Altus Servis Yalova

  • Teknik ServisAltus Servis Yalova
  • AdresYALOVA
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis YALOVA

Altus Servis Yalova

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga Fırında Magnetron Arızası Konu ile ilgili bilgi sahibi olmayan kişilerin ürün üzerinde işlem yapmamaları gerekir.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser çalışma sırasında bıçaklar hareket etmeme sorunu bıçaklı ürünlerde sık görülen bir arıza çeşididir. Mikserin çalışma sırasında çok ses çıkarması durumunda cihazı düşük randımana almanız gerekebilir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Fandaki yetersiz ormandaki hava akışı çalışma hızını yavaşlatacaktır. Cihazın fişe takılı olup olmadığını kontrol ediniz.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Doğalgazı kontrol edin. Eğer ocağınız hala yanmıyorsa teknik servisten destek alın.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Isıtmaya yardımcı olan direncin bozulması da ısıtmama sorununa neden olacaktır. Su ısıtıcı suyu çok geç ısıtma sorunu nedenlerinden biri ısıtıcıya gelen gerilimin düşük olması yeterince ısı sağlanamamasına neden olmaktadır.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Hatalar ve arızalar karşısında bilgi sahibi olmak arıza çözümleri için önem taşımaktadır. Süpürgeniz çalışırken kendiliğinden kapanıyorsa kontrol etmeniz gereken ilk yer toz haznesi ile beraber filtrelerdir.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Isı ayarı yaptıktan sonra bir süre bekleyin. Uzun süre termosifonların kullanılmadığı durumlarda bu problem ortaya çıkar.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Arızalanan bir parçada kısa devre yapmasına neden olmaktadır. Makinenin pişirme yüzeylerinin tam olarak kapanması gerekir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender başlığının yerine tam oturmaması cihazın kullanılmamasına neden olur. Blender hız kontrol düğmeleri çalışmıyor sorunu istenilen hız seviyesinde cihazın kullanılmamasına neden olur.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Kompresör Çalışmama Sorunu Aşırı buz birikmesi bip sesinin uzama nedenleri arasındadır. İçecekler soğuk yemekler sıcak ise buzdolabına konulan yiyeceklerin soğuk olarak konulması gerekir.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Tuş takımı aşırı kullanım sırasında zamanla işlevini yitirerek çalışmamaya ve ayar yapmamaya başlar. Makinelerin kullanım sırasında birçok farklı arıza oluşmaktadır. Çamaşır makinesi deterjan gözünden köpük gelme sorunu çok sık yaşanmaktadır.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Bu arızanın giderilmesi için rezistans ayarlarının yapılması gerekmektedir.Arızaların birçoğu kişi tarafından onarımı yapılmaktadır.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Termostat soğukluk ayarı 3 ve 4 olarak ayarlanmalıdır.İç aksanın çalışma kontrolleri de yapılmalıdır.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Yapmanız gereken televizyonun ayarlar veya özellikler kısmından kapanma saati ayarlarının kontrolünğ yapınız. Android Led TV Çalışma Sonrası Hemen KapanıyorServis arayarak destek isteyiniz.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Kullanılan su konusunda dikkatli olunması ve içme suyu kullanılması önerilir. şok buhar pompalarında meydana gelen bozulmalar karşısında pompanın değişimi gerekir.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Makine birkaç saniye ile kapalı kalacak şekilde bırakın ve ardında tekrar açma düğmesine basarak makineye güç gelmesini sağlayın. Bulaşık makinesi arızası elektronik ev aletleri arasında en çok kullanım oranına sahip ürünlerde meydana gelen arızalar parça ve elektrik kaynaklı oluşmaktadır. Bulaşık makinesi ses yapma sorunu nedenleri arasında yıkama sırasında bulaşık makinesine su girişini engelleyen yabancı bir cismin varlığı bu tür arızalara neden olmaktadır.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Servis ile iletişim kurun.Ürünü aldığınız yeri arayarak s istemeli ve yedek parçaların servis tarafından değişimi sağlanmalıdır.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Arıza nedenleri farklılık gösterebilmektedir. Kahve makinesi kahveyi vermeme sorunu temel nedenleri arasında baristanın kahveyi aşırı miktarda alması durumu vardır.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Program ayar düğmelerine temassızlık sorunları iptal edilme ve sonlandırma işlemlerinde arızalara neden olacaktır. Sigorta kontrolü yapınız.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klima hava filtresinde yaşanan tıkanıklar da ortamın yeteri kadar soğumamasına neden olmaktadır. Klima açılınca sigorta attırma arızası klima kullanıcılarının yaygın olarak karşılaştıkları arıza türleri arasındadır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++YALOVA Altus Buzdolabı ServisiYALOVA Altus Derin Dondurucu ServisiYALOVA Altus Çamaşır Makinesi ServisiYALOVA Altus Bulaşık Makinesi ServisiYALOVA Altus Kurutma Makinesi ServisiYALOVA Altus Fırın ServisiYALOVA Altus Set Üstü Ocak ServisiYALOVA Altus Mikrodalga Fırın ServisiYALOVA Altus Klima ServisiYALOVA Altus Termosifon ServisiYALOVA Altus Radyotör ServisiYALOVA Altus Vantilatör ServisiYALOVA Altus Televizyon ServisiYALOVA Altus Türk Kahve Makinesi ServisiYALOVA Altus Çay Makinesi ServisiYALOVA Altus Su Isıtıcı ServisiYALOVA Altus Mikser ServisiYALOVA Altus Blender ServisiYALOVA Altus Doğrayıcı ServisiYALOVA Altus Tost Makinesi ServisiYALOVA Altus Mini Tost Makinesi ServisiYALOVA Altus Buharlı Ütü ServisiYALOVA Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiYALOVA Altus Elektrikli Süpürge ServisiYALOVA Altus Şarjlı Süpürge ServisiYALOVA Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiYALOVA Altus Tartı ServisiYALOVA Altus Su Sebili ServisiYALOVA Altus Ankastre Ocak ServisiYALOVA Altus Ankastre Fırın ServisiYALOVA Altus Ankastre Davlumbaz ServisiYALOVA Altus Ankastre Aspiratör ServisiYALOVA Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.