Altus Servis Silvan Diyarbakır

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Silvan Diyarbakır
  • AdresDiyarbakır, Silvan
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Silvan Diyarbakır

Altus Servis Silvan Diyarbakır

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Sürekli durma sorunun giderilmesi için kapı anahtarının başarılı bir şekilde çalışması için yenisi ile değiştirilmesi gerekir. Seramik kaplar, metal kaplar ve altın tozu ile yapılan kapların kullanımı doğru değildir.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser Elektronik Kartı Yandı Eğer mikserde farklı seviyeler bulunuyor ancak çalışma sırasında tek bir seviye üzerinden çalışma yapıyorsa bu durumda mikserin kademe ayarlayıcısı ile motor arasındaki bağlantılarda sorun meydana gelmiş olabilir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Düzleştirici kablosunun kadar alması da çalışmaya engel bir durumdur. Düzleştirici çalışmama ve açılmama sorunu çok fazla görülen arızalar arasında yer almaktadır.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak alevinin mavi olması normaldir tam olarak yandığını gösterir. Ocak alev renkleri tehlike durumlarını gösterir.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Kireçlenmeyi temizlemek genel bakımı ve aynı zamanda sıvı sağlığı açısından yararlıdır. Su Isıtıcı Kireçlenme Sorunu

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürge başlıklarının altında bulunan boyun ve hava kısmını kontrol ediniz. Hemen hemen herkesin başına gelen süpürgeni çalışırken kokması durumunu çözmek sanıldığının aksine oldukça kolaydır.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Tank dışında termosifon bağlantılarını ve basınç valflerini de kontrol etmelisiniz. Bu sızdırma aynı zamanda hem elektrik hem su faturanıza da olumsuz yansıyacaktır.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Cihaza güç gelip gelmediğine bakılmalıdır. Tam kapanmayan yüzeylerin teması olmayacağı içi ısıtma yapmaz.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender çalışmıyor sorunu elektrikli ev aletlerinde görülen bir durumdur. Blender çalışma sırasında titriyorsa bu durumda fazla sert yiyecekleri parçalamaya çalışıyor olabilirsiniz.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı ayarı kontrol edilmelidir. Sorunun devam etmesi durumunda servisten destek alınmalıdır.Kompresör çalışmama arızası tekrar eden arızalar arasındadır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Ön yükleyicide meydana gelen arızalanmalarda kilit açılmamasına neden olur. Drenaj hortumu kontrol ederek cihazı yeniden kısa bir programda çalıştırmayı deneyin. Çamaşır makinelerinin hortum filtresinde tıkanma oluşabilir.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

ciddi bir arıza oluşması durumunda tehlike oluşmaması için alanında uzman bir servis çağırılmalıdır. Rezistans üzerinde ürünün çalışması sırasında yeterli ısının olup olmadığını kontrol edilmelidir.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

İç aksanın çalışma kontrolleri de yapılmalıdır.Ürün kontrolü ve sorun tespiti yapılmalıdır.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Televizyon Ekranında Sinyal Yok Yazısı Çıkıyor Android Led TV Sürekli Açılıp Kapanıyorİlk olarak televizyonu sıfırlayın.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Maksimum su dolum çizgisine kadar su koyunuz. Buharlı ütü ön tarafa su püskürtmeme sorunu için ilk olarak ütüde bir tıkanıklık olup olmadığı kontrol edilmelidir.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi yıkama yapmama sorunu elektronik bir parça arızası kaynaklı olabilir. Bulaşık Makinesi Yıkama Sırasında Uğultu YapıyorBulaşık makinesine yerleştirilen ürünlerin miktarına ve özelliklerine göre yük konulmalıdır.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

İlk olarak fırına elektrik gelmesini engelleyin. Sorun sürekli devam ediyor ise zaman kaybı olmadan servis ile görüşme sağlayarak sorunu ve desteğini isteyin.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesi Kahveyi Vermiyor Tıkanma durumunda filtre ve tahliye bağlantıları temizlenmelidir.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Tekrar etmesi sonucunda servisi arayınız.İlk olarak makine yükleme kapağı açılmalıdır.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klimadan çıkan havanın yeteri kadar soğuk olmaması ve ortam ısının yükselmesinin birkaç nedeni bulunmaktadır. Motorun devreye girmeme nedenleri arasında en sık karşılaşılan ve çözümü kolay arızalardan biridir. Parça ve ürün kullanımından kaynaklanan arızalar uzun süre devam edebilmektedir.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Diyarbakır Silvan Altus Buzdolabı ServisiDiyarbakır Silvan Altus Derin Dondurucu ServisiDiyarbakır Silvan Altus Çamaşır Makinesi ServisiDiyarbakır Silvan Altus Bulaşık Makinesi ServisiDiyarbakır Silvan Altus Kurutma Makinesi ServisiDiyarbakır Silvan Altus Fırın ServisiDiyarbakır Silvan Altus Set Üstü Ocak ServisiDiyarbakır Silvan Altus Mikrodalga Fırın ServisiDiyarbakır Silvan Altus Klima ServisiDiyarbakır Silvan Altus Termosifon ServisiDiyarbakır Silvan Altus Radyotör ServisiDiyarbakır Silvan Altus Vantilatör ServisiDiyarbakır Silvan Altus Televizyon ServisiDiyarbakır Silvan Altus Türk Kahve Makinesi ServisiDiyarbakır Silvan Altus Çay Makinesi ServisiDiyarbakır Silvan Altus Su Isıtıcı ServisiDiyarbakır Silvan Altus Mikser ServisiDiyarbakır Silvan Altus Blender ServisiDiyarbakır Silvan Altus Doğrayıcı ServisiDiyarbakır Silvan Altus Tost Makinesi ServisiDiyarbakır Silvan Altus Mini Tost Makinesi ServisiDiyarbakır Silvan Altus Buharlı Ütü ServisiDiyarbakır Silvan Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiDiyarbakır Silvan Altus Elektrikli Süpürge ServisiDiyarbakır Silvan Altus Şarjlı Süpürge ServisiDiyarbakır Silvan Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiDiyarbakır Silvan Altus Tartı ServisiDiyarbakır Silvan Altus Su Sebili ServisiDiyarbakır Silvan Altus Ankastre Ocak ServisiDiyarbakır Silvan Altus Ankastre Fırın ServisiDiyarbakır Silvan Altus Ankastre Davlumbaz ServisiDiyarbakır Silvan Altus Ankastre Aspiratör ServisiDiyarbakır Silvan Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Silvan, Köyler, Bağdere, Çatakköprü

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.