Altus Servis Uşak

  • Teknik ServisAltus Servis Uşak
  • AdresUŞAK
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis UŞAK

Altus Servis Uşak

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Ağ gücü artırılmalı ve tek priz yerine iki ürün için iki priz kullanımı yapılmalıdır. İkincisi fırın kondansatörünün değiştirilmesi gerekmektedir.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser zor hareket etme durumunda karıştırma için kullanılan malzemenin hacmi kontrol edilmelidir. Konu ile ilgili bilgisi olmayan kişilerin cihaza ciddi bir zarar vermemesi açısından servis tarafından yardım alınarak arıza giderilmelidir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makinesi kendiliğinden kapanma sorunu cihaza güç gelmemesi ve yeteri kadar güç alamama durumunda ortaya çıkan arızalardır. En belirgin nedeni ise düzleştirici üzerinde bulunan gövdenin erimesinden kaynaklı arızalar oluşmaktadır.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocak arızası çok yaygın elektronik ev aletleri arızaları arasında yer almaktadır. Doğalgaz vanasından gaz geldiğinin kontrolü yapılmalıdır.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Su Isıtıcı Aşırı Sesli Çalışıyor Cihaz içinde yer alan emniyet ventiline kum ve benzeri ürünlerin kaçma ihtimali de arızaya neden olacaktır.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürge kesik kesik çalışma sorunu en belirgin nedenleri arasında cihazın tıkanması sorunu vardır. Bunun yanı sıra süpürgenizin borusu tıkanmış olabilir.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Rezistansın arızaya geçmesi durumunda termosifon kullanımı sırasında alttan su akmaya başlar. Kimi durumlarda termosifonlarla alakalı sıklıkla arızalar meydana gelebilmektedir.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Düğme bağlantılarının değiştirilmesi gerekir. Rezistans kaynaklı bir arıza oluşma durumlarında da az ısıtma yada hiç ısıtma yapmaz.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Cihazı açarak yeniden çalıştırma ile sesin geldiği noktanın tespit edilmesi gerekir. Oldukça hızlı ve kullanımı kolay ürünlerdir.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Yaz ve kış dönemlerinde dondurucu ayarlarının yenilenmesi önerilir. Buzdolabının Işığı Yanıyor ve Yeteri Kadar SoğutmuyorParça değişimi servis tarafından uygun görülmesi durumunda yapılır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine deterjan gözünden su akıtma sorunu nedenleri arasında yanlış deterjan ve fazla oranda deterjan kullanımı sonrasında su gelme sorunu oluşur. Çamaşır makinesi sıkma sırasında çok sarılma sorunu makinede bulunan taşıyıcı ayaklarda dengenin bozulması sonrasında oluşan haftalardır. Çok fazla yük konulmaması önerilir.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi suyu ısıtmıyor sorunu yaygın görülen hataların başında geliyor. Çay Makinesi Basınç Göstergesi Çalışmıyor

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Bazı durumlarda ise lambanın belirli süre boyunca yanması ve ardından sönmesi normaldir. Derin Dondurucu Yeşil Enerji Lambası Sönüyor

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Sorun devam ediyor ise TV tuner girişinden kaynaklı bir sorun oluşmuş olabilir. Televizyonun normal açılma süresinden daha uzun sürede açılması elektrolitik kondansatörlerde arıza oluşma durumunda TV çok geç açılma yapacaktır. Ekran kumandasından ayarlar kısmını bularak yeni kanal arama bölümü üzerinden deneme yapmalısınız.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

şok buhar pompalarında meydana gelen bozulmalar karşısında pompanın değişimi gerekir. Kullanılan su konusunda dikkatli olunması ve içme suyu kullanılması önerilir.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Kapalı Olduğu Halde Ses Yapıyor Doğru program ve sıcaklık ayarları ile makine çalıştırılmalıdır. Bulaşık Makinesi Yıkama Yapmıyor

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Servis desteği sağlanarak parça yenisi ile değiştirilmelidir. Elektrik kontrol ediniz.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesinin Altında İnce Su Sızıntısı Tahliye kontrol edilmelidir.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi arızası ıslak ürünlerin kısa sürede kuruması için kullanımı yapılan elektronik ürünlerdir. Kurutma makinesi sıcaklık aylarının 5 derece ile 35 derece arasındaki ortamlara konulması gerekir.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Mevsimlere göre ayarlanma özellikleri sayesinde ortam içerisinin ısınmasına ve serinlemesine yardımcı olmaktadır. Klima fan çalışmıyor arızası birkaç belirtisi bulunmaktadır. Hava filtresi kontrolü yapılarak tıkanıklık durumlarında filtre temizlenmelidir.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++UŞAK Altus Buzdolabı ServisiUŞAK Altus Derin Dondurucu ServisiUŞAK Altus Çamaşır Makinesi ServisiUŞAK Altus Bulaşık Makinesi ServisiUŞAK Altus Kurutma Makinesi ServisiUŞAK Altus Fırın ServisiUŞAK Altus Set Üstü Ocak ServisiUŞAK Altus Mikrodalga Fırın ServisiUŞAK Altus Klima ServisiUŞAK Altus Termosifon ServisiUŞAK Altus Radyotör ServisiUŞAK Altus Vantilatör ServisiUŞAK Altus Televizyon ServisiUŞAK Altus Türk Kahve Makinesi ServisiUŞAK Altus Çay Makinesi ServisiUŞAK Altus Su Isıtıcı ServisiUŞAK Altus Mikser ServisiUŞAK Altus Blender ServisiUŞAK Altus Doğrayıcı ServisiUŞAK Altus Tost Makinesi ServisiUŞAK Altus Mini Tost Makinesi ServisiUŞAK Altus Buharlı Ütü ServisiUŞAK Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiUŞAK Altus Elektrikli Süpürge ServisiUŞAK Altus Şarjlı Süpürge ServisiUŞAK Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiUŞAK Altus Tartı ServisiUŞAK Altus Su Sebili ServisiUŞAK Altus Ankastre Ocak ServisiUŞAK Altus Ankastre Fırın ServisiUŞAK Altus Ankastre Davlumbaz ServisiUŞAK Altus Ankastre Aspiratör ServisiUŞAK Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.