Altus Servis Yozgat

  • Teknik ServisAltus Servis Yozgat
  • AdresYOZGAT
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis YOZGAT

Altus Servis Yozgat

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Cihazın çalışması sırasında vızıltı sesinin duyulması kapasitör adı verilen parçada bozulmaların meydana gelmesi sonucu oluşur. Ana hat sigortası kontrol edilmelidir.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Kart değişimi için bir servis çağırılması gerekir. Bir ürünün ve yiyeceğin püre haline getirilmesinde, tatlı ve hamur işlerinde kullanılan ürünlerdir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç Kurutma Makinesi ve Düzleştirici Aşırı IsınıyorKurutma makinelerinde çalışma hızının düşmesi candan dolayı zayıf bir akışın oluşmasına neden olmaktadır.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Arıza olması durumunda set üstü ocak hakkında uzman bir servisten destek alınmalıdır. Set Üstü Ocak Sarı Renkte Yanıyor

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı rezistansı sürekli yanma sorunu ısıtıcının kullanımı sırasında oluşan arızalardan biridir. Su Isıtıcı Isıtmıyor

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz Süpürgem Çalışmaya Başlayamıyor Torba dolduğu zaman süpürgenizin çekim gücü de ciddi oranda düşer.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Termosifon Elektrik Kaçakları VarDoğru sıcaklık programı ve ayarının yapıldığını kontrol ediniz.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Arızalanan bir parçada kısa devre yapmasına neden olmaktadır. Tost makinesi az ısıtma yapma sorunu ürünün doğru bir şekilde ayarının yapılmamasından ve kapağının tam olarak kapatılmamasından kaynaklı sorunlar arasında yer almaktadır.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Mutfaklarda olması gereken belli başlı ürünlerden biridir.Bu durumda da bıçakların teknik serviste değiştirilmesi gerekir.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Sürekli devam etmez. Sorun devam ederse teknik servis aranmalıdır. İçecekler soğuk yemekler sıcak ise buzdolabına konulan yiyeceklerin soğuk olarak konulması gerekir.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Su tahliye hortumun yüksekliği kontrol edilmelidir. Çamaşır makinelerinde bakım ve temizlik cihazın uzun süreli kullanılmasını sağlamaktadır.Ana kartta meydana gelen arızalar çalışma esnasında makinenin durmasına ve tekrar çalışmamasına neden olur.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesinin güç ışığı kontrol edilmelidir. Çay makinesi basınç göstergesi sorunu göstergenin değişmesi gerektiğine işaret etmektedir.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Çalıştırma rölesinde yanık oluşması durumunda hemen müdahale edilip değiştirilmesi gerekir.Ürün kontrolü ve sorun tespiti yapılmalıdır.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Yeşil ışık yanmadı sonrası da televizyon ilk olarak yeniden kurulum yapmaya başlayacaktır. Android Led TV ekranının çizik çizik olması sorunu ekran yüzeyinin hasar alması sonucunda oluşan arızalar dan biridir. Android Led TV Çalışmıyor

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü tabanına yapışan bir madde ve tabanda renk değişimi görülmesi kıyafetlere yapışmasına neden olacaktır. Buharlı ütü ön tarafa su püskürtmeme sorunu için ilk olarak ütüde bir tıkanıklık olup olmadığı kontrol edilmelidir.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür. Aşırı ses çıkmadı durumunda makinede bulunan pompanın kontrolü sağlanmalıdır. Bulaşık Makinesi Ses Yapıyor

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Servis ile iletişim kurun.Fırın kapağı kapanmama sorunu elektrikle çalışan fırınlarda çok sık oluşmaktadır.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi altında ince su sızıntısı arızası genel olarak tahliye alanında tıkanma durumlarında karşılaşılan arızalar arasında yer almaktadır. Kahve Makinesi Buhar Olmama Sorunu

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Lif Birikme ArızasıYanlış ayar yapılması kazanın dönmemesi e ve makinenin aynı ayarda kalmasına neden olacaktır.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klima soğutma yapmıyor sorunu özellikle yaz dönemlerinde klimaların aşırı kullanımı ile ortaya çıkan problemler arasında yer almaktadır. Klima çalışıyor ve ısıtma yapmıyor sorunu özellikle kış aylarında ortaya çıkan bir sorun türüdür. Yanan bir fanın kontrollerinin yapılması ve ürünün cihaz içinden alınarak yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++YOZGAT Altus Buzdolabı ServisiYOZGAT Altus Derin Dondurucu ServisiYOZGAT Altus Çamaşır Makinesi ServisiYOZGAT Altus Bulaşık Makinesi ServisiYOZGAT Altus Kurutma Makinesi ServisiYOZGAT Altus Fırın ServisiYOZGAT Altus Set Üstü Ocak ServisiYOZGAT Altus Mikrodalga Fırın ServisiYOZGAT Altus Klima ServisiYOZGAT Altus Termosifon ServisiYOZGAT Altus Radyotör ServisiYOZGAT Altus Vantilatör ServisiYOZGAT Altus Televizyon ServisiYOZGAT Altus Türk Kahve Makinesi ServisiYOZGAT Altus Çay Makinesi ServisiYOZGAT Altus Su Isıtıcı ServisiYOZGAT Altus Mikser ServisiYOZGAT Altus Blender ServisiYOZGAT Altus Doğrayıcı ServisiYOZGAT Altus Tost Makinesi ServisiYOZGAT Altus Mini Tost Makinesi ServisiYOZGAT Altus Buharlı Ütü ServisiYOZGAT Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiYOZGAT Altus Elektrikli Süpürge ServisiYOZGAT Altus Şarjlı Süpürge ServisiYOZGAT Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiYOZGAT Altus Tartı ServisiYOZGAT Altus Su Sebili ServisiYOZGAT Altus Ankastre Ocak ServisiYOZGAT Altus Ankastre Fırın ServisiYOZGAT Altus Ankastre Davlumbaz ServisiYOZGAT Altus Ankastre Aspiratör ServisiYOZGAT Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.