Altus Servis Trabzon

  • Teknik ServisAltus Servis Trabzon
  • AdresTRABZON
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis TRABZON

Altus Servis Trabzon

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın yiyecekleri ısıtmama sorunu şebeke voltajlarında meydana gelen düşüklük sonucunda oluşabilmektedir. Sorun düzelmez ve devam ederse güç kaynağını kontrol etmeyi deneyin.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser arızaları cihazın çalışmasına engel teşkil edebilir. Mikser çalışmaması durumu için farklı nedenler söz konusu olabilir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bunun dışında iletkenlerin lehim noktalarında kopukluklar olabilir. Servis tarafından kontrol edilmesi gerekir.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak gözünün kapağı tam oturmamışsa tam olarak oturtun. Bujinin de yerimden çıkartılarak kurtulması gerekir.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihazın sürekli kullanımı sırasında zamanla eskimeye de arıza vermeye başlar. Su ısıtıcısı kaynatmadan kapanma durumunda rezistans sisteminde sorun olabilir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bunun dışında toz torbalı süpürge kullanıyorsanız, torbanın dolması durumunda süpürgeniz kötü kokmaya başlayacaktır. Özellikle son zamanlarda en çok talep gören süpürgeler ise kablosuz yani şarjlı süpürgeler oldu.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Korozyon ve pasın önüne geçilebilmesi için yılda bir defa tank temizliği yaptırın. Sigorta kutusundan da açık konumda olduğuna dikkat ediniz.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Çalışmıyor Meydana gelen sorunlar kullanıcı hatalarından kaynaklanabileceği gibi cihazın kendisinden de oluşabilir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender çalışmıyor sorunu elektrikli ev aletlerinde görülen bir durumdur. Haznedeki yiyeceklerin hacmini düşürün veya daha geniş bir kap içerisinde blenderi kullanın.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Kısa süreli bip sesleri özellikle buzdolabı kullanırken kapaklarının belirli süre boyunca açık kalması sonucu ses çıkartır. Buzdolabından Bip Sesi GeliyorAşırı buz birikmesi bip sesinin uzama nedenleri arasındadır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Ön yükleyicide meydana gelen arızalanmalarda kilit açılmamasına neden olur. Makine temizleyici ürün kullanımı yapılmalıdır. . Pompa filtresinde tıkanıklık olabilir.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Sigortayı Arttırıyor Çay Makinası Sigorta Attırıyor

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Çalışmadığı taktirde servis çağırarak arızayı giderilmesini sağlayın.Derin Dondurucu Arızadan Çıkmıyor

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Android Led Tv çalışmama arızası nedenleri arasında televizyona güç gelmeme ve elektrik fişine yakılmaması durumunda ortaya çıkmaktadır. İlk olarak Led TV için anten girişinden izleme yapılması durumunda anten kontrolü yapın. Android Led TV sürekli açılıp kapanma sorunu sık görülen arızalar arasındadır.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü gözenekler tıkanma sorunu en yaygın arıza türlerinden biri olmaktadır. Buharlı ütüler evlerde en çok kullanımı yapılan elektronik ürünlerin başında gelmektedir.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinem Su Alıyor Ama Elektrik Girmiyor Ev ortamındaki sigortanın kontrolü yapılmalıdır. Bulaşık Makinemin Tuşları Çalışmıyor

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Fırın Kısa Devre YapıyorCihazı çalıştırmadan önce servisi arayın.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Barista sürekli olarak bayat kahve kullanımı sonrasında eklenen yeni kahveyi öğütme ve almada başarısız olacaktır. Tahliye kontrol edilmelidir.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Cihaz kabloların da meydana gelen bozulmalar ve hasarlar da sigorta atmasına ve kısa devre yapmasına neden olacaktır. Kurutma makinesi sigorta attırma sorunu elektrik kaynaklı oluşabilecek ya da cihaz kaynaklı olabilen arızalar arasındadır.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Kondansatörün kirli olması ve uzun süre temizlenmemesi de cihazın sürekli açılıp kapanmasına neden olmaktadır. Klima sistemi kontrol edilmelidir. Klimada Fan Çalışmıyor

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++TRABZON Altus Buzdolabı ServisiTRABZON Altus Derin Dondurucu ServisiTRABZON Altus Çamaşır Makinesi ServisiTRABZON Altus Bulaşık Makinesi ServisiTRABZON Altus Kurutma Makinesi ServisiTRABZON Altus Fırın ServisiTRABZON Altus Set Üstü Ocak ServisiTRABZON Altus Mikrodalga Fırın ServisiTRABZON Altus Klima ServisiTRABZON Altus Termosifon ServisiTRABZON Altus Radyotör ServisiTRABZON Altus Vantilatör ServisiTRABZON Altus Televizyon ServisiTRABZON Altus Türk Kahve Makinesi ServisiTRABZON Altus Çay Makinesi ServisiTRABZON Altus Su Isıtıcı ServisiTRABZON Altus Mikser ServisiTRABZON Altus Blender ServisiTRABZON Altus Doğrayıcı ServisiTRABZON Altus Tost Makinesi ServisiTRABZON Altus Mini Tost Makinesi ServisiTRABZON Altus Buharlı Ütü ServisiTRABZON Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiTRABZON Altus Elektrikli Süpürge ServisiTRABZON Altus Şarjlı Süpürge ServisiTRABZON Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiTRABZON Altus Tartı ServisiTRABZON Altus Su Sebili ServisiTRABZON Altus Ankastre Ocak ServisiTRABZON Altus Ankastre Fırın ServisiTRABZON Altus Ankastre Davlumbaz ServisiTRABZON Altus Ankastre Aspiratör ServisiTRABZON Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.