Arzum Servis Afşin Kahramanmaraş

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Afşin Kahramanmaraş
  • AdresKahramanmaraş, Afşin
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Afşin Kahramanmaraş

Arzum Servis Afşin Kahramanmaraş

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser kullanımı sırasında donma sorunu sürekli yaşanıyor ise bir parça kaynaklı sorun olabilmektedir. Motor kontrolü yapılmalıdır.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Bunun dışında çalışmayı zorlayacak kadar kasenin doldurulmadığından da emin olmalısınız. Hız ayarı kontrol edilmelidir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Sorun devam etmesi durumunda servisten yardım isteyiniz. Bir AC adaptörü alarak şarj için doğru bir şekilde robot süpürgeye takılmalıdır.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç Kurutma Makinesi Hızlı Çalışmıyor Bunun nedeni ise saç ve kıl gibi unsurların motor şaftının dönmesini engellemesidir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı arızaları kullanıma bağlı olarak görülebileceği gibi aynı zamanda teknik parçalarda yaşanan sorunlar yüzünden de görülebilir. Cihazın sürekli kullanımı sırasında zamanla eskimeye de arıza vermeye başlar.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Sıklıkla karşılaşılan problemlerden biri olarak süpürgelerin kendiliğinden kapanmasını kullanıcılarda kolay bir şekilde halledebilir. Hemen hemen herkesin başına gelen süpürgeni çalışırken kokması durumunu çözmek sanıldığının aksine oldukça kolaydır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Cihazın kısa devre yapıp yapmadığına bakılmalıdır. Kademe anahtarı arızalı olduğu zamanlarda şofben suyu ısıtmaz.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi kısa devre yapma sorunu cihaz kaynaklı bir sorun olmaktadır. Meydana gelen sorunlar kullanıcı hatalarından kaynaklanabileceği gibi cihazın kendisinden de oluşabilir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Aynı zamanda aleti çok fazla baskı uygulayarak da kullanmamanız gerekir.Blender Hız Kontrol Düğmeleri Çalışmıyor

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi suyu ısıtmıyor sorunu yaygın görülen hataların başında geliyor. Göstergenin bozuk olmasının makinenin genel kullanımına herhangi bir etkisi ise bulunmamaktadır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek Kızartma Makinesi Çalışmıyor Birçok evde mutfaklarda kullanılan elektronik ürünlerdir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Damıtılan ve filtrelenen suların kullanımı buhar gözeneklerinin tıkanmaması açısından gereklidir. Ütüleme sırasında kullanılan sularda bulunan mineral kaynaklı tıkanmalar oluşmaktadır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kaba çekilen kahveler çok hızlı bir şekilde bitecektir. Kahveler yeteri kadar kremsi olmuyor sorunu kullanılan kahvelerin öğütülme oranları sonucu ortaya çıkan sorunlardır.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Bu parçalarda arıza oluşması verimli çalışmamasına ve fırının çalışma esnasında ses çıkarmasına neden olur. Elektrikle çalışan cihazlarda bilgi birikimi olmadan cihazlara müdahale edilmemelidir.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Barista sürekli olarak bayat kahve kullanımı sonrasında eklenen yeni kahveyi öğütme ve almada başarısız olacaktır. Tahliye kontrol edilmelidir.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Sıkacak kapağı yerine tam oturmaması durumunda ürün çalışmaz. Tambur içerisine yabancı cisim girmesi de titreşim oluşmasına neden olur.

AR1060, AR191Kahramanmaraş Afşin Arzum Buzdolabı ServisiKahramanmaraş Afşin Arzum Derin Dondurucu ServisiKahramanmaraş Afşin Arzum Çamaşır Makinesi ServisiKahramanmaraş Afşin Arzum Bulaşık Makinesi ServisiKahramanmaraş Afşin Arzum Kurutma Makinesi ServisiKahramanmaraş Afşin Arzum Fırın ServisiKahramanmaraş Afşin Arzum Set Üstü Ocak ServisiKahramanmaraş Afşin Arzum Mikrodalga Fırın ServisiKahramanmaraş Afşin Arzum Klima ServisiKahramanmaraş Afşin Arzum Termosifon ServisiKahramanmaraş Afşin Arzum Radyotör ServisiKahramanmaraş Afşin Arzum Vantilatör ServisiKahramanmaraş Afşin Arzum Televizyon ServisiKahramanmaraş Afşin Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiKahramanmaraş Afşin Arzum Çay Makinesi ServisiKahramanmaraş Afşin Arzum Su Isıtıcı ServisiKahramanmaraş Afşin Arzum Mikser ServisiKahramanmaraş Afşin Arzum Blender ServisiKahramanmaraş Afşin Arzum Doğrayıcı ServisiKahramanmaraş Afşin Arzum Tost Makinesi ServisiKahramanmaraş Afşin Arzum Mini Tost Makinesi ServisiKahramanmaraş Afşin Arzum Buharlı Ütü ServisiKahramanmaraş Afşin Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKahramanmaraş Afşin Arzum Elektrikli Süpürge ServisiKahramanmaraş Afşin Arzum Şarjlı Süpürge ServisiKahramanmaraş Afşin Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiKahramanmaraş Afşin Arzum Tartı ServisiKahramanmaraş Afşin Arzum Su Sebili ServisiKahramanmaraş Afşin Arzum Ankastre Ocak ServisiKahramanmaraş Afşin Arzum Ankastre Fırın ServisiKahramanmaraş Afşin Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiKahramanmaraş Afşin Arzum Ankastre Aspiratör ServisiKahramanmaraş Afşin Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Afşin, Köyler, Arıtaş, Çobanbeyli, Çoğulhan, Tanır, Altınelma, Büyüktatlı

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.