Altus Servis Süleymanpaşa Tekirdağ

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Süleymanpaşa Tekirdağ
  • AdresTekirdağ, Süleymanpaşa
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Süleymanpaşa Tekirdağ

Altus Servis Süleymanpaşa Tekirdağ

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırını resetlemeyi ve ayarlarını sıfırlamayı deneyin. Panel üzerinden ayarlama yapılmaması düğmelerin sıcaklık ve ayarlarının yapılmamasına sebep olmaktadır.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bir ürünün ve yiyeceğin püre haline getirilmesinde, tatlı ve hamur işlerinde kullanılan ürünlerdir. Eğer elektrik kısmında bir sorun yoksa cihazın içindeki elektronik aksamda sorun meydana gelmiş olabilir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç Kurutma Makinesi Hızlı ÇalışmıyorMakinelerin düzenli olarak bakımlarının ve temizliklerinin yapılması cihazların arıza ver memesini sağlayacaktır.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bunun dışında gaz borusu da hasar görmüş ya da kıvrılmış olabilir. Set üstü ocak çakmağı sürekli çakma sorunu çalmak alanına su gelmesi durumunda takılma yapmasına ve çakmağın takılı halde kalmasına neden olacaktır.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı kireçlenme sorunu ısıtıcılarda meydana gelen yaygın sorunlar arasında yer almaktadır. Kireç temizleyici seçecekseniz su ısıtıcısına uygun yapıda olduğundan emin olunuz.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Aynı zamanda aşırı yükte süpürgenizin kapanmasına neden olabilir. Eğer tüm temizlik işlemleri yapıldığı halde istenilen sonuca ulaşamıyorsanız o halde teknik servisi çağırarak detaylı inceleme yapılmasını talep edin.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Aynı zamanda rezistans kaynaklı da elektrik kaçakları oluşabilir. Termosifonlar su sızdırarak evinizde küf yapabilir ve kötü kokuya sebep olabilir.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Sorunun devam etmesi durumunda bir servis çağırılarak destek alınmalıdır. Bunun yanında ise ısıtıcı tabakaların kirlenmesi, yağlanması veya doğru yerleştirilmemesi de bu sorunları beraberinde getirebilir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır. Blenderın gücüne ve yapısına uygun yiyecekler için kesme işlemi yapılmalıdır.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı kapaklarının kapalı olması gerekir. Buzdolabı ve derin dondurucu bölmesine sıcak bir ürün konulması buzdolabının iç sıcaklığını etkilemektedir. Buzdolabı buz tutma sorunu oluşum nedenleri arasında buzdolabının derecesinin ve aylarının yüksek olmasından kaynaklanmaktadır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Düzenli bakım ve makine içinin temizliği yapılmalıdır.Motorum çalışma esnasında kısa devre yapması sigortanın sürekli atmasına neden olacaktır. Katlanma oluşmuş ise suyun makineye girmesini engelleyecektir.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Sigortayı Arttırıyor Bir parçanın yerine tam oturması cihazın çalışmamasına neden olacaktır.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurma kısmında meydana gelen aşırı buzlanma, dondurma aylarının yapılamaması, çok fazla yiyecek konulması, aylarının düşük tutulması ve parça arızaları çok çeşitli sorunlara neden olmaktadır. Derin dondurucu motoru aşırı ısınma yapması sorunu çalışma sırasında dondurucunun üst ve yan kısımlarına dokunulmasa ile kendini belli eden arızadır.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Akıllı TV olarak da kullanımı yaygın olan Android TV özellik bakımından son derece gelişmiş Led Tv’dir. Android Led TV çalışma sonrasında hemen kapanma sorunu belirli süre boyunca açık tutma ve kapanma modunun aktifleştirilmesi ile oluşur. Android Led TV Çalışma Sonrası Hemen Kapanıyor

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü kıyafetlerde leke bırakma sorunu ütülerde karşılaşılan en temel sorunlardan biri olmaktadır. Ütü iç aksanlarının kontrolü ve arızalı parçaların değişimi gerekir.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır. Hava sirkülasyonu ve su girişimi önleyecek kadar yük konulmaması gerekmektedir. Bulaşık Makinemin Tuşları Çalışmıyor

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Rezistans kablosu bozulabilir ve kısa devreye neden olabilir.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi kahveyi vermeme sorunu temel nedenleri arasında baristanın kahveyi aşırı miktarda alması durumu vardır. Hortum temizliği, bakımı ve kontrolünü sağlayın .

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurulum sırasında topraklama kontrolü yapılması önemlidir. Kurutma makinesi sensör arızası temizlenmeme ve arıza oluşumu sonrasında oluşan sorunlardır.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Kondansatörün kirli olması ve uzun süre temizlenmemesi de cihazın sürekli açılıp kapanmasına neden olmaktadır. Gaz kaçaklarının sistem üzerinde olması durumlarında ısıtma ve soğutma yeteri kadar tamamlanmamaktadır. Hava filtresi kontrolü yapılarak tıkanıklık durumlarında filtre temizlenmelidir.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Tekirdağ Süleymanpaşa Altus Buzdolabı ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Altus Derin Dondurucu ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Altus Çamaşır Makinesi ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Altus Bulaşık Makinesi ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Altus Kurutma Makinesi ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Altus Fırın ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Altus Set Üstü Ocak ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Altus Mikrodalga Fırın ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Altus Klima ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Altus Termosifon ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Altus Radyotör ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Altus Vantilatör ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Altus Televizyon ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Altus Türk Kahve Makinesi ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Altus Çay Makinesi ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Altus Su Isıtıcı ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Altus Mikser ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Altus Blender ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Altus Doğrayıcı ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Altus Tost Makinesi ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Altus Mini Tost Makinesi ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Altus Buharlı Ütü ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Altus Elektrikli Süpürge ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Altus Şarjlı Süpürge ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Altus Tartı ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Altus Su Sebili ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Altus Ankastre Ocak ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Altus Ankastre Fırın ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Altus Ankastre Davlumbaz ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Altus Ankastre Aspiratör ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.