Altus Servis Sinop

  • Teknik ServisAltus Servis Sinop
  • AdresSİNOP
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis SİNOP

Altus Servis Sinop

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırından vızıltı sesi gelme sorunu sık görülen bir arıza türüdür. Bu üç durum cihazın hava akışının engellenmesine ve uğultulu çalışmasına neden olur.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bazı elektrikle çalışan cihazlarda sürekli kullanım sırasında donma ve çalışmama durumu enerji kesintisi ile birlikte olmaktadır. Mikser kademeleri farklı şiddetlerde olan hız ayarı yapmak içindir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Ürün parçalarının kontrolü yapılmalıdır. Kullanıma ve bakımına bağlı olarak zaman içerisinde bazı problemlerde ortaya çıkabilir.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocaklarda görülen bir numaralı problem budur. Daha sonra ocak gözlerini iyi bir şekilde kurutun.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı aşırı sesli çalışma arızası rezistans kaynaklı bir sorun olabilmektedir. Rezistans üzerinde meydana gelen aşırı oranda kireçlenme sorunu da ısıtmamaya neden olabilir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Sıklıkla karşılaşılan problemlerden biri olarak süpürgelerin kendiliğinden kapanmasını kullanıcılarda kolay bir şekilde halledebilir. Kablo ve şarj aletinin değişimi yapılmalıdır.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Ancak bazı durumlarda termostatlar hasar görebilir ve bozulabilir. Termosifonlar özellikle tatil bölgelerinde daha çok kullanılan su ısıtıcılarıdır.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi arızası günümüzde her ev içerisinde bulunan kullanışlı ürünlerden olan makinelerde arızalanma ve bozulma durumlarının görülmesi oldukça yaygın bir sorundur. Kişi bilgisi yok ise servisten destek alınması doğru bir davranış olacaktır.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender çalışırken koku çıkarıyorsa aralıksız olarak çalıştığından aşırı ısınma göstermektedir. Blender çalışma sırasında titriyorsa bu durumda fazla sert yiyecekleri parçalamaya çalışıyor olabilirsiniz.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı kapağı çok sık açılmamalıdır. Buzdolabı arızası, en çok kullanılan ürünler arasında yaşanan belirli başlı sorunlar arasında yer almaktadır.Devam eden ve dinmeyen bir bip sesi karşısında buzdolabına elektrik girmesini engelleyin.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Kapak kilitleri makine çalışma işleminden birkaç dakika sonrasında açılacaktır.Çok fazla yük konulmaması önerilir.Filtre kontrolü ve temizliği yapılmalıdır.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinası arızası elektronik aletlerden evlerde ve iş yerlerinde yaygın olarak kullanılan ürünlerde oluşan arızalardır. Demlik kısmı yerine tam oturmalıdır.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Teknik servis ile iletişim kurarak arızayı söyleyiniz ve destek talep ediniz.Derin Dondurucu Yeşil Enerji Lambası Sönüyor

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Akıllı TV olarak da kullanımı yaygın olan Android TV özellik bakımından son derece gelişmiş Led Tv’dir. Ayarlarda bozulma olmaması için basit kullanım modunu harekete geçirin.Sorun devam etmesi durumunda cihaz devrelerinde aşırı ısınma sorunu da arızaya neden olabilir.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Bu damlacıklar kıyafetlere düşerek ütü sırasında kıyafetlerde leke oluşumuna neden olacaktır. Arıza çeşitlerine göre gerekli destek ve yardım da alınmalıdır.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinemin Tuşları Çalışmıyor Bulaşık Makinem ÇalışmıyorBulaşık makinesi yıkama sırasında uğultu gelme sorunu arıza kaynaklı bir sorun olmamaktadır.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Fırın Saat Ayarı SorunuRezistans kablosu bozulabilir ve kısa devreye neden olabilir.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesi Buhar Olmama Sorunu Tahliye kontrol edilmelidir.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makineleri hassas cihazlar arasında yer almaktadır. Cihaz kurulumu sırasında ev ortamında topraklama olmaması kısa devre oluşumuna neden olmaktadır.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Yanan bir fanın kontrollerinin yapılması ve ürünün cihaz içinden alınarak yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. Klima sesli çalışma hatası fan motorunda oluşan parça arızasından kaynaklanabilmektedir.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++SİNOP Altus Buzdolabı ServisiSİNOP Altus Derin Dondurucu ServisiSİNOP Altus Çamaşır Makinesi ServisiSİNOP Altus Bulaşık Makinesi ServisiSİNOP Altus Kurutma Makinesi ServisiSİNOP Altus Fırın ServisiSİNOP Altus Set Üstü Ocak ServisiSİNOP Altus Mikrodalga Fırın ServisiSİNOP Altus Klima ServisiSİNOP Altus Termosifon ServisiSİNOP Altus Radyotör ServisiSİNOP Altus Vantilatör ServisiSİNOP Altus Televizyon ServisiSİNOP Altus Türk Kahve Makinesi ServisiSİNOP Altus Çay Makinesi ServisiSİNOP Altus Su Isıtıcı ServisiSİNOP Altus Mikser ServisiSİNOP Altus Blender ServisiSİNOP Altus Doğrayıcı ServisiSİNOP Altus Tost Makinesi ServisiSİNOP Altus Mini Tost Makinesi ServisiSİNOP Altus Buharlı Ütü ServisiSİNOP Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiSİNOP Altus Elektrikli Süpürge ServisiSİNOP Altus Şarjlı Süpürge ServisiSİNOP Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiSİNOP Altus Tartı ServisiSİNOP Altus Su Sebili ServisiSİNOP Altus Ankastre Ocak ServisiSİNOP Altus Ankastre Fırın ServisiSİNOP Altus Ankastre Davlumbaz ServisiSİNOP Altus Ankastre Aspiratör ServisiSİNOP Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.