Altus Servis Tire İzmir

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Tire İzmir
  • Adresİzmir, Tire
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Tire İzmir

Altus Servis Tire İzmir

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Bu üç durum cihazın hava akışının engellenmesine ve uğultulu çalışmasına neden olur. Bu tür kaplar hemen ısınma özelliklerine sahip ürünlerdir ve fırın içerisinde aşırı ısınmaya bağlı olarak kıvılcım oluşmasına neden olmaktadır.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Transistörün aşırı ısınmaya geçmesi de çalışmama sorununa neden olmaktadır. Öncelikle fişi ve priz bağlantısını kontrol etmelisiniz.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

En çok kullanılan ürünler arasında saç kurutma makineleri ve düzleştiriciler bulunmaktadır.Düzleştiricim Çalışmıyor ve Açılmıyor

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocak gözünün az yanması sorunu genel olarak yemek taşması ve sıvı birikmesi sonucu oluşan arızalardır. Set Üstü Ocak Çakmağı Yanmıyor

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Kireç temizleyici seçecekseniz su ısıtıcısına uygun yapıda olduğundan emin olunuz. Su ısıtıcı suyu çok geç ısıtma sorunu nedenlerinden biri ısıtıcıya gelen gerilimin düşük olması yeterince ısı sağlanamamasına neden olmaktadır.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bunun yanı sıra süpürgenizin borusu tıkanmış olabilir. Kablolu süpürgelere kıyasla günümüzde en çok şarjlı yani kablosuz süpürgeler talep görmektedir.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Tank dışında termosifon bağlantılarını ve basınç valflerini de kontrol etmelisiniz. Termosifonlar özellikle tatil bölgelerinde daha çok kullanılan su ısıtıcılarıdır.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Makine sadece belirli ısı kademe ayarlarında sigortayı etkileyebilir ya da açılır açılmaz sorun yaratabilir. Bunun yanında ise ısıtıcı tabakaların kirlenmesi, yağlanması veya doğru yerleştirilmemesi de bu sorunları beraberinde getirebilir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender bıçağı boşa dönmesi sorunu bıçak kısmındaki tutucu parçanın gevşemesi, çatlaması veya deforme olmasından kaynaklanabilir.Blender çalışma sırasında titriyorsa bu durumda fazla sert yiyecekleri parçalamaya çalışıyor olabilirsiniz.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabının arkasının ısınması sorunu genellikle bobin kaynaklı arızaların oluşmasına neden olmaktadır. Buzdolabı çalışma sırasında ses çıkartıyor sorunu en sık karşılaşılan sorunlardan biridir.Dondurucunun yeteri kadar soğuk olmasına dikkat edilmelidir.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır Makinesi Suyu BoşaltamıyorAlanında uzman bir beyaz eşya servis elemanı tarafından çamaşır makinesi kontrolü yapılmalıdır.Çamaşır Makinesi Ön Yükleyici Sorunu

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi suyu ısıtmıyor sorunu yaygın görülen hataların başında geliyor. Çay makinesi arızaları keyifli anlar yaşanmasını engelleyebilir.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurma kısmında meydana gelen aşırı buzlanma, dondurma aylarının yapılamaması, çok fazla yiyecek konulması, aylarının düşük tutulması ve parça arızaları çok çeşitli sorunlara neden olmaktadır. Teknik servis ile iletişim kurarak arızayı söyleyiniz ve destek talep ediniz.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Sürekli Açılıp Kapanıyor Android Led TV Çok Yavaş Açılıyorİlk olarak Led TV için anten girişinden izleme yapılması durumunda anten kontrolü yapın.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütüler evlerde en çok kullanımı yapılan elektronik ürünlerin başında gelmektedir. Ön tarafta bulunan su püskürtme alanı kontrol edilmelidir.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır. Bu su keçelerinin zamanla kuruması motorun çalışmasını engeller. Yabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Uzun süreli fırın kullanımı için elektrikli ürünleri dikkatli şekilde kullanmak gerekir. Fırın kapaklarının zaman içinde kapanmasına zorluk yaşamaya başlaması lastik ve kapaklarla ilgili oluşan arızalardır.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Suyun çalışma sırasında düzgün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir. Barista sürekli olarak bayat kahve kullanımı sonrasında eklenen yeni kahveyi öğütme ve almada başarısız olacaktır.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Lif Birikme Arızasıİlk olarak makine yükleme kapağı açılmalıdır.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Ortam içerisinde havanın soğuma işlemlerinin yapılması soğutucu akışkan ile olmaktadır. Parça ve ürün kullanımından kaynaklanan arızalar uzun süre devam edebilmektedir. Hava filtresi kontrolü yapılarak tıkanıklık durumlarında filtre temizlenmelidir.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++İzmir Tire Altus Buzdolabı Servisiİzmir Tire Altus Derin Dondurucu Servisiİzmir Tire Altus Çamaşır Makinesi Servisiİzmir Tire Altus Bulaşık Makinesi Servisiİzmir Tire Altus Kurutma Makinesi Servisiİzmir Tire Altus Fırın Servisiİzmir Tire Altus Set Üstü Ocak Servisiİzmir Tire Altus Mikrodalga Fırın Servisiİzmir Tire Altus Klima Servisiİzmir Tire Altus Termosifon Servisiİzmir Tire Altus Radyotör Servisiİzmir Tire Altus Vantilatör Servisiİzmir Tire Altus Televizyon Servisiİzmir Tire Altus Türk Kahve Makinesi Servisiİzmir Tire Altus Çay Makinesi Servisiİzmir Tire Altus Su Isıtıcı Servisiİzmir Tire Altus Mikser Servisiİzmir Tire Altus Blender Servisiİzmir Tire Altus Doğrayıcı Servisiİzmir Tire Altus Tost Makinesi Servisiİzmir Tire Altus Mini Tost Makinesi Servisiİzmir Tire Altus Buharlı Ütü Servisiİzmir Tire Altus Buhar İstasyonlu Ütü Servisiİzmir Tire Altus Elektrikli Süpürge Servisiİzmir Tire Altus Şarjlı Süpürge Servisiİzmir Tire Altus Saç Kurutma Makinesi Servisiİzmir Tire Altus Tartı Servisiİzmir Tire Altus Su Sebili Servisiİzmir Tire Altus Ankastre Ocak Servisiİzmir Tire Altus Ankastre Fırın Servisiİzmir Tire Altus Ankastre Davlumbaz Servisiİzmir Tire Altus Ankastre Aspiratör Servisiİzmir Tire Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Tire, Köyler, Gökçen

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.