Arzum Servis Adapazarı Sakarya

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Adapazarı Sakarya
  • AdresSakarya, Adapazarı
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Adapazarı Sakarya

Arzum Servis Adapazarı Sakarya

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Eğer elektrik kısmında bir sorun yoksa cihazın içindeki elektronik aksamda sorun meydana gelmiş olabilir. Mikser kullanımı sırasında aşırı ses çıkması motordan yada bir diş kırılması sonucunda da oluşmaktadır.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Sorunun devam etmesi durumunda müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabilirsiniz.Kablo kenarlarında ve üzerimde darbe ve yırtılma oluşması da cihazın çalışma süresini etkileyecektir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgelerinin kenarlarında ve yanlarında yer alan fırçaların serbest bir şekilde hareket etmesi gerekmektedir. Islak bez cihazın lazer kısmının bozulmasına neden olacaktır.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Yanık koku gelmesi, sıcak havanın gelmemesi, düzleştiricinin ısınmaması gibi çok sayıda problem görülebilir. İçeride biriken toz ve kıl gibi unsurlar yüksek sıcaklığa maruz kaldıklarında kötü koku yayar.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihazın içinde kireç birikimi söz konusuysa çeşitli kireç çözücüler ile kireç çözme işlemi yaparsanız kaynatmadan kapanma durumunu engelleyebilirsiniz. Ancak bazı durumlarda kireçlenme yüzünden cihaz çalışmasını doğru olarak ayarlayamaz.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Toz Haznesi Yanıp SönüyorKablo ve şarj aleti üzerinde kesik ve yırtılmaların olması süpürgenin şarj olmamasına neden olacaktır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Eğer filtrede herhangi bir tıkanıklık varsa temizlenerek bu tıkanıklık bir an önce giderilmelidir. Kireçlenme oluşumu rezistans ta tıkanıklık oluşmasına neden olur.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Elektrikli ev aletlerinde meydana gelen bozulmaların birçoğu kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır. Genel olarak teknik servis desteği alınmalıdır.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Koku karşısında tekrar ürün kullanımı yapılmamalıdır. Soğuma sonrasında da alet çalışmıyorsa motorunda kalıcı hasar meydana gelmiş olabilir, teknik servis desteği almalısınız.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Arızaların birçoğu kişi tarafından onarımı yapılmaktadır. Su kaynamasına rağmen hâlâ sorun devam ediyorsa bu durumda aktarma haznesinde sorun meydana gelmiş olabilir, teknik destek alabilirsiniz.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Güç kaybının yaşanması da kızartma sırasında makinenin yeteri kadar enerji aldığını algılamasına ve çalışmasını durdurmasına neden olan arızalardır. Ekmek kızartma makinesi sürekli durması sorunu bitmemiş ekmeklerin kızartma makinelerinden alınmasına neden olacaktır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü tabanları genel olarak kayan ve yapışmayan bir tabana sahiptir. Su seviyesini kontrol ediniz.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

İnsanların kullanım sırasında basit hatalar yapması makinenin çalışmasını engellemektedir. Kahveler Yeteri Kadar Kremsi Olmuyor

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırın Rezistansı BozulduFırın rezistans bozulma arızası fırınlarda en çok karşılaşılan ve çözümü için araştırma yapılan arızalar arasında yer alıyor.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Damlama tepsinin altı kontrol edilmelidir. Kahve makinesinde bayat kahve kullanımı yapılmamalıdır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacağı arızası günümüzde özellikle kış aylarında meyve suyu için kullanımı yapılan ürünlerde arızalanma meydana gelmesi karşısında ürünün temizliğinden ve bakımından emin olunması gerekir. Bir servis çağırarak cihazın kontrolünü ve motor değişimi sağlanmalıdır.

AR1060, AR191Sakarya Adapazarı Arzum Buzdolabı ServisiSakarya Adapazarı Arzum Derin Dondurucu ServisiSakarya Adapazarı Arzum Çamaşır Makinesi ServisiSakarya Adapazarı Arzum Bulaşık Makinesi ServisiSakarya Adapazarı Arzum Kurutma Makinesi ServisiSakarya Adapazarı Arzum Fırın ServisiSakarya Adapazarı Arzum Set Üstü Ocak ServisiSakarya Adapazarı Arzum Mikrodalga Fırın ServisiSakarya Adapazarı Arzum Klima ServisiSakarya Adapazarı Arzum Termosifon ServisiSakarya Adapazarı Arzum Radyotör ServisiSakarya Adapazarı Arzum Vantilatör ServisiSakarya Adapazarı Arzum Televizyon ServisiSakarya Adapazarı Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiSakarya Adapazarı Arzum Çay Makinesi ServisiSakarya Adapazarı Arzum Su Isıtıcı ServisiSakarya Adapazarı Arzum Mikser ServisiSakarya Adapazarı Arzum Blender ServisiSakarya Adapazarı Arzum Doğrayıcı ServisiSakarya Adapazarı Arzum Tost Makinesi ServisiSakarya Adapazarı Arzum Mini Tost Makinesi ServisiSakarya Adapazarı Arzum Buharlı Ütü ServisiSakarya Adapazarı Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiSakarya Adapazarı Arzum Elektrikli Süpürge ServisiSakarya Adapazarı Arzum Şarjlı Süpürge ServisiSakarya Adapazarı Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiSakarya Adapazarı Arzum Tartı ServisiSakarya Adapazarı Arzum Su Sebili ServisiSakarya Adapazarı Arzum Ankastre Ocak ServisiSakarya Adapazarı Arzum Ankastre Fırın ServisiSakarya Adapazarı Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiSakarya Adapazarı Arzum Ankastre Aspiratör ServisiSakarya Adapazarı Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Semerciler, İstiklal, Tığcılar, Tepekum, Karaosman, Köyler, Karaman

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.