Altus Servis Siirt

  • Teknik ServisAltus Servis Siirt
  • AdresSİİRT
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis SİİRT

Altus Servis Siirt

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın düğmeleri çalışmama sorunu düğme ve fırın kaynaklı oluşan sorunlardan biridir. Ana hat sigortası kontrol edilmelidir.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bir anda sertleşen yiyecekler mikserin toplam gücünü aşıyor olabilir. Mikser çalışma yapmama sorunu yaygın sorunlardan biridir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makineniz çalıştığı esnada ortama kötü koku yayabilir. İçeride biriken toz ve kıl gibi unsurlar yüksek sıcaklığa maruz kaldıklarında kötü koku yayar.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Doğalgazı kontrol edin. Doğalgaz vanasından gaz geldiğinin kontrolü yapılmalıdır.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

İçme ve filtre suları kullanımı tercih edilmelidir. Rezistans kireç bağlayarak çalışmayı engelleyebilir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Hatalar ve arızalar karşısında bilgi sahibi olmak arıza çözümleri için önem taşımaktadır. Bu yüzden bir yeri süpürmeden önce zeminin kuru olduğundan emin olun.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

İlk olarak termosifonların ısı derecelerini kontrol edin. Termosifonlar özellikle tatil bölgelerinde daha çok kullanılan su ısıtıcılarıdır.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Parçanın değişimine gidilmelidir. Her durumda makinenin iç kısmının açılarak müdahale edilmesi gerektiğinden teknik destek almak gerekir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Bu durumda sert cisimleri parçalamaya çalışıyorsanız bucak hareket etmemektedir. Bıçaklarda donukluk oluşması arızalanmalara neden olmaktadır.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı Çalışmama Sorunu Sigortaların kontrolü sağlanmalıdır. Kapakların kapalı olduğundan emin olun.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Kapının çalışma öncesinde sıkıca anması gerekir. Çamaşır Makinesi Kapak AçılmıyorÇamaşır makinelerinin kapakları tam oturmamaları durumlarında makina su alma işlemini yapamaz.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Göstergenin bozuk olmasının makinenin genel kullanımına herhangi bir etkisi ise bulunmamaktadır.Çay makinesi çalışmıyor sorunu yağın arıza türlerinden biridir.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucu ÇalışmıyorSoğukluğu ayarlayan düğmelerde problem oluşması ve takılı kalması da aşırı soğutma sorununa neden olmaktadır.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

İlk olarak televizyonu sıfırlayın. Yeşil ışık yanmadı sonrası da televizyon ilk olarak yeniden kurulum yapmaya başlayacaktır. Ekran kartından yada ekranın kendiliğinden yapma durumu çok yüksektir.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütüleme sırasında kullanılan sularda bulunan mineral kaynaklı tıkanmalar oluşmaktadır. Ütü içinde yer alan borularda yırtılma oluşmuş olabilir.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Ses Yapıyor Bulaşık makinesi yıkama sırasında uğultu gelme sorunu arıza kaynaklı bir sorun olmamaktadır. Bulaşık makinesine elektrik girmesini sağlayan priz hattı değiştirilebilir.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Cihazı çalıştırmadan önce servisi arayın.Fırın kapaklarının zaman içinde kapanmasına zorluk yaşamaya başlaması lastik ve kapaklarla ilgili oluşan arızalardır.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Taze kahve kullanımı makine için önemlidir. Kişilerin makinede oluşan arızalar karşısında bir bilgisi yok ise hemen servis aranmalıdır.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutucunun düzenli çalışması için ortam sıcaklıklarına dikkat ederek ürün yerleştirmesi yapınız. Sensör arıza katında yeniden açma kapama yapınız.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klima arızaları çok çeşitli nedenlerle ortaya çıkmaktadır. İlk olarak yapılması gereken işlem termostat ayarının değiştirilmesi ve sıcaklık ayarının düşürülmesi gerekmektedir.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++SİİRT Altus Buzdolabı ServisiSİİRT Altus Derin Dondurucu ServisiSİİRT Altus Çamaşır Makinesi ServisiSİİRT Altus Bulaşık Makinesi ServisiSİİRT Altus Kurutma Makinesi ServisiSİİRT Altus Fırın ServisiSİİRT Altus Set Üstü Ocak ServisiSİİRT Altus Mikrodalga Fırın ServisiSİİRT Altus Klima ServisiSİİRT Altus Termosifon ServisiSİİRT Altus Radyotör ServisiSİİRT Altus Vantilatör ServisiSİİRT Altus Televizyon ServisiSİİRT Altus Türk Kahve Makinesi ServisiSİİRT Altus Çay Makinesi ServisiSİİRT Altus Su Isıtıcı ServisiSİİRT Altus Mikser ServisiSİİRT Altus Blender ServisiSİİRT Altus Doğrayıcı ServisiSİİRT Altus Tost Makinesi ServisiSİİRT Altus Mini Tost Makinesi ServisiSİİRT Altus Buharlı Ütü ServisiSİİRT Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiSİİRT Altus Elektrikli Süpürge ServisiSİİRT Altus Şarjlı Süpürge ServisiSİİRT Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiSİİRT Altus Tartı ServisiSİİRT Altus Su Sebili ServisiSİİRT Altus Ankastre Ocak ServisiSİİRT Altus Ankastre Fırın ServisiSİİRT Altus Ankastre Davlumbaz ServisiSİİRT Altus Ankastre Aspiratör ServisiSİİRT Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.