Altus Servis Silifke Mersin

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Silifke Mersin
  • AdresMersin, Silifke
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Silifke Mersin

Altus Servis Silifke Mersin

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın yiyecekleri ısıtmama sorunu şebeke voltajlarında meydana gelen düşüklük sonucunda oluşabilmektedir. Mikrodalga Fırın Isıtmayı Sürekli Durduruyor

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bunun yanında cihaza düşük voltaj da geliyor olabilir. Mikser birkaç kez çalıştıktan sonra duruyorsa öncelikle karışım yapılan yiyeceklerin sertliğini kontrol ediniz.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makinesi hızlı çalışmama sorunu nedenleri arasında makine içerisinde yer alan fanın yetersiz dönüş yapması yer alır. Saç düzleştiriciniz yeterli ısıya gelmiyorsa rezistanslar zarar görmüş olabilir.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocak çakmağı sürekli çakma sorunu çalmak alanına su gelmesi durumunda takılma yapmasına ve çakmağın takılı halde kalmasına neden olacaktır. Bunun dışında ilgili prizin sigorta kutusundaki karşılığını bulun ve kontrol edin.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihazda kireç oluşumu söz konusuysa yine cihaz çalışmayabilir. Üründe meydana gelen parça bozulmaları da arıza oluşumlarına neden olmaktadır.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablolu süpürgelere kıyasla günümüzde en çok şarjlı yani kablosuz süpürgeler talep görmektedir. Kablo ve şarj aletinin değişimi yapılmalıdır.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Korozyon ve pasın önüne geçilebilmesi için yılda bir defa tank temizliği yaptırın. Termosifon elektrik kaçakları olması sorunu binada ve dairede topraklama olmaması sonucu ortaya çıkan arızalardan biridir.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Diğer ürünün çalışmaması çıkış hatlarında sorun olduğunu göstermektedir. Tost Makinesi Az Isıtma Yapıyor

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender arızası mutfak aletleri arasında en çok kullanılan ve arızalanan ürünlerdir. Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

İçecekler soğuk yemekler sıcak ise buzdolabına konulan yiyeceklerin soğuk olarak konulması gerekir. Buzdolabından bip sesi gelme sorunu çok sık görülen arızalardır. Çok sayıda buzdolabı kullanıcısı buzdolabının arkasını kontrol etmez.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine zemini kontrol edilmelidir. Makinede yıkamaya neden olan bir bez ve yabancı cisimlerin olması da kokuya neden olur. Çamaşır makinesi sigorta attırma sorunu motor ve elektrik kaynaklı arıza türleri arasında yer almaktadır.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Cihaza gelen elektrik hatları kontrolü yapılmalıdır. Su kaynamasına rağmen hâlâ sorun devam ediyorsa bu durumda aktarma haznesinde sorun meydana gelmiş olabilir, teknik destek alabilirsiniz.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Servis çağırılarak parça değişimi zanan kaybetmeden yapılmalıdır. Derin Dondurucunun Işığı Yanmıyor

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Bir Kısmı Karanlık Gösteriyor Android Led TV Çok Yavaş AçılıyorAndroid Led Tv çok yavaş açılma sorunu genellikle akıllı ve LCD televizyonlarda en çok görülen sorunlardan biridir.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Evlerde olması gereken malzemelerin başında gelmektedir. Ütü içinde yer alan borularda yırtılma oluşmuş olabilir.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bu su keçelerinin zamanla kuruması motorun çalışmasını engeller. Bulaşık makinesi yıkama yapmama sorunu elektronik bir parça arızası kaynaklı olabilir. Bulaşık Makinem Su Alıyor Ama Elektrik Girmiyor

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Fırın İçinden Ses GeliyorBir yemek pişerken buhar oluşumu normaldir.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Hortum temizliği, bakımı ve kontrolünü sağlayın . Kahve makinesi kahveleri çok hızlı dağıtma yapma sorunu nedenleri arasında öğütme ayarının istenilen seviyede olmaması bu arızanın oluşmasına neden olmaktadır.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Tüm kontrolleri yapın ve arıza devam ediyor ise mutlaka servisten teknik destek sağlayın.Cihazı kontrol ediniz.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Parça ve ürün kullanımından kaynaklanan arızalar uzun süre devam edebilmektedir. Gaz kaçaklarının sistem üzerinde olması durumlarında ısıtma ve soğutma yeteri kadar tamamlanmamaktadır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Mersin Silifke Altus Buzdolabı ServisiMersin Silifke Altus Derin Dondurucu ServisiMersin Silifke Altus Çamaşır Makinesi ServisiMersin Silifke Altus Bulaşık Makinesi ServisiMersin Silifke Altus Kurutma Makinesi ServisiMersin Silifke Altus Fırın ServisiMersin Silifke Altus Set Üstü Ocak ServisiMersin Silifke Altus Mikrodalga Fırın ServisiMersin Silifke Altus Klima ServisiMersin Silifke Altus Termosifon ServisiMersin Silifke Altus Radyotör ServisiMersin Silifke Altus Vantilatör ServisiMersin Silifke Altus Televizyon ServisiMersin Silifke Altus Türk Kahve Makinesi ServisiMersin Silifke Altus Çay Makinesi ServisiMersin Silifke Altus Su Isıtıcı ServisiMersin Silifke Altus Mikser ServisiMersin Silifke Altus Blender ServisiMersin Silifke Altus Doğrayıcı ServisiMersin Silifke Altus Tost Makinesi ServisiMersin Silifke Altus Mini Tost Makinesi ServisiMersin Silifke Altus Buharlı Ütü ServisiMersin Silifke Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiMersin Silifke Altus Elektrikli Süpürge ServisiMersin Silifke Altus Şarjlı Süpürge ServisiMersin Silifke Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiMersin Silifke Altus Tartı ServisiMersin Silifke Altus Su Sebili ServisiMersin Silifke Altus Ankastre Ocak ServisiMersin Silifke Altus Ankastre Fırın ServisiMersin Silifke Altus Ankastre Davlumbaz ServisiMersin Silifke Altus Ankastre Aspiratör ServisiMersin Silifke Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Saray, Pazarkaşı, Gazi, Köyler, Atayurt, Atakent, Taşucu, Yeşilovacık

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.