Altus Servis Türkoğlu Kahramanmaraş

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Türkoğlu Kahramanmaraş
  • AdresKahramanmaraş, Türkoğlu
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Türkoğlu Kahramanmaraş

Altus Servis Türkoğlu Kahramanmaraş

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga Fırında Magnetron Arızası Mikrodalga fırından uğultu gelme sorunu 3 nedenden dolayı oluşmaktadır.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Kart değişimi için bir servis çağırılması gerekir. Eğer kolay çevrilebilecek yiyecekler için mikseri kullanıyorsanız ve aynı hatayla karşılaşıyorsanız mikser aşırı ısınma sorunu gösterebilir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç düzleştiricisinin yanık koku çıkarmasının da nedeni kirli olmasından kaynaklanır. Isıtma görevi gören parçada arızalanması ve bozulma olmuş olabilir.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bunun dışında ilgili prizin sigorta kutusundaki karşılığını bulun ve kontrol edin. İlk olarak elektriğinizi ve ilgili prizin elektrik akımını kontrol edin.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Eğer bu koruma açıksa içinde yeterli miktarda su olmadığında cihaz çalışmayacaktır. Su Isıtıcı Rezistansı Sürekli Yanıyor

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Aynı zamanda aşırı yükte süpürgenizin kapanmasına neden olabilir. Toz Haznesi Yanıp Sönüyor

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Termosifon elektrik kaçakları olması sorunu binada ve dairede topraklama olmaması sonucu ortaya çıkan arızalardan biridir. Termosifonların ilk kurulumları sırasında topraklama hattının yanlış bağlanması sonucu da cihaz üzerinden kaçaklar meydana gelecektir.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Kişi bilgisi yok ise servisten destek alınması doğru bir davranış olacaktır. Tost Makinesi Çalışmıyor

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Cihazı açarak yeniden çalıştırma ile sesin geldiği noktanın tespit edilmesi gerekir. Cihazı çalıştırma aşamasında başlığın kalkması motorun gereğinden fazla zorlanmasına ve yanmasına neden olacaktır.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Bu ısının el yakmaması gerekir. Üzerinde herhangi bir eşya konulmamalıdır.Buzdolabının Işığı Yanıyor ve Yeteri Kadar Soğutmuyor

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Bazı durumlarda alınan su anında boşaltılır.Çamaşır Makinesi Deterjan Gözünden Köpük GeliyorMakine gürültülü çalışıyor sorunu nedenleri arasında çamaşır makinesinin ayaklarının dengede olmaması ve yük oranının az olması sese neden olur.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Eğer prizde sorun yoksa bu durumda ana elektrik tesisatında sorun meydana gelmiş olabilir, teknik destek almanız gerekebilir.Çay Makinesi Demleme Kısmına Su Aktarmıyor

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Çalıştırma rölesinde yanık oluşması durumunda hemen müdahale edilip değiştirilmesi gerekir.Dondurucunun fazla soğutmaya başlaması ile birlikte dondurucu üzerinde arıza işareti yanıp sönmemesi durumunda dondurucunun ayarları kontrol edilmelidir.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Çok Yavaş Açılıyor Android Led TV Ekranı Çizik Çizik OluyorMod açık ise kapalı konuma getirin.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü kıyafetlerde leke bırakma sorunu ütülerde karşılaşılan en temel sorunlardan biri olmaktadır. Ütü tabanları genel olarak kayan ve yapışmayan bir tabana sahiptir.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Yabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır. Arızanın sürekli devam etmesi durumunda mutlaka zaman kaybı olmadan bir servis çağırılmalıdır.Bulaşık makinesi arızası elektronik ev aletleri arasında en çok kullanım oranına sahip ürünlerde meydana gelen arızalar parça ve elektrik kaynaklı oluşmaktadır.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Fırın kapaklarının zaman içinde kapanmasına zorluk yaşamaya başlaması lastik ve kapaklarla ilgili oluşan arızalardır. Açık ise kapalı konuma getirilmelidir.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi kahveleri çok hızlı dağıtma yapma sorunu nedenleri arasında öğütme ayarının istenilen seviyede olmaması bu arızanın oluşmasına neden olmaktadır. Kahve Makinesinin Altında İnce Su Sızıntısı

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi sıcaklık aylarının 5 derece ile 35 derece arasındaki ortamlara konulması gerekir. Arıza oluşması durumunda kurutma makineleri için servis aranmalı ve sorunun çözümü için destek alınması gerekmektedir.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klima sistemi kontrol edilmelidir. Klima Hava Üflememe Sorunu Fan motorunda kısa devre oluşma durumları karşısında da klima sigortası sürekli atmaktadır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Kahramanmaraş Türkoğlu Altus Buzdolabı ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Altus Derin Dondurucu ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Altus Çamaşır Makinesi ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Altus Bulaşık Makinesi ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Altus Kurutma Makinesi ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Altus Fırın ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Altus Set Üstü Ocak ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Altus Mikrodalga Fırın ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Altus Klima ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Altus Termosifon ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Altus Radyotör ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Altus Vantilatör ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Altus Televizyon ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Altus Türk Kahve Makinesi ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Altus Çay Makinesi ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Altus Su Isıtıcı ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Altus Mikser ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Altus Blender ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Altus Doğrayıcı ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Altus Tost Makinesi ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Altus Mini Tost Makinesi ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Altus Buharlı Ütü ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Altus Elektrikli Süpürge ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Altus Şarjlı Süpürge ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Altus Tartı ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Altus Su Sebili ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Altus Ankastre Ocak ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Altus Ankastre Fırın ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Altus Ankastre Davlumbaz ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Altus Ankastre Aspiratör ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Türkoğlu, Köyler, Beyoğlu, Kılılı, Şekeroba, Yeşilyöre

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.