Altus Servis Yakutiye Erzurum

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Yakutiye Erzurum
  • AdresErzurum, Yakutiye
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Yakutiye Erzurum

Altus Servis Yakutiye Erzurum

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Kullanılan kapların fırın içerisine uygun olması gerekmektedir. Mikrodalga arızaları nedenleri arasında kablo hatası, elektrik temassızlığı ve parça arızaları görülmektedir.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikserin toplam gücünü zorlayacak hacimde olan yiyecekler için cihazınızın zorlanması normaldir. Kablo ve enerji hattı kontrolü yapılmalıdır.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Ürün parçalarının kontrolü yapılmalıdır.En belirgin nedeni ise düzleştirici üzerinde bulunan gövdenin erimesinden kaynaklı arızalar oluşmaktadır.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Kullanıcılarında rahat bir şekilde çözebileceği arızaları sizler için derledik. Turuncu bir yanma görülmesi ise eksik seviyede yandığını göstermektedir.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Normalde ısıtıcı, suyun kaynama noktasına ulaşmasından sonra kapanma moduna geçmelidir. Su ısıtıcı aşırı sesli çalışma arızası rezistans kaynaklı bir sorun olabilmektedir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Özellikle son zamanlarda en çok talep gören süpürgeler ise kablosuz yani şarjlı süpürgeler oldu. Bunun dışında toz torbalı süpürge kullanıyorsanız, torbanın dolması durumunda süpürgeniz kötü kokmaya başlayacaktır.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Termosifon Su Akıtıyor Kaçak buralarda yaşanıyorsa ilgili parçaların değişimi ile bu sorundan kurtulabilirsiniz.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ısınmıyor sorunu en yaygın görülen arızaların başında gelmektedir. Genel olarak teknik servis desteği alınmalıdır.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Bazı hatalar yanlış kullanımdan bazıları ise cihazda kullanıma bağlı olarak görülen teknik sorunlardan kaynaklanabilir.Blender başlığının yerine tam oturmaması cihazın kullanılmamasına neden olur.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı alt kısmı soğutma yapmama sorunu fan kaynaklı arıza türlerinden biridir. Ürünleri soğuk bir şekilde konulması gerekir. Bip sesinin kısa ve uzun süreli olmadı arıza oluşumunu belirlemektedir.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesi sıkma sırasında çok sarılma sorunu makinede bulunan taşıyıcı ayaklarda dengenin bozulması sonrasında oluşan haftalardır. Makine kayışlarında meydana gelen esneme ve bozulmalar sesli çalışmaya neden olabilmektedir.Makine gürültülü çalışıyor sorunu nedenleri arasında çamaşır makinesinin ayaklarının dengede olmaması ve yük oranının az olması sese neden olur.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinası Sigorta AttırıyorÇay makinesi basınç göstergesi sorunu göstergenin değişmesi gerektiğine işaret etmektedir.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Ağızları açık bir kap içerisinde ve poşet içerisinde saklama yapılmamalıdır.Hızlı soğutma ve dondurma düğmesinin aralıklarla açık kalması önerilir.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Televizyon ekranında sinyal yok yazısının çıkması sorunu en yaygın Led TV arızalarından biridir. İlk olarak televizyonu sıfırlayın. Ekranı zarar gören Led Tv için servis çağrılması gerekecektir.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Damıtılan ve filtrelenen suların kullanımı buhar gözeneklerinin tıkanmaması açısından gereklidir. Kıyafetlerin şekil kazanması için önemli birer ev aletleridir.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

İlk olarak makineyi açma ve kapama düğmesi kullanılarak açıp kapatmayı deneyin. Cihazın boşaltma hortumun da sıkışma ve bükülme durumunda da yıkamaya başlama yapmaz. Makinede bulunan pompa parçasına sert ve yabancı bir cisim kaçmadı durumunda da kapalı olduğu halde makineden ses gelmektedir.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Servis tarafından ürün kontrolü yapılmalıdır.Fırının içine su dökülmesi sorunu kullanım sırasında kullanıcı hatasından kaynaklanarak oluşur.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Buhar koluna bir başka kablo ve bağlantı noktasının temas etmesi de buhar vermeme sorununa neden olacaktır. Arıza nedenleri farklılık gösterebilmektedir.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi sensör arızası temizlenmeme ve arıza oluşumu sonrasında oluşan sorunlardır. Kurutma makinesi sıcaklık aylarının 5 derece ile 35 derece arasındaki ortamlara konulması gerekir.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Ekovat parçasına da bakılması gerekebilir. Ortam büyüklüğüne göre en uygun klima seçimi yapılmalıdır. Klima sistemi içerisinde tıkanıklık ve pislik oluşma durumları olabilmektedir.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Erzurum Yakutiye Altus Buzdolabı ServisiErzurum Yakutiye Altus Derin Dondurucu ServisiErzurum Yakutiye Altus Çamaşır Makinesi ServisiErzurum Yakutiye Altus Bulaşık Makinesi ServisiErzurum Yakutiye Altus Kurutma Makinesi ServisiErzurum Yakutiye Altus Fırın ServisiErzurum Yakutiye Altus Set Üstü Ocak ServisiErzurum Yakutiye Altus Mikrodalga Fırın ServisiErzurum Yakutiye Altus Klima ServisiErzurum Yakutiye Altus Termosifon ServisiErzurum Yakutiye Altus Radyotör ServisiErzurum Yakutiye Altus Vantilatör ServisiErzurum Yakutiye Altus Televizyon ServisiErzurum Yakutiye Altus Türk Kahve Makinesi ServisiErzurum Yakutiye Altus Çay Makinesi ServisiErzurum Yakutiye Altus Su Isıtıcı ServisiErzurum Yakutiye Altus Mikser ServisiErzurum Yakutiye Altus Blender ServisiErzurum Yakutiye Altus Doğrayıcı ServisiErzurum Yakutiye Altus Tost Makinesi ServisiErzurum Yakutiye Altus Mini Tost Makinesi ServisiErzurum Yakutiye Altus Buharlı Ütü ServisiErzurum Yakutiye Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiErzurum Yakutiye Altus Elektrikli Süpürge ServisiErzurum Yakutiye Altus Şarjlı Süpürge ServisiErzurum Yakutiye Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiErzurum Yakutiye Altus Tartı ServisiErzurum Yakutiye Altus Su Sebili ServisiErzurum Yakutiye Altus Ankastre Ocak ServisiErzurum Yakutiye Altus Ankastre Fırın ServisiErzurum Yakutiye Altus Ankastre Davlumbaz ServisiErzurum Yakutiye Altus Ankastre Aspiratör ServisiErzurum Yakutiye Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Terminal, Lalapaşa, Mumcu, Atatürküniversitesi, İstasyon, Kadana, Çayırtepe, Mecidiye, Dadaşköy, Dumlu, Cedit, Köyler

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.