Altus Servis Sorgun Yozgat

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Sorgun Yozgat
  • AdresYozgat, Sorgun
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Sorgun Yozgat

Altus Servis Sorgun Yozgat

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga Fırın Isıtmayı Sürekli Durduruyorİkincisi fırın kondansatörünün değiştirilmesi gerekmektedir.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser üzerinde çatlak kontrolü yapılır. Mikser kullanımı sırasında aşırı ses çıkması motordan yada bir diş kırılması sonucunda da oluşmaktadır.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makinesi ve düzleştirici aşırı ısınma sorunu bu tür elektrik ile çalışan cihazlarda yaygın olarak görülen bir arıza türüdür. Bazı durumlarda ürün çok kullanıldığında aşırı ısınır ve cihaz kendini korumaya alarak kapatır.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocağınızın gözü yanmıyorsa öncelikle gözlerde yer alan parçaları temizleyin. Ocak alevinin mavi olması normaldir tam olarak yandığını gösterir.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Isıtmaya yardımcı olan direncin bozulması da ısıtmama sorununa neden olacaktır. Su ısıtıcı arızaları kullanıma bağlı olarak görülebileceği gibi aynı zamanda teknik parçalarda yaşanan sorunlar yüzünden de görülebilir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablolu süpürgelere kıyasla günümüzde en çok şarjlı yani kablosuz süpürgeler talep görmektedir. Kablosuz Süpürgem Çalışmaya Başlayamıyor

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Tank dışında termosifon bağlantılarını ve basınç valflerini de kontrol etmelisiniz. Elektrik akımının gelmemesi cihazın çalışmamasına ve suyu ısıtmamasına neden olacaktır.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Kontaklarda aşırı yıpranma söz konusu ise bu durumda kontaklar değiştirilmeli ve yenileri ile kullanılmalıdır. Her durumda makinenin iç kısmının açılarak müdahale edilmesi gerektiğinden teknik destek almak gerekir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Bıçaklarda donukluk oluşması arızalanmalara neden olmaktadır. Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Dondurucu kısmında ayar yapılması önerilir. Oluşan buzlar temizlenmelidir. Parça değişimi servis tarafından uygun görülmesi durumunda yapılır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Durma nedeninin çok çeşitlidir. Düzenli bakım ve makine içinin temizliği yapılmalıdır.Makine içinde yer alan ve yük konulan kazan delinmiş ve eskimiş olabilmektedir.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Arıza kodları arızaların belirlenmesi açısından ve hemen çözümü açısından önem taşır. Çay makinası arızası elektronik aletlerden evlerde ve iş yerlerinde yaygın olarak kullanılan ürünlerde oluşan arızalardır.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Fan dondurucunun verimli ve düzenli olarak çalışmasını sağlayan bir parçadır. Elektrik geldiğinden emin olunuz.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Ekran kartından yada ekranın kendiliğinden yapma durumu çok yüksektir. Android Led TV ÇalışmıyorYeşil ışık yanmadı sonrası da televizyon ilk olarak yeniden kurulum yapmaya başlayacaktır.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütü Ön Tarafa Su Püskürtmüyor Buharlı ütü arızası en çok kullanılan ürünlerden biri olan ütülerde görülen arızaların oluşum nedenleri farklılık göstermektedir.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Aniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir. Kullanıcıların tuş düğmelerini kendilerinin takmamaları önerilir.Ahşap ürünlerde meydana gelen ayrılma durumunda yıkama ve su girişi sırasında parçaların hazineyi engelleyecek şeklide düşme gerçekleştirmesi sesli çalışmasına neden olur.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Fırın kısa devre yapma sorunu Ntc sensör kaynaklı arızalardan biridir. Fırın Pişirme Sırasında Çok Fazla Buhar Yapıyor

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi arızası çözümleri kişi tarafından ve servis tarafından yapılmalıdır. Kahve Makinesinin Altında İnce Su Sızıntısı

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Islak ve nemli kıyafetlerin kurutulma işlemleri sonrasında lif yuvasında kıyafetlerden lifler birikir. Yanlış ayar yapılması kazanın dönmemesi e ve makinenin aynı ayarda kalmasına neden olacaktır.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klima Hava Üflememe Sorunu Yanan bir fanın kontrollerinin yapılması ve ürünün cihaz içinden alınarak yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Yozgat Sorgun Altus Buzdolabı ServisiYozgat Sorgun Altus Derin Dondurucu ServisiYozgat Sorgun Altus Çamaşır Makinesi ServisiYozgat Sorgun Altus Bulaşık Makinesi ServisiYozgat Sorgun Altus Kurutma Makinesi ServisiYozgat Sorgun Altus Fırın ServisiYozgat Sorgun Altus Set Üstü Ocak ServisiYozgat Sorgun Altus Mikrodalga Fırın ServisiYozgat Sorgun Altus Klima ServisiYozgat Sorgun Altus Termosifon ServisiYozgat Sorgun Altus Radyotör ServisiYozgat Sorgun Altus Vantilatör ServisiYozgat Sorgun Altus Televizyon ServisiYozgat Sorgun Altus Türk Kahve Makinesi ServisiYozgat Sorgun Altus Çay Makinesi ServisiYozgat Sorgun Altus Su Isıtıcı ServisiYozgat Sorgun Altus Mikser ServisiYozgat Sorgun Altus Blender ServisiYozgat Sorgun Altus Doğrayıcı ServisiYozgat Sorgun Altus Tost Makinesi ServisiYozgat Sorgun Altus Mini Tost Makinesi ServisiYozgat Sorgun Altus Buharlı Ütü ServisiYozgat Sorgun Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiYozgat Sorgun Altus Elektrikli Süpürge ServisiYozgat Sorgun Altus Şarjlı Süpürge ServisiYozgat Sorgun Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiYozgat Sorgun Altus Tartı ServisiYozgat Sorgun Altus Su Sebili ServisiYozgat Sorgun Altus Ankastre Ocak ServisiYozgat Sorgun Altus Ankastre Fırın ServisiYozgat Sorgun Altus Ankastre Davlumbaz ServisiYozgat Sorgun Altus Ankastre Aspiratör ServisiYozgat Sorgun Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Sorgun, Köyler, Bahadın, Çiğdemli, Doğankent, Eymir, Araplı, Belencumafakılı

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.