Altus Servis Tavşanlı Kütahya

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Tavşanlı Kütahya
  • AdresKütahya, Tavşanlı
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Tavşanlı Kütahya

Altus Servis Tavşanlı Kütahya

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın yiyecekleri ısıtmama sorunu şebeke voltajlarında meydana gelen düşüklük sonucunda oluşabilmektedir. Seramik kaplar, metal kaplar ve altın tozu ile yapılan kapların kullanımı doğru değildir.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser üzerinde çatlak kontrolü yapılır. Motorunun kontrol edilmesi gerekir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç Kurutma Makinesi Hızlı Çalışmıyor Kullanıma ve bakımına bağlı olarak zaman içerisinde bazı problemlerde ortaya çıkabilir.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocağınızın gözü yanmıyorsa öncelikle gözlerde yer alan parçaları temizleyin. İlk olarak ocak gözlerinin tam kapalı olduğundan emin olun.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Teknik servise danışılması gerekmektedir. Bunların dışında rezistansta sorun olabilir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgenin gücü düşmüş olabilir. Süpürgeniz çalışırken kendiliğinden kapanıyorsa kontrol etmeniz gereken ilk yer toz haznesi ile beraber filtrelerdir.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Cihaza servis tarafından müdahale edilmesi gerekir. Isı ayarı yaptıktan sonra bir süre bekleyin.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Termostat ya da kabloların değişimi yapılarak arıza giderilebilir. Cihaz iç aksanlarında ve güç kaynaklarında arıza oluştuğunu göstermektedir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Aksi durumda cihazın motorunda daha büyük sorun meydana gelebilir.Blender arızası mutfak aletleri arasında en çok kullanılan ve arızalanan ürünlerdir.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Servis ile iletişime geçilerek sorunun giderilmesi sağlanmalıdır. İçecekler soğuk yemekler sıcak ise buzdolabına konulan yiyeceklerin soğuk olarak konulması gerekir. Buzluk diğer adı ile dondurucu kısmından çıt sesinin ara ara gelmesi normaldir.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır Makinesi Suyu BoşaltamıyorBoşaltımın nedenleri su tahliye hortumunda yalan sıkıntılardan kaynaklı olabilir.Makine Gürültü Çalışıyor

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Bu durumda demliğin değiştirilmesi gerekebilir.Makineyi farklı bir prizde çalışmayı da deneyebilirsiniz.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucu Motoru Aşırı Isınma YapıyorArızadan çıkmamasını birkaç nedeni vardır.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV ekranının çizik çizik olması sorunu ekran yüzeyinin hasar alması sonucunda oluşan arızalar dan biridir. Android Led TV Bir Kısmı Karanlık GösteriyorServis çağırmadan önce birkaç adımı takip etmeniz gerekecektir.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Gözeneklerin tıkanması sonrasında buharlı ütüden istenilen buhar seviyesi oluşmaz. Buharlı Ütü Ön Tarafa Su Püskürtmüyor

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür. Gerekli tüm kontrolleri yapın.Cihazın boşaltma hortumun da sıkışma ve bükülme durumunda da yıkamaya başlama yapmaz.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Farklı arıza kodları ekranda belirerek Fırının çalışmamasına ve motorunun yanmasına neden olur. Fanı çıkarmayı ve temizlemeyi bilgisi olmayan kullanıcılar yapmamalıdır.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesi Kırmızı Işık Arızası Arıza nedenleri farklılık gösterebilmektedir.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Program ayar düğmelerine temassızlık sorunları iptal edilme ve sonlandırma işlemlerinde arızalara neden olacaktır. Makine içinde yer alan termostat üzerinde meydana gelen arızalar da cihazın kazan dönmesini engelleyen sorunlardır.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klima hava üflemiyor sorunu klimalarda karşılaşılan yaygın problemlerden bir tanesidir. Klima açılınca sigorta attırma arızası klima kullanıcılarının yaygın olarak karşılaştıkları arıza türleri arasındadır. Klima İyi Bir Şekilde Soğutma Yapmıyor

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Kütahya Tavşanlı Altus Buzdolabı ServisiKütahya Tavşanlı Altus Derin Dondurucu ServisiKütahya Tavşanlı Altus Çamaşır Makinesi ServisiKütahya Tavşanlı Altus Bulaşık Makinesi ServisiKütahya Tavşanlı Altus Kurutma Makinesi ServisiKütahya Tavşanlı Altus Fırın ServisiKütahya Tavşanlı Altus Set Üstü Ocak ServisiKütahya Tavşanlı Altus Mikrodalga Fırın ServisiKütahya Tavşanlı Altus Klima ServisiKütahya Tavşanlı Altus Termosifon ServisiKütahya Tavşanlı Altus Radyotör ServisiKütahya Tavşanlı Altus Vantilatör ServisiKütahya Tavşanlı Altus Televizyon ServisiKütahya Tavşanlı Altus Türk Kahve Makinesi ServisiKütahya Tavşanlı Altus Çay Makinesi ServisiKütahya Tavşanlı Altus Su Isıtıcı ServisiKütahya Tavşanlı Altus Mikser ServisiKütahya Tavşanlı Altus Blender ServisiKütahya Tavşanlı Altus Doğrayıcı ServisiKütahya Tavşanlı Altus Tost Makinesi ServisiKütahya Tavşanlı Altus Mini Tost Makinesi ServisiKütahya Tavşanlı Altus Buharlı Ütü ServisiKütahya Tavşanlı Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKütahya Tavşanlı Altus Elektrikli Süpürge ServisiKütahya Tavşanlı Altus Şarjlı Süpürge ServisiKütahya Tavşanlı Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiKütahya Tavşanlı Altus Tartı ServisiKütahya Tavşanlı Altus Su Sebili ServisiKütahya Tavşanlı Altus Ankastre Ocak ServisiKütahya Tavşanlı Altus Ankastre Fırın ServisiKütahya Tavşanlı Altus Ankastre Davlumbaz ServisiKütahya Tavşanlı Altus Ankastre Aspiratör ServisiKütahya Tavşanlı Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Tavşanlı, Köyler, Çukurköy, Tepecik, Kuruçay, Tunçbilek

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.