Altus Servis Reyhanlı Hatay

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Reyhanlı Hatay
  • AdresHatay, Reyhanlı
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Reyhanlı Hatay

Altus Servis Reyhanlı Hatay

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Hat sigorta kontrolü yapılmalı ve arızalı olması durumunda yeni sigorta takılmalıdır. Mikrodalga Fırından Uğultu Geliyor

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Düşük seviyede de çok ses çıkıyorsa motor ve karıştırıcı kol kısmında meydana gelen çatlak, deforme ve benzeri sorunlar kontrol edilmelidir. Eğer mikserde farklı seviyeler bulunuyor ancak çalışma sırasında tek bir seviye üzerinden çalışma yapıyorsa bu durumda mikserin kademe ayarlayıcısı ile motor arasındaki bağlantılarda sorun meydana gelmiş olabilir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Rezistans da meydana gelen aşırı ısınma sonucu cihazda bulunan termik de açılma yapacaktır. Gövde hasar alırda da aynı sorun görülecektir.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ardından ocak gözlerinde ıslaklık, tıkanma ve taşma durumu kontrol edilmelidir. Çakmak ateşleme yapıyor ancak aniden sönüyorsa doğalgaz vanası arızalı ve kapalı olabilir.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Suyun yüksek ısılara kısa sürede çıkması sonucunda cihazda kireçlenme oluşabilir. Isıtıcının içinde kireçlenme görülmesi durumunda ürünün temizliği dikkatli bir şekilde yapılmalıdır.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Toz Haznesi Yanıp SönüyorŞarj seviyesi çalıştırılmadan önce kontrol edilmelidir.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Termosifonların çalışmadığı durumlarda sıklıkla karşılaşılabiliyor. Dairenin topraklama özelliklerinin olması gerekir.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Isınmaması için pek çok neden olabilir. Tost makinesi ısınmıyor sorunu en yaygın görülen arızaların başında gelmektedir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Mutfaklarda olması gereken belli başlı ürünlerden biridir.Blender Başlığı Yerine Tam Oturmuyor

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabının Arkası Çok Isınıyor Yiyeceklerin saklama koşullarının doğru bir şekilde yapılması buzdolabının uzun ömürlü olmasını da etkilemektedir. Kontroller yapılarak servis ile iletişim sağlayın.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Gerekli kontrolleri yapınız.Bağlantı cıvatalarında gevşeme olması da sarsılarak çalışmasına neden olur. Çamaşır Makinesi Deterjan Gözünden Köpük Geliyor

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Termostatın arızalanması suyun sürekli olarak ısınmasına neden olacaktır. Bunun dışında hazneyi çok fazla doldurduğunuzda ısınması için daha fazla beklemeniz gerektiğini göz önünde tutunuz.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucularda kullanılan teknolojiler diğer gereçlere nazaran daha hassas bir teknoloji içermektedir.Belirli dönemlerde aşırı kullanımından kaynaklanan sorunlar meydana gelebilmektedir.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Televizyon ekranın sağında, solunda yada arkasında bir açma kapama tuşu var ise o tuş üzerinden kapanmış olacaktır. Eğer arıza devam ediyorsa muhtemelen cihazda teknik bir arıza meydana gelmiştir. Servis çağırmadan önce birkaç adımı takip etmeniz gerekecektir.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü buhar çıkışını engelleyen bir tıkanıklık durumunda ön tarafa su püskürtme yapamamaktadır. Kıyafetlerin şekil kazanması için önemli birer ev aletleridir.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Gerekli tüm kontrolleri yapın. Doğru program ve sıcaklık ayarları ile makine çalıştırılmalıdır. Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Fırın İçinden Ses GeliyorFırın Kısa Devre Yapıyor

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi buhar olmama arızası karşısında ilk olarak kahve makinesini tekrar açıp kapatmayı deneyiniz. Taze kahve kullanımı makine için önemlidir.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Lif Birikme ArızasıKurutma Makinesi Isınma Yapmıyor

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klima fan çalışmıyor arızası birkaç belirtisi bulunmaktadır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Hatay Reyhanlı Altus Buzdolabı ServisiHatay Reyhanlı Altus Derin Dondurucu ServisiHatay Reyhanlı Altus Çamaşır Makinesi ServisiHatay Reyhanlı Altus Bulaşık Makinesi ServisiHatay Reyhanlı Altus Kurutma Makinesi ServisiHatay Reyhanlı Altus Fırın ServisiHatay Reyhanlı Altus Set Üstü Ocak ServisiHatay Reyhanlı Altus Mikrodalga Fırın ServisiHatay Reyhanlı Altus Klima ServisiHatay Reyhanlı Altus Termosifon ServisiHatay Reyhanlı Altus Radyotör ServisiHatay Reyhanlı Altus Vantilatör ServisiHatay Reyhanlı Altus Televizyon ServisiHatay Reyhanlı Altus Türk Kahve Makinesi ServisiHatay Reyhanlı Altus Çay Makinesi ServisiHatay Reyhanlı Altus Su Isıtıcı ServisiHatay Reyhanlı Altus Mikser ServisiHatay Reyhanlı Altus Blender ServisiHatay Reyhanlı Altus Doğrayıcı ServisiHatay Reyhanlı Altus Tost Makinesi ServisiHatay Reyhanlı Altus Mini Tost Makinesi ServisiHatay Reyhanlı Altus Buharlı Ütü ServisiHatay Reyhanlı Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiHatay Reyhanlı Altus Elektrikli Süpürge ServisiHatay Reyhanlı Altus Şarjlı Süpürge ServisiHatay Reyhanlı Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiHatay Reyhanlı Altus Tartı ServisiHatay Reyhanlı Altus Su Sebili ServisiHatay Reyhanlı Altus Ankastre Ocak ServisiHatay Reyhanlı Altus Ankastre Fırın ServisiHatay Reyhanlı Altus Ankastre Davlumbaz ServisiHatay Reyhanlı Altus Ankastre Aspiratör ServisiHatay Reyhanlı Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Reyhanlı, Köyler

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.