Altus Servis Sivas

  • Teknik ServisAltus Servis Sivas
  • AdresSİVAS
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis SİVAS

Altus Servis Sivas

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Sorun düzelmez ve devam ederse güç kaynağını kontrol etmeyi deneyin. Mikrodalga Fırın Isıtmayı Sürekli Durduruyor

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bunun yanında cihaza düşük voltaj da geliyor olabilir. Bir ürünün ve yiyeceğin püre haline getirilmesinde, tatlı ve hamur işlerinde kullanılan ürünlerdir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Yetkili servis ile iletişime geçilerek bu problemden kurtulabilirsiniz. Saç Kurutma Makinesi Kendiliğinden Kapanıyor

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocaklara gaz gelmemesi de alev oluşmamasına neden olacaktır. Gerekli düzenlemeleri yaparak tekrardan gaz akışını sağlayabilirsiniz.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Şebekede meydana gelen basıncın düşük olması da arıza oluşumlarının nedenleri arasındadır. Isıtmaya yardımcı olan direncin bozulması da ısıtmama sorununa neden olacaktır.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Özellikle son zamanlarda en çok talep gören süpürgeler ise kablosuz yani şarjlı süpürgeler oldu. Torba dolduğu zaman süpürgenizin çekim gücü de ciddi oranda düşer.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Su ısıtmamasının birkaç nedeni vardır. Sigorta kutusundan da açık konumda olduğuna dikkat ediniz.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Cihazın fişi takılı ve evde elektrik var ise tost makinesinin çıkışına bir başka cihaz bağlanarak aynı şekilde çalıma durumu kontrol edilmelidir. Tost Makinesi Çalışmıyor

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender motorundan yanık konusu gelmesi cihazın kullanımı sırasında aşırı zorlanmasına ve ısınmasına neden olan durumlar karşısında oluşan arızadır. Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı soğutma ayarı yapılmaması sorunu tuşlar ve soğutmaya yardımcı olan atar düğmelerine arızalanma durumlarında oluşmaktadır. Buzdolabındaki Yemekler Çok Hızlı BozuluyorKapak lastiklerinin zamanla işlevlerini yitirmesi de sıkışmaya ve kapanmama ya neden olur.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Gerekli kontrolleri yapınız.Makineye aşırı deterjan konulmuş olabilir.Kapağın tam oturduğundan emin olunuz.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi sürekli su ısıtma arızası makinelerde görülen yaygın bir arıza türüdür. Çay makinesi çalışmıyor ise ilk olarak elektrik akışında bir sorun meydana gelmiş olabilir.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Tahliye kanalında su kalması dondurucudan koku gelmesine neden olmaktadır.Derin dondurucularda kullanılan teknolojiler diğer gereçlere nazaran daha hassas bir teknoloji içermektedir.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

İlk olarak televizyonu sıfırlayın. Ekran kumandasından ayarlar kısmını bularak yeni kanal arama bölümü üzerinden deneme yapmalısınız. Konu hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmayan kullanıcıların bir servis çağırması tavsiye edilir.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Arıza çeşitlerine göre gerekli destek ve yardım da alınmalıdır. Buharlı ütü gözenekler tıkanma sorunu en yaygın arıza türlerinden biri olmaktadır.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Kullanıcıların tuş düğmelerini kendilerinin takmamaları önerilir. Su boşaltma sesleri uğultu sesine benzeyebilir. Parlatıcı kullanımı ürünlerin daha hızlı kurumasını sağlayacaktır.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Elektrikli ürünlerde patlama ve yanmaya neden olabilir.Parça değişimine gidilmelidir.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Bir hacim tuşuna basarak kahvenin çıkış süresini kontrol ediniz. Kahve eklemenin unutulması ve makinenin çalıştırılmaya başlanması da arıza ışığının yanmasına neden olacaktır.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Sigorta AttırıyorArıza oluşması durumunda kurutma makineleri için servis aranmalı ve sorunun çözümü için destek alınması gerekmektedir.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klima açılınca sigorta attırma arızası klima kullanıcılarının yaygın olarak karşılaştıkları arıza türleri arasındadır. Topraklama olmayan yapılarda kısa süre içerisinde klimanın sürekli şalteri atmaktadır. Motorun devreye girmeme nedenleri arasında en sık karşılaşılan ve çözümü kolay arızalardan biridir.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++SİVAS Altus Buzdolabı ServisiSİVAS Altus Derin Dondurucu ServisiSİVAS Altus Çamaşır Makinesi ServisiSİVAS Altus Bulaşık Makinesi ServisiSİVAS Altus Kurutma Makinesi ServisiSİVAS Altus Fırın ServisiSİVAS Altus Set Üstü Ocak ServisiSİVAS Altus Mikrodalga Fırın ServisiSİVAS Altus Klima ServisiSİVAS Altus Termosifon ServisiSİVAS Altus Radyotör ServisiSİVAS Altus Vantilatör ServisiSİVAS Altus Televizyon ServisiSİVAS Altus Türk Kahve Makinesi ServisiSİVAS Altus Çay Makinesi ServisiSİVAS Altus Su Isıtıcı ServisiSİVAS Altus Mikser ServisiSİVAS Altus Blender ServisiSİVAS Altus Doğrayıcı ServisiSİVAS Altus Tost Makinesi ServisiSİVAS Altus Mini Tost Makinesi ServisiSİVAS Altus Buharlı Ütü ServisiSİVAS Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiSİVAS Altus Elektrikli Süpürge ServisiSİVAS Altus Şarjlı Süpürge ServisiSİVAS Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiSİVAS Altus Tartı ServisiSİVAS Altus Su Sebili ServisiSİVAS Altus Ankastre Ocak ServisiSİVAS Altus Ankastre Fırın ServisiSİVAS Altus Ankastre Davlumbaz ServisiSİVAS Altus Ankastre Aspiratör ServisiSİVAS Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.