Altus Servis Şırnak

  • Teknik ServisAltus Servis Şırnak
  • AdresŞIRNAK
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis ŞIRNAK

Altus Servis Şırnak

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın arızası evlerde en çok kullanılan pratik pişirme ürünleri arasında sık görülen arıza türleridir. Mikrodalga fırın çalışma sırasında sürekli durma arızası nedenleri arasında kapı anahtarında yaşanan sorunlar nedeniyle sürekli durmak zorunda kalır.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Birçok farklı arıza oluşumuna rastlanır. Teknik servis desteği alarak çözüm sağlanabilir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Yetkili servis ile iletişime geçilerek bu problemden kurtulabilirsiniz. Aşırı ısınma ancak cihazların termik ve ısı parçalarında kir, toz ve saç gibi kalıntıların kalması sonucunda arıza oluşmaktadır.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

İlk olarak gaz vananız kapalı olabilir. Genel olarak otomatik çalışma düzenine ve çakmak sistemine sahip olarak çalışır.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Kablo ve şebeke hattı kontrolü yapılmalıdır. Rezistans üzerinde meydana gelen aşırı oranda kireçlenme sorunu da ısıtmamaya neden olabilir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Tüm bu noktalara kontrol edildikten sonra probleminiz ortadan kalkacaktır. Toz torbalı süpürge kullanıyorsanız torbanız dolmuş olabilir.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Faz ve nötr temasından kaynaklı elektrik çarpmaları bu tür ürünlerde yaygın olarak görülmektedir. Ancak bazı durumlarda termostatlar hasar görebilir ve bozulabilir.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ısıtma yapıyor ancak pişirme sağlayacak kadar ısıtma yapmıyorsa bu durumda rezistansta sorun olabilir. Düğme bağlantılarının değiştirilmesi gerekir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender motorundan yanık konusu gelmesi cihazın kullanımı sırasında aşırı zorlanmasına ve ısınmasına neden olan durumlar karşısında oluşan arızadır. Blender Ürünleri Doğramıyor

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Aşırı yüksek soğuk bir ayarda dondurucu kullanımı yanlıştır. Dondurucu kontrolünü sağlayarak sorunu bulmaya çalışın. Dondurucu un buzlanmaya başlaması sonrasında içerde bulunan buzları kırılma sesi olarak çıt çıt ses çıkmaktadır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Yükün makine kapasitesinde çok daha az oranda konulması da başarılı bir şekilde su boşaltım işleminin yapılmamasına neden olur. Çamaşır makinesi arızası oluşum nedenlerine göre farklılık göstermektedir.Çamaşır makineleri belirli yük ve deterjan ile çalışmaktadır.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Termostatın arızalanması suyun sürekli olarak ısınmasına neden olacaktır. Rezistansta meydana gelen arızalarda sigorta attırmaktadır.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu ayarı yapılmaması arızası cihaz üzerinde rakamlar yazan ayar düğmesine gerekli olan soğutma aylarının yapılmaması sonrasında ortaya çıkmaktadır. Derin dondurucudan koku gelmesi sorunu dondurucuya konulan ürünlerin ağızlarının kapalı ve iyi bir saklama koşulu yaratılmaması sonucunda oluşan hatalardan biridir.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Sorun devam etmesi durumunda cihaz devrelerinde aşırı ısınma sorunu da arızaya neden olabilir. Modun açık olması belirli süre açık tutulduktan sonra televizyonun kendiliğinden kapanmasına neden olacaktır. Ekranı zarar gören Led Tv için servis çağrılması gerekecektir.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Arıza çeşitlerine göre gerekli destek ve yardım da alınmalıdır. Ütüye gereğinden fazla su konulmamasına dikkat ediniz.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Uğultu nedenleri arasında suyu boşaltma sırasında uğultu yapabilmektedir. Bulaşık Makinem Su Alıyor Ama Elektrik GirmiyorMakine birkaç saniye ile kapalı kalacak şekilde bırakın ve ardında tekrar açma düğmesine basarak makineye güç gelmesini sağlayın.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Rezistans fırında yiyeceklerin pişmesini sağlayan bir parçadır. Fırın Kapağı Kapanmıyor

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesi Kahveleri Çok Hızlı Dağıtma Yapıyor Kahve makinesi kırmızı ışık arızası kahvelerin pişirme yuvalarında görülen bir arıza türüdür.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Lif Birikme ArızasıCihaz kabloların da meydana gelen bozulmalar ve hasarlar da sigorta atmasına ve kısa devre yapmasına neden olacaktır.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klimanın montajı esnasında topraklamanın bina içinde olup olmadığının kontrolünün sağlanması büyük önem taşımaktadır. Klima boyutlarının ev ortamlarına ve metrekarelerine uygun seçilmemesi de klimanın verimli bir şekilde soğutma işlemlerini yapmamasına neden olmaktadır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++ŞIRNAK Altus Buzdolabı ServisiŞIRNAK Altus Derin Dondurucu ServisiŞIRNAK Altus Çamaşır Makinesi ServisiŞIRNAK Altus Bulaşık Makinesi ServisiŞIRNAK Altus Kurutma Makinesi ServisiŞIRNAK Altus Fırın ServisiŞIRNAK Altus Set Üstü Ocak ServisiŞIRNAK Altus Mikrodalga Fırın ServisiŞIRNAK Altus Klima ServisiŞIRNAK Altus Termosifon ServisiŞIRNAK Altus Radyotör ServisiŞIRNAK Altus Vantilatör ServisiŞIRNAK Altus Televizyon ServisiŞIRNAK Altus Türk Kahve Makinesi ServisiŞIRNAK Altus Çay Makinesi ServisiŞIRNAK Altus Su Isıtıcı ServisiŞIRNAK Altus Mikser ServisiŞIRNAK Altus Blender ServisiŞIRNAK Altus Doğrayıcı ServisiŞIRNAK Altus Tost Makinesi ServisiŞIRNAK Altus Mini Tost Makinesi ServisiŞIRNAK Altus Buharlı Ütü ServisiŞIRNAK Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiŞIRNAK Altus Elektrikli Süpürge ServisiŞIRNAK Altus Şarjlı Süpürge ServisiŞIRNAK Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiŞIRNAK Altus Tartı ServisiŞIRNAK Altus Su Sebili ServisiŞIRNAK Altus Ankastre Ocak ServisiŞIRNAK Altus Ankastre Fırın ServisiŞIRNAK Altus Ankastre Davlumbaz ServisiŞIRNAK Altus Ankastre Aspiratör ServisiŞIRNAK Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Cizre, Köyler, Dicle, Kocapınar

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.