Altus Servis Rize

  • Teknik ServisAltus Servis Rize
  • AdresRİZE
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis RİZE

Altus Servis Rize

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın yiyecekleri ısıtmama sorunu şebeke voltajlarında meydana gelen düşüklük sonucunda oluşabilmektedir. Mikrodalga fırını resetlemeyi ve ayarlarını sıfırlamayı deneyin.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Motorunun kontrol edilmesi gerekir. Mikser Elektronik Kartı Yandı

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Kurutma makinesinin aşırı ısınması kapanmaya ve birkaç dakika boyunca makinenin çalışmamasına neden olmaktadır. Elektrik geriliminin uygun olmaması durumlarında da makine açılmaz ve çalışmaz.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocak kullanımı yoğunluğundan dolayı ortaya farklı arızalarda çıkabiliyor. Ocağınızın gözü yanmıyorsa öncelikle gözlerde yer alan parçaları temizleyin.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Isıtıcılar suyun hızlı bir şekilde ısınmasına yardımcı olan ürünlerdir. İçme ve filtre suları kullanımı tercih edilmelidir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu gibi durumlarda ise yapılması gereken tek şey süpürgenin kapatılması ve soğumaya bırakılmasıdır. Toz Haznesi Yanıp Sönüyor

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Termosifonlar su sızdırarak evinizde küf yapabilir ve kötü kokuya sebep olabilir. İlk olarak cihazı kapatıp yeniden açın.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Zımpara ile kontakların temizlenmesi sonucunda sorun ortadan kalkabilir. Tost makinesi çalışmama sorunu güç kaynaklı arızalardan biridir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender Çalışırken Çok TitriyorBlender motorundan yanık konusu gelmesi cihazın kullanımı sırasında aşırı zorlanmasına ve ısınmasına neden olan durumlar karşısında oluşan arızadır.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Elektrik hatlarına elektrik gelip gelmediğine bakılmalıdır. Kapak kontrolü yapılmalıdır.Yiyeceklerin saklama koşullarının doğru bir şekilde yapılması buzdolabının uzun ömürlü olmasını da etkilemektedir.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Aşırı köpüklenme ve köpük akıntısı sorunlarının oluşmaması için sıvı deterjan kullanımı da yapılabilir.Makine Gürültü ÇalışıyorMakinenin kıyafetleri sıkma aşamasında sert bir duvara dayanması saklanmasına ve titremesine neden olur.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Çalışmıyor Günümüzde keyif saatlerinin vazgeçilmezi olan lezzetli çaylar için önemli olan çay makineleri belirli durumlarda arıza verebilmektedir.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Elektrik ve sigorta kutusu kontrolü yapınız. En sık sorulan sorular ve karşılaşılan arızalar arasında derin dondurucunun yan kısımlarının aşırı ısınması sorunu oluşmaktadır.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Sürekli Açılıp Kapanıyor Televizyon ekranın sağında, solunda yada arkasında bir açma kapama tuşu var ise o tuş üzerinden kapanmış olacaktır. Yapmanız gereken televizyonun ayarlar veya özellikler kısmından kapanma saati ayarlarının kontrolünğ yapınız.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

İlk olarak ütü tabanını temizleyin. Buharlı ütü arızası en çok kullanılan ürünlerden biri olan ütülerde görülen arızaların oluşum nedenleri farklılık göstermektedir.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinem Çalışmıyor İlk olarak pompa filtresi çıkartılarak temizlenmeli bakımı yapılmalıdır. Bulaşık makinesine yerleştirilen ürünlerin miktarına ve özelliklerine göre yük konulmalıdır.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Elektrikle çalışan cihazlarda bilgi birikimi olmadan cihazlara müdahale edilmemelidir. Fırın içinden uğultu ve cızırtı sesi geliyorsa soğutma sistemi ve parçaları arızalanmış demektir.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesi Kahveleri Çok Hızlı Dağıtma Yapıyor Taze kahve kullanımı makine için önemlidir.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi program arızası/ayar düğmelerinin arızalı olması durumunda ve program aylarının yapıldığı alanın hasar alması sonucunda oluşan arızalar arasındadır. Kurutma makineleri hassas cihazlar arasında yer almaktadır.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klima motoru devreye girmeme arızası nedenleri arasında klimanın gaz oranının yetersiz olması yer almaktadır. Klimadan çıkan havanın yeteri kadar soğuk olmaması ve ortam ısının yükselmesinin birkaç nedeni bulunmaktadır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++RİZE Altus Buzdolabı ServisiRİZE Altus Derin Dondurucu ServisiRİZE Altus Çamaşır Makinesi ServisiRİZE Altus Bulaşık Makinesi ServisiRİZE Altus Kurutma Makinesi ServisiRİZE Altus Fırın ServisiRİZE Altus Set Üstü Ocak ServisiRİZE Altus Mikrodalga Fırın ServisiRİZE Altus Klima ServisiRİZE Altus Termosifon ServisiRİZE Altus Radyotör ServisiRİZE Altus Vantilatör ServisiRİZE Altus Televizyon ServisiRİZE Altus Türk Kahve Makinesi ServisiRİZE Altus Çay Makinesi ServisiRİZE Altus Su Isıtıcı ServisiRİZE Altus Mikser ServisiRİZE Altus Blender ServisiRİZE Altus Doğrayıcı ServisiRİZE Altus Tost Makinesi ServisiRİZE Altus Mini Tost Makinesi ServisiRİZE Altus Buharlı Ütü ServisiRİZE Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiRİZE Altus Elektrikli Süpürge ServisiRİZE Altus Şarjlı Süpürge ServisiRİZE Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiRİZE Altus Tartı ServisiRİZE Altus Su Sebili ServisiRİZE Altus Ankastre Ocak ServisiRİZE Altus Ankastre Fırın ServisiRİZE Altus Ankastre Davlumbaz ServisiRİZE Altus Ankastre Aspiratör ServisiRİZE Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.