Arzum Servis Acıpayam Denizli

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Acıpayam Denizli
  • AdresDenizli, Acıpayam
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Acıpayam Denizli

Arzum Servis Acıpayam Denizli

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser kullanımı sırasında donma sorunu sürekli yaşanıyor ise bir parça kaynaklı sorun olabilmektedir. Öncelikle fişi ve priz bağlantısını kontrol etmelisiniz.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Yanma olup olmadığı koku ve cihazın çalışma düzeninde aksaklıklar meydana gelmesi ile anlaşılır. Mikser bıçaklarını birkaç kez manuel konum içinde döndürmek gerekmektedir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgesinin temizleme verimliliği azalma sorunu karşısında HEPA filtresi kontrol edilmelidir. Robot süpürge kötü koku gelme sorunu genellikle süpürge filtrelerinin aşırı tıkanmaya maruz kalması durumlarında oluşmaktadır.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Yetkili servis ile iletişime geçilerek bu problemden kurtulabilirsiniz. Saç Kurutma Makinesi Kendiliğinden Kapanıyor

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Regülatör de arızalanma oluşması durumunda da su ısıtmada sorun yaşanmaktadır. Su ısıtıcı aşırı sesli çalışma arızası rezistans kaynaklı bir sorun olabilmektedir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgelerde meydana gelen arızaların pek çoğu kullanıcılar tarafından kolay bir şekilde halledilebilmektedir. Kablosuz Süpürge Kesik Kesik Çalışıyor

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Eğer filtrede herhangi bir tıkanıklık varsa temizlenerek bu tıkanıklık bir an önce giderilmelidir. Şofbenler de görülen en sık problemlerden biri de aşırı ısınma problemidir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Meydana gelen sorunlar kullanıcı hatalarından kaynaklanabileceği gibi cihazın kendisinden de oluşabilir. Makinenin pişirme yüzeylerinin tam olarak kapanması gerekir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender Çalışırken Koku YayıyorBlender bıçağı dönmüyor sorununda alet temel işlevini yerine getiremeyecektir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesinde yer alan kablo grubuna bakım ve onarım yapılmalıdır. Termostatın arızalanması suyun sürekli olarak ısınmasına neden olacaktır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek kızartma makinesinde elektromıknatıslar bulunmaktadır. Makinede bulunan mekanik mandala erken ve geç tetiklenme durumlarında yanma durumları meydana gelir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü arızası en çok kullanılan ürünlerden biri olan ütülerde görülen arızaların oluşum nedenleri farklılık göstermektedir. Kullanılan su konusunda dikkatli olunması ve içme suyu kullanılması önerilir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Musluk ve ağızların temizliği için kürdan kullanılarak temizlik yapabilirsiniz. Elektrik hattına takılı ancak yine de çalışmayan makinenin kablolarında hasar oluşma durumunda da çalışma yapmaz.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırın kısa devre yapma sorunu Ntc sensör kaynaklı arızalardan biridir. Servis tarafından ürün kontrolü yapılmalıdır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Suda bir sorun olmaması karşısında kahvenin öğütme ayarının çok ince yapılması sorun oluşumuna neden olacaktır. Kahve eklemenin unutulması ve makinenin çalıştırılmaya başlanması da arıza ışığının yanmasına neden olacaktır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Güç kaynaklarının varlıkları kontrol edilmelidir. Sıkacak kapağı yerine tam oturmaması durumunda ürün çalışmaz.

AR1060, AR191Denizli Acıpayam Arzum Buzdolabı ServisiDenizli Acıpayam Arzum Derin Dondurucu ServisiDenizli Acıpayam Arzum Çamaşır Makinesi ServisiDenizli Acıpayam Arzum Bulaşık Makinesi ServisiDenizli Acıpayam Arzum Kurutma Makinesi ServisiDenizli Acıpayam Arzum Fırın ServisiDenizli Acıpayam Arzum Set Üstü Ocak ServisiDenizli Acıpayam Arzum Mikrodalga Fırın ServisiDenizli Acıpayam Arzum Klima ServisiDenizli Acıpayam Arzum Termosifon ServisiDenizli Acıpayam Arzum Radyotör ServisiDenizli Acıpayam Arzum Vantilatör ServisiDenizli Acıpayam Arzum Televizyon ServisiDenizli Acıpayam Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiDenizli Acıpayam Arzum Çay Makinesi ServisiDenizli Acıpayam Arzum Su Isıtıcı ServisiDenizli Acıpayam Arzum Mikser ServisiDenizli Acıpayam Arzum Blender ServisiDenizli Acıpayam Arzum Doğrayıcı ServisiDenizli Acıpayam Arzum Tost Makinesi ServisiDenizli Acıpayam Arzum Mini Tost Makinesi ServisiDenizli Acıpayam Arzum Buharlı Ütü ServisiDenizli Acıpayam Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiDenizli Acıpayam Arzum Elektrikli Süpürge ServisiDenizli Acıpayam Arzum Şarjlı Süpürge ServisiDenizli Acıpayam Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiDenizli Acıpayam Arzum Tartı ServisiDenizli Acıpayam Arzum Su Sebili ServisiDenizli Acıpayam Arzum Ankastre Ocak ServisiDenizli Acıpayam Arzum Ankastre Fırın ServisiDenizli Acıpayam Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiDenizli Acıpayam Arzum Ankastre Aspiratör ServisiDenizli Acıpayam Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Acıpayam, Köyler, Akalan, Alaattin, Dedebağı, Yazır, Yeşilyuva

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.