Altus Servis Suruç Şanlıurfa

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Suruç Şanlıurfa
  • AdresŞanlıurfa, Suruç
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Suruç Şanlıurfa

Altus Servis Suruç Şanlıurfa

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın arızası evlerde en çok kullanılan pratik pişirme ürünleri arasında sık görülen arıza türleridir. İkincisi fırın kondansatörünün değiştirilmesi gerekmektedir.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser kullanımı sırasında donma sorunu sürekli yaşanıyor ise bir parça kaynaklı sorun olabilmektedir. Elektrikle çalışan ürünler arasındadır.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

En çok kullanılan ürünler arasında saç kurutma makineleri ve düzleştiriciler bulunmaktadır.Elektrik geriliminin uygun olmaması durumlarında da makine açılmaz ve çalışmaz.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bunun dışında ilgili prizin sigorta kutusundaki karşılığını bulun ve kontrol edin. Bu gibi durumlarda ilk olarak ocak gözünün kapağını temizleyip kuruladıktan sonra tam bir şekilde yuvasına oturtmalısınız.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Su Isıtıcı Suyu Çok Geç Isıtıyor Normalde ısıtıcı, suyun kaynama noktasına ulaşmasından sonra kapanma moduna geçmelidir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz Süpürge Şarj Olmuyor Bu yüzden torbanız tam dolmadan değiştirmeniz gerekmektedir.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Termosifon Suyu Isıtmıyor Termosifonlar özellikle tatil bölgelerinde daha çok kullanılan su ısıtıcılarıdır.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Cihaza güç gelip gelmediğine bakılmalıdır. Bu parçalar cihazın ısınmasını sağlar.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender bıçağı kesmiyor sorunu uygun olmayan yiyecekleri parçalama sırasında görülür.Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Elektrikli anketlere servis dışında kullanıcıların dokunmamaları ve arızalı parçaları tamir etmemesi gerekir. Parça değişimi servis tarafından uygun görülmesi durumunda yapılır.Buzdolabına sesin oluşma nedenleri parça kaynaklı ya da buzdolabına oluşan hatalardan kaynaklanmaktadır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

. Aşırı deterjan konulması durumlarında su sızıntısı ve köpük gelme sorunlarına neden olur. Su girişlerinde bulunan hortumlarda kullanılan contaların tam sıkılmama durumunda su akıtma sorununu oluşturmaktadır.Makinelerin sesli çalışması birçok alt nedeni olabilir.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi demleme kısmına su aktarmıyor sorunu su sıcaklığının makinenin belirlenmiş olan ısı derecesine ulaşmadığı zaman meydana gelir. Servisten destek alınız.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Kullanılan marka ve modele göre değişmektedir. Dondurucudan ses gelmesi arızası çalışma sırasında meydana gelmektedir.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Led TV de bu sorunun sıklıkla yaşanması devam ediyorsa zaman kaybetmeden teknik servisle iletişime geçmeniz önerilir. İlk olarak televizyonu sıfırlayın. Ayarlarda bozulma olmaması için basit kullanım modunu harekete geçirin.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Aşırı su koyma durumunda ütünün bağlantı noktalarından ufak damlamalar oluşacaktır. Buharlı ütü kumaşa yapışma sorunu nedenleri arasında ütü tabanının eskime ve yıpranmış olma durumu vardır.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Doğru program ve sıcaklık ayarları ile makine çalıştırılmalıdır. Detaylı arıza tespiti için servisten destek alınmalıdır.Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Sorun sürekli devam ediyor ise zaman kaybı olmadan servis ile görüşme sağlayarak sorunu ve desteğini isteyin.Bu parçaların orijinal parçalar kullanılarak değişimi yapılmalıdır.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveyi ince bir şekilde öğüterek makineye yerleştirilmesi gerekir. Evlerde, iş yerlerinde ve ofis ortamları içerisinde kahve makineleri kısa zaman içinde kahve yapımı için önemli ürünlerdir.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makineleri hassas cihazlar arasında yer almaktadır. İlk olarak makine yükleme kapağı açılmalıdır.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Parça ve ürün kullanımından kaynaklanan arızalar uzun süre devam edebilmektedir. Klima gazının tamamlanması gerekmektedir. Klima Açılınca Sigorta Attırıyor

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Şanlıurfa Suruç Altus Buzdolabı ServisiŞanlıurfa Suruç Altus Derin Dondurucu ServisiŞanlıurfa Suruç Altus Çamaşır Makinesi ServisiŞanlıurfa Suruç Altus Bulaşık Makinesi ServisiŞanlıurfa Suruç Altus Kurutma Makinesi ServisiŞanlıurfa Suruç Altus Fırın ServisiŞanlıurfa Suruç Altus Set Üstü Ocak ServisiŞanlıurfa Suruç Altus Mikrodalga Fırın ServisiŞanlıurfa Suruç Altus Klima ServisiŞanlıurfa Suruç Altus Termosifon ServisiŞanlıurfa Suruç Altus Radyotör ServisiŞanlıurfa Suruç Altus Vantilatör ServisiŞanlıurfa Suruç Altus Televizyon ServisiŞanlıurfa Suruç Altus Türk Kahve Makinesi ServisiŞanlıurfa Suruç Altus Çay Makinesi ServisiŞanlıurfa Suruç Altus Su Isıtıcı ServisiŞanlıurfa Suruç Altus Mikser ServisiŞanlıurfa Suruç Altus Blender ServisiŞanlıurfa Suruç Altus Doğrayıcı ServisiŞanlıurfa Suruç Altus Tost Makinesi ServisiŞanlıurfa Suruç Altus Mini Tost Makinesi ServisiŞanlıurfa Suruç Altus Buharlı Ütü ServisiŞanlıurfa Suruç Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiŞanlıurfa Suruç Altus Elektrikli Süpürge ServisiŞanlıurfa Suruç Altus Şarjlı Süpürge ServisiŞanlıurfa Suruç Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiŞanlıurfa Suruç Altus Tartı ServisiŞanlıurfa Suruç Altus Su Sebili ServisiŞanlıurfa Suruç Altus Ankastre Ocak ServisiŞanlıurfa Suruç Altus Ankastre Fırın ServisiŞanlıurfa Suruç Altus Ankastre Davlumbaz ServisiŞanlıurfa Suruç Altus Ankastre Aspiratör ServisiŞanlıurfa Suruç Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Suruç, Köyler, Onbirnisan

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.