Altus Servis Van

  • Teknik ServisAltus Servis Van
  • AdresVAN
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis VAN

Altus Servis Van

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırının çalışması normaldir ancak ısıtma sorunu oluşur. Cihazın çalışması sırasında vızıltı sesinin duyulması kapasitör adı verilen parçada bozulmaların meydana gelmesi sonucu oluşur.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser çalışma sırasında bıçaklar hareket etmeme sorunu bıçaklı ürünlerde sık görülen bir arıza çeşididir. Teknik servis desteği alarak çözüm sağlanabilir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bu durumda cihazın soğuması beklenmelidir. Saç kurutma makinelerinin düzenli olarak her kullanım sonrasında temizlenmesi gerekir.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocaklarda görülen bir numaralı problem budur. Gaz vanasının mutlaka açık olduğundan emin olun.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Bir servis arayarak konu ile ilgili destek alınız. Böyle bir durumda özellikle cihaz elektrik ile çalıştığı için dikkatli olmalı ve teknik servis desteği alınmalıdır.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Özellikle son zamanlarda en çok talep gören süpürgeler ise kablosuz yani şarjlı süpürgeler oldu. Sadece kırmızı ışık yanması süpürgenin ana hatlarında bir arıza oluştuğunu göstermektedir.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Termosifon ÇalışmıyorTermosifon Suyu Isıtmıyor

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Ekmekleri Isıtmıyor Zımpara ile kontakların temizlenmesi sonucunda sorun ortadan kalkabilir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Düğme kaynaklı arızalarda düğmelerin yenisi ile değişimi sorunun çözümü açısından daha kolaydır. Cihazı çalıştırma aşamasında başlığın kalkması motorun gereğinden fazla zorlanmasına ve yanmasına neden olacaktır.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabının ışığı yanıyor be yeteri kadar soğutmuyor sorunu( kapak açılma sırasında karşılaşılan sorunlardan biridir. Parça değişimi servis tarafından uygun görülmesi durumunda yapılır.Buzdolabı arızası evlerde en çok kullanılan belli başlı ürünler arasında arıza oluşumları nedenleri çok çeşitlidir.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Pompa kapağı açılıp filtre temizlenmelidir.Giriş su kısmında aşırı basınçlı su alma bu tür sorunlara neden olabilir. Çamaşır makinelerinde bakım ve temizlik cihazın uzun süreli kullanılmasını sağlamaktadır.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinası Sigorta AttırıyorAncak bu hatalar şu sebeplerden oluşur; kazan yerinde değil veya yerine tam oturmamış, demlik yerine oturmamış, demlik haznes koyulmamış, kazan içinde su kalmamış anlamına gelmektedir.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

En önemli ürün saklama araçlarından biridir. Dondurucunun su tahliye kanallarının da kontrolü sağlanmalıdır.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Bu şeklide kullanımlar da TV Ana kartı ciddi oranda etkilenecek ve büyük bir arızaya neden olacaktır. Televizyonun normal açılma süresinden daha uzun sürede açılması elektrolitik kondansatörlerde arıza oluşma durumunda TV çok geç açılma yapacaktır. Android Led TV ekranının çizik çizik olması sorunu ekran yüzeyinin hasar alması sonucunda oluşan arızalar dan biridir.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü içinde yer alan borularda yırtılma oluşmuş olabilir. Buharlı ütü gözenekler tıkanma sorunu en yaygın arıza türlerinden biri olmaktadır.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Parlatıcı kullanımı ürünlerin daha hızlı kurumasını sağlayacaktır. Bulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür. Detaylı arıza tespiti için servisten destek alınmalıdır.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Panel değişimi ve pano değişimi yapılmalıdır.Fırın içinden ses gelme sorunu nedenlerinden biri soğutma sistemidir.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Suda bir sorun olmaması karşısında kahvenin öğütme ayarının çok ince yapılması sorun oluşumuna neden olacaktır. Kahve makinesi kahveyi vermeme sorunu temel nedenleri arasında baristanın kahveyi aşırı miktarda alması durumu vardır.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Uygun sıcaklık ayarında cihazı ayarlayın. Kurutma makinesi sensör arızası temizlenmeme ve arıza oluşumu sonrasında oluşan sorunlardır.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klima sistemi içerisinde tıkanıklık ve pislik oluşma durumları olabilmektedir. Bir diğer fan çalışmama nedenleri arasında suyun boşaltma işlemleri sırasında kısıtlamanın oluşmasıdır. Klima açılınca sigorta attırma arızası klima kullanıcılarının yaygın olarak karşılaştıkları arıza türleri arasındadır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++VAN Altus Buzdolabı ServisiVAN Altus Derin Dondurucu ServisiVAN Altus Çamaşır Makinesi ServisiVAN Altus Bulaşık Makinesi ServisiVAN Altus Kurutma Makinesi ServisiVAN Altus Fırın ServisiVAN Altus Set Üstü Ocak ServisiVAN Altus Mikrodalga Fırın ServisiVAN Altus Klima ServisiVAN Altus Termosifon ServisiVAN Altus Radyotör ServisiVAN Altus Vantilatör ServisiVAN Altus Televizyon ServisiVAN Altus Türk Kahve Makinesi ServisiVAN Altus Çay Makinesi ServisiVAN Altus Su Isıtıcı ServisiVAN Altus Mikser ServisiVAN Altus Blender ServisiVAN Altus Doğrayıcı ServisiVAN Altus Tost Makinesi ServisiVAN Altus Mini Tost Makinesi ServisiVAN Altus Buharlı Ütü ServisiVAN Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiVAN Altus Elektrikli Süpürge ServisiVAN Altus Şarjlı Süpürge ServisiVAN Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiVAN Altus Tartı ServisiVAN Altus Su Sebili ServisiVAN Altus Ankastre Ocak ServisiVAN Altus Ankastre Fırın ServisiVAN Altus Ankastre Davlumbaz ServisiVAN Altus Ankastre Aspiratör ServisiVAN Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.