Altus Servis Tekirdağ

  • Teknik ServisAltus Servis Tekirdağ
  • AdresTEKİRDAĞ
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis TEKİRDAĞ

Altus Servis Tekirdağ

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Dokunmatik yüzeyli bir mikrodalga fırında yüzey kontrolü ve ayar kontrolü yapılmalıdır. Kullanılan kapların fırın içerisine uygun olması gerekmektedir.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Alanında uzman bir servisten teknik konular ile ilgili bilgi alımı yapılabilir. Elektrikle çalışan ürünler arasındadır.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Yetkili servis ile iletişime geçilerek bu problemden kurtulabilirsiniz. Bazı durumlarda ürün çok kullanıldığında aşırı ısınır ve cihaz kendini korumaya alarak kapatır.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

İlk olarak gaz vananız kapalı olabilir. Ocağınızın gözü yanmıyorsa öncelikle gözlerde yer alan parçaları temizleyin.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihaza elektrik gelmeme durumunda da cihaz çalışmaz ve ısıtma yapmaz. Rezistans üzerinde meydana gelen aşırı oranda kireçlenme sorunu da ısıtmamaya neden olabilir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürge şarj olmama sorunu cihaz yada elektrik hatları ile ilgili bir sorundan kaynaklanmaktadır. Süpürgelerin her kullanımdan sonra temizlenmesi tıkanma ve kir kalıntılarının makineye zarar vermemesi için önemlidir.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Sigorta kutusundan da açık konumda olduğuna dikkat ediniz. Termosifon Su Akıtıyor

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ısıtma yapıyor ancak pişirme sağlayacak kadar ısıtma yapmıyorsa bu durumda rezistansta sorun olabilir. Sorunun devam etmesi durumunda bir servis çağırılarak destek alınmalıdır.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender ürünleri doğramama sorunu bu tür bıçak kullanarak ürünleri ezen ve doğrayan ürünlerde çok sık görülen arızaların başında gelmektedir. Haznedeki yiyeceklerin hacmini düşürün veya daha geniş bir kap içerisinde blenderi kullanın.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı kapağı sıkışması sorunu çok nedenli olmaktadır. Düzenli olarak dondurucu kısmı kontrol edilmeli ve temizlenmelidir. Buzdolabı motoru devreye girmiyor arızası nedenleri arasında buzdolabının iç soğukluğunun aşırı olması ve buzlanma oluşması motorun devreye girmemesine neden olacaktır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Düzenli bakım ve makine içinin temizliği yapılmalıdır.Tuş takımı aşırı kullanım sırasında zamanla işlevini yitirerek çalışmamaya ve ayar yapmamaya başlar. Deterjan alımında konulan ürünlerim oranına göre bir deterjan miktarı konulmalıdır.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi demleme kısmına su aktarmıyor sorunu su sıcaklığının makinenin belirlenmiş olan ısı derecesine ulaşmadığı zaman meydana gelir. Rezistans üzerinde ürünün çalışması sırasında yeterli ısının olup olmadığını kontrol edilmelidir.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucu Motoru Aşırı Isınma YapıyorYüksek ve düşük voltajı elektrik dalgalanmaları dondurucunun motoruna ve beynine zarar vererek çalışmamasına neden olur.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Ekranda ufak bir kırılma durumunda çizik çizik renkler ve izler çıkmaya başlar. Açma kapama tuşuna basarak ekranda yeşil ışık yanıncaya kadar tuşlara basmaya devam etmeniz gerekecektir. İlk olarak Led TV için anten girişinden izleme yapılması durumunda anten kontrolü yapın.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü arızası en çok kullanılan ürünlerden biri olan ütülerde görülen arızaların oluşum nedenleri farklılık göstermektedir. Ütüleme sırasında kullanılan sularda bulunan mineral kaynaklı tıkanmalar oluşmaktadır.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Uğultu nedenleri arasında suyu boşaltma sırasında uğultu yapabilmektedir. Bulaşık Makinem Su Alıyor Ama Elektrik GirmiyorArızanın sürekli devam etmesi durumunda mutlaka zaman kaybı olmadan bir servis çağırılmalıdır.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Elektrikli ürünlerde patlama ve yanmaya neden olabilir.Fırın Pişirme Sırasında Çok Fazla Buhar Yapıyor

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Evlerde, iş yerlerinde ve ofis ortamları içerisinde kahve makineleri kısa zaman içinde kahve yapımı için önemli ürünlerdir. Buhar koluna bir başka kablo ve bağlantı noktasının temas etmesi de buhar vermeme sorununa neden olacaktır.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Cihaz kabloların da meydana gelen bozulmalar ve hasarlar da sigorta atmasına ve kısa devre yapmasına neden olacaktır. Kurutma makinesi program arızası/ayar düğmelerinin arızalı olması durumunda ve program aylarının yapıldığı alanın hasar alması sonucunda oluşan arızalar arasındadır.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klima Sesli ÇalışıyorKlima Çalışıyor ve Isıtma Yapmıyor Ekovat parçasına da bakılması gerekebilir.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++TEKİRDAĞ Altus Buzdolabı ServisiTEKİRDAĞ Altus Derin Dondurucu ServisiTEKİRDAĞ Altus Çamaşır Makinesi ServisiTEKİRDAĞ Altus Bulaşık Makinesi ServisiTEKİRDAĞ Altus Kurutma Makinesi ServisiTEKİRDAĞ Altus Fırın ServisiTEKİRDAĞ Altus Set Üstü Ocak ServisiTEKİRDAĞ Altus Mikrodalga Fırın ServisiTEKİRDAĞ Altus Klima ServisiTEKİRDAĞ Altus Termosifon ServisiTEKİRDAĞ Altus Radyotör ServisiTEKİRDAĞ Altus Vantilatör ServisiTEKİRDAĞ Altus Televizyon ServisiTEKİRDAĞ Altus Türk Kahve Makinesi ServisiTEKİRDAĞ Altus Çay Makinesi ServisiTEKİRDAĞ Altus Su Isıtıcı ServisiTEKİRDAĞ Altus Mikser ServisiTEKİRDAĞ Altus Blender ServisiTEKİRDAĞ Altus Doğrayıcı ServisiTEKİRDAĞ Altus Tost Makinesi ServisiTEKİRDAĞ Altus Mini Tost Makinesi ServisiTEKİRDAĞ Altus Buharlı Ütü ServisiTEKİRDAĞ Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiTEKİRDAĞ Altus Elektrikli Süpürge ServisiTEKİRDAĞ Altus Şarjlı Süpürge ServisiTEKİRDAĞ Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiTEKİRDAĞ Altus Tartı ServisiTEKİRDAĞ Altus Su Sebili ServisiTEKİRDAĞ Altus Ankastre Ocak ServisiTEKİRDAĞ Altus Ankastre Fırın ServisiTEKİRDAĞ Altus Ankastre Davlumbaz ServisiTEKİRDAĞ Altus Ankastre Aspiratör ServisiTEKİRDAĞ Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Sanayi, Silahtar, Köyler, Velimeşe, Marmaracık, Misinli, Ulaş

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.