durumunda mutlaka zaman kaybı olmadan bir servis çağırılmalıdır.Bulaşık makinesine yerleştirilen ürünlerin miktarına ve özelliklerine göre yük konulmalıdır.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Fırın kapağı kapanmama sorunu elektrikle çalışan fırınlarda çok sık oluşmaktadır. Elektrikli ürünlerde patlama ve yanmaya neden olabilir.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Tahliye kontrol edilmelidir. Kahve makinesinin bir önceki kullanımı sırasında makine yeteri kadar köpük oluşturmadı ise hata vermeye başlar.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Islak ve nemli kıyafetlerin kurutulma işlemleri sonrasında lif yuvasında kıyafetlerden lifler birikir. Sigorta kontrolü yapınız.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Ortam içerisinde havanın soğuma işlemlerinin yapılması soğutucu akışkan ile olmaktadır. Fan motorunda bulunan burç ve rulmanların arızalanma durumlarının oluşması klimanın sesli çalışmasına neden olmaktadır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Ankara Polatlı Altus Buzdolabı ServisiAnkara Polatlı Altus Derin Dondurucu ServisiAnkara Polatlı Altus Çamaşır Makinesi ServisiAnkara Polatlı Altus Bulaşık Makinesi ServisiAnkara Polatlı Altus Kurutma Makinesi ServisiAnkara Polatlı Altus Fırın ServisiAnkara Polatlı Altus Set Üstü Ocak ServisiAnkara Polatlı Altus Mikrodalga Fırın ServisiAnkara Polatlı Altus Klima ServisiAnkara Polatlı Altus Termosifon ServisiAnkara Polatlı Altus Radyotör ServisiAnkara Polatlı Altus Vantilatör ServisiAnkara Polatlı Altus Televizyon ServisiAnkara Polatlı Altus Türk Kahve Makinesi ServisiAnkara Polatlı Altus Çay Makinesi ServisiAnkara Polatlı Altus Su Isıtıcı ServisiAnkara Polatlı Altus Mikser ServisiAnkara Polatlı Altus Blender ServisiAnkara Polatlı Altus Doğrayıcı ServisiAnkara Polatlı Altus Tost Makinesi ServisiAnkara Polatlı Altus Mini Tost Makinesi ServisiAnkara Polatlı Altus Buharlı Ütü ServisiAnkara Polatlı Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiAnkara Polatlı Altus Elektrikli Süpürge ServisiAnkara Polatlı Altus Şarjlı Süpürge ServisiAnkara Polatlı Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiAnkara Polatlı Altus Tartı ServisiAnkara Polatlı Altus Su Sebili ServisiAnkara Polatlı Altus Ankastre Ocak ServisiAnkara Polatlı Altus Ankastre Fırın ServisiAnkara Polatlı Altus Ankastre Davlumbaz ServisiAnkara Polatlı Altus Ankastre Aspiratör ServisiAnkara Polatlı Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Çarşı, Sanayi, Köyler, Yenimehmetli

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.