Altus Servis Vezirköprü Samsun

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Vezirköprü Samsun
  • AdresSamsun, Vezirköprü
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Vezirköprü Samsun

Altus Servis Vezirköprü Samsun

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Ağ gücü artırılmalı ve tek priz yerine iki ürün için iki priz kullanımı yapılmalıdır. Mikrodalga fırından uğultu gelme sorunu 3 nedenden dolayı oluşmaktadır.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser Elektronik Kartı Yandı Kartın yanması cihazın çalışmamasına neden olacaktır.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makineleri bazı durumlarda tam randımanlı çalışmaz ve yeterli sıcak havayı yansıtmaz. Saç kurutma makinesi ve düzleştirici aşırı ısınma sorunu bu tür elektrik ile çalışan cihazlarda yaygın olarak görülen bir arıza türüdür.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ardından ocak gözlerinde ıslaklık, tıkanma ve taşma durumu kontrol edilmelidir. Gerekli düzenlemeleri yaparak tekrardan gaz akışını sağlayabilirsiniz.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Eğer bu koruma açıksa içinde yeterli miktarda su olmadığında cihaz çalışmayacaktır. Böyle bir durumda özellikle cihaz elektrik ile çalıştığı için dikkatli olmalı ve teknik servis desteği alınmalıdır.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bununla beraber süpürgenizin çekiş gücü de düşürülmüş olabilir. Torba dolduğu zaman süpürgenizin çekim gücü de ciddi oranda düşer.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Bu sızdırma aynı zamanda hem elektrik hem su faturanıza da olumsuz yansıyacaktır. Termosifon aşırı ısınma yapma sorunu sırasında cihaz çalışmayı durduracaktır.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Termostat ya da kabloların değişimi yapılarak arıza giderilebilir. Tost makinesi kısa devre yapma sorunu cihaz kaynaklı bir sorun olmaktadır.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Bu yüzden blenderin kullanımı sırasında başka bir prize takarak çalışma sistemi kontrol edilmelidir. Blender arızaları bıçağın dönmemesi, aletin çalışmaması, aşırı ısınması gibi farklı sebeplerden olabilir.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı çalışmama arızası, belirli durumlarda ortaya çıkmaktadır. Buzdolabı Motoru Devreye GirmiyorBuzdolabının bulunduğu ortam içerisinde nem oranının fazla olması ve kapaklarının açılması sırasında nemin içeri girmesi buzlanmaya neden olmaktadır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Bu parça makinenin ses özelliğinde etkili bir parçadır. Amortisör adlı parçada meydana gelen arızalar da sarılma sorununun kaynaklarıdır. Makinenin kıyafetleri sıkma aşamasında sert bir duvara dayanması saklanmasına ve titremesine neden olur.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Servisten destek alınız. Çay makinesi suyu ısıtmıyor sorunu yaygın görülen hataların başında geliyor.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Süper şok olarak kullanılan düğmenin yani hızlı dondurma düğmesinin açık olması aşırı ısınmaya neden olur. Termostat soğukluk ayarı 3 ve 4 olarak ayarlanmalıdır.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Televizyonun normal açılma süresinden daha uzun sürede açılması elektrolitik kondansatörlerde arıza oluşma durumunda TV çok geç açılma yapacaktır. Android Led TV sürekli açılıp kapanma sorunu sık görülen arızalar arasındadır. Ekran kumandasından ayarlar kısmını bularak yeni kanal arama bölümü üzerinden deneme yapmalısınız.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Maksimum su dolum çizgisine kadar su koyunuz. Ön tarafta bulunan su püskürtme alanı kontrol edilmelidir.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir. Bulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür. Parlatıcı kullanımı ürünlerin daha hızlı kurumasını sağlayacaktır.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Fırın kısa devre yapma sorunu Ntc sensör kaynaklı arızalardan biridir. Uzun süreli fırın kullanımı için elektrikli ürünleri dikkatli şekilde kullanmak gerekir.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi arızası çözümleri kişi tarafından ve servis tarafından yapılmalıdır. Evlerde, iş yerlerinde ve ofis ortamları içerisinde kahve makineleri kısa zaman içinde kahve yapımı için önemli ürünlerdir.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Tüm kontrolleri yapın ve arıza devam ediyor ise mutlaka servisten teknik destek sağlayın.Kurutma makinesi kullanımları da düzenli bakım ve temizlik yapılması gerekir.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Suyun yeteri kadar boşalmasının mümkün olmadığı durumlarda da fan çalışmamaktadır. Klima soğutma yapmıyor sorunu özellikle yaz dönemlerinde klimaların aşırı kullanımı ile ortaya çıkan problemler arasında yer almaktadır. Havanın ortama uygun bir soğuk hava derecesine gelmesinde bu parça büyük önem taşımaktadır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Samsun Vezirköprü Altus Buzdolabı ServisiSamsun Vezirköprü Altus Derin Dondurucu ServisiSamsun Vezirköprü Altus Çamaşır Makinesi ServisiSamsun Vezirköprü Altus Bulaşık Makinesi ServisiSamsun Vezirköprü Altus Kurutma Makinesi ServisiSamsun Vezirköprü Altus Fırın ServisiSamsun Vezirköprü Altus Set Üstü Ocak ServisiSamsun Vezirköprü Altus Mikrodalga Fırın ServisiSamsun Vezirköprü Altus Klima ServisiSamsun Vezirköprü Altus Termosifon ServisiSamsun Vezirköprü Altus Radyotör ServisiSamsun Vezirköprü Altus Vantilatör ServisiSamsun Vezirköprü Altus Televizyon ServisiSamsun Vezirköprü Altus Türk Kahve Makinesi ServisiSamsun Vezirköprü Altus Çay Makinesi ServisiSamsun Vezirköprü Altus Su Isıtıcı ServisiSamsun Vezirköprü Altus Mikser ServisiSamsun Vezirköprü Altus Blender ServisiSamsun Vezirköprü Altus Doğrayıcı ServisiSamsun Vezirköprü Altus Tost Makinesi ServisiSamsun Vezirköprü Altus Mini Tost Makinesi ServisiSamsun Vezirköprü Altus Buharlı Ütü ServisiSamsun Vezirköprü Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiSamsun Vezirköprü Altus Elektrikli Süpürge ServisiSamsun Vezirköprü Altus Şarjlı Süpürge ServisiSamsun Vezirköprü Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiSamsun Vezirköprü Altus Tartı ServisiSamsun Vezirköprü Altus Su Sebili ServisiSamsun Vezirköprü Altus Ankastre Ocak ServisiSamsun Vezirköprü Altus Ankastre Fırın ServisiSamsun Vezirköprü Altus Ankastre Davlumbaz ServisiSamsun Vezirköprü Altus Ankastre Aspiratör ServisiSamsun Vezirköprü Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Vezirköprü, Köyler, Gölköy, Narlısaray

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.