Altus Servis Samandağ Hatay

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Samandağ Hatay
  • AdresHatay, Samandağ
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Samandağ Hatay

Altus Servis Samandağ Hatay

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın çalışmama sorunu elektrikle çalışan ürünlerden biri olan fırınlarda yaygın olarak görülen sorunlardır. İkincisi fırın kondansatörünün değiştirilmesi gerekmektedir.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikserin toplam gücünü zorlayacak hacimde olan yiyecekler için cihazınızın zorlanması normaldir. Kartın yanması cihazın çalışmamasına neden olacaktır.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç düzleştiricisi çalışmıyorsa cihazınıza elektriğin gelip gelmediği kontrol edilmelidir. Düzleştirici Isınma Yapmıyor

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Gaz vanasının mutlaka açık olduğundan emin olun. Ocak alev renkleri tehlike durumlarını gösterir.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihaz için servis çağırılması önerilir. Su Isıtıcı Aşırı Sesli Çalışıyor

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürge çalışmaya başlayamama sorunu kablosuz olarak kullanılan süpürgelerde görülen bir durumdur. Süpürgenizin çekim gücünün azalmasının pek çok nedeni olabilir.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Kimi markalarda bu sigorta cihaza da gömmeli olabiliyor. Tek farkı suyun kullanım süresine kadar sıcak kalmasını sağlamaktadır.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Elektrik gelip gelmediğinin kontrolü yapılmalıdır. Diğer ürünün çalışmaması çıkış hatlarında sorun olduğunu göstermektedir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Aynı zamanda aleti çok fazla baskı uygulayarak da kullanmamanız gerekir.Ürünün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Bobinlerin yanması aşırı ısınmaya neden olur. Buzdolabı kapağı çok sık açılmamalıdır. Kapak kontrolü yapılmalıdır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır Makinesi Suyu BoşaltamıyorÇamaşır Makinesi Çalışırken Durma SorunuBu parça makinenin ses özelliğinde etkili bir parçadır.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesinde yer alan kablo grubuna bakım ve onarım yapılmalıdır. Cihaza elektrik geldiğinden emin olunuz.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Bazı durumlarda ise lambanın belirli süre boyunca yanması ve ardından sönmesi normaldir. Derin Dondurucum Aşırı Soğutma Yapıyor

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Televizyon ekranın sağında, solunda yada arkasında bir açma kapama tuşu var ise o tuş üzerinden kapanmış olacaktır. Android Led Tv bir kısmı karanlık gösterme sorunu her televizyon çeşidine meydana gelecek arıza türlerinden biridir. Televizyonun normal açılma süresinden daha uzun sürede açılması elektrolitik kondansatörlerde arıza oluşma durumunda TV çok geç açılma yapacaktır.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü gözenekler tıkanma sorunu en yaygın arıza türlerinden biri olmaktadır. Maksimum su dolum çizgisine kadar su koyunuz.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Konu hakkında bilgi sahibi değilseniz servisi bekleyiniz. Arızanın sürekli devam etmesi durumunda mutlaka zaman kaybı olmadan bir servis çağırılmalıdır.Ev ortamındaki sigortanın kontrolü yapılmalıdır.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Fırın Kapağı KapanmıyorSesli çalışmaya devam edilmesi cihazın ömrünü kısaltacak ve zamanla daha şiddetli ses gelmesi ile soğumamasına neden olacaktır.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve eklemenin unutulması ve makinenin çalıştırılmaya başlanması da arıza ışığının yanmasına neden olacaktır. Kahve makinesi kırmızı ışık arızası kahvelerin pişirme yuvalarında görülen bir arıza türüdür.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Arıza oluşması durumunda kurutma makineleri için servis aranmalı ve sorunun çözümü için destek alınması gerekmektedir. Kurutucunun düzenli çalışması için ortam sıcaklıklarına dikkat ederek ürün yerleştirmesi yapınız.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klimada Fan Çalışmıyor Klima açılınca sigorta attırma arızası klima kullanıcılarının yaygın olarak karşılaştıkları arıza türleri arasındadır. Klima Açılınca Sigorta Attırıyor

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Hatay Samandağ Altus Buzdolabı ServisiHatay Samandağ Altus Derin Dondurucu ServisiHatay Samandağ Altus Çamaşır Makinesi ServisiHatay Samandağ Altus Bulaşık Makinesi ServisiHatay Samandağ Altus Kurutma Makinesi ServisiHatay Samandağ Altus Fırın ServisiHatay Samandağ Altus Set Üstü Ocak ServisiHatay Samandağ Altus Mikrodalga Fırın ServisiHatay Samandağ Altus Klima ServisiHatay Samandağ Altus Termosifon ServisiHatay Samandağ Altus Radyotör ServisiHatay Samandağ Altus Vantilatör ServisiHatay Samandağ Altus Televizyon ServisiHatay Samandağ Altus Türk Kahve Makinesi ServisiHatay Samandağ Altus Çay Makinesi ServisiHatay Samandağ Altus Su Isıtıcı ServisiHatay Samandağ Altus Mikser ServisiHatay Samandağ Altus Blender ServisiHatay Samandağ Altus Doğrayıcı ServisiHatay Samandağ Altus Tost Makinesi ServisiHatay Samandağ Altus Mini Tost Makinesi ServisiHatay Samandağ Altus Buharlı Ütü ServisiHatay Samandağ Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiHatay Samandağ Altus Elektrikli Süpürge ServisiHatay Samandağ Altus Şarjlı Süpürge ServisiHatay Samandağ Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiHatay Samandağ Altus Tartı ServisiHatay Samandağ Altus Su Sebili ServisiHatay Samandağ Altus Ankastre Ocak ServisiHatay Samandağ Altus Ankastre Fırın ServisiHatay Samandağ Altus Ankastre Davlumbaz ServisiHatay Samandağ Altus Ankastre Aspiratör ServisiHatay Samandağ Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Samandağ, Köyler, Karaçay, Değirmenbaşı, Koyunoğlu, Mızraklı, Tavla, Tekebaşı, Uzunbağ, Yaylıca, Aknehir, Mağracık, Kuşalanı, Sutaşı, Tomruksuyu

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.